.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Boqdisvane?Ki4yri?

Hybrid View

  1. #1
    {Bella}
    Guest

    Boqdisvane?Ki4yri?

    Vaznamerqvam da si napravq kosata rusa oba4e ne znam kak to4no da postapq..az predi sam si boqdisvala kosata rusa oba4e se stava6e taka 4e mn mi se izto6tava6e kosata i se si q puskah da mi porasne za6toto parviq pat kato si q boqdisah i parvo q obezcvetih i stra6no mi se isty6ti i si q pusnah i kato mi se smeni cqlata kosa pak si q boqdisah oba4e tozi pat ne s blondor ami s boq za kosa nai svetlata i to mi stana edno rijo takova i na petna i posle si q boqdisvah mn 4esto za da mi se opravi malko cveta i pak mi se izto6ti i sega pak cqlata mi kosa mi se smeni i iskam pak da si q boqdisam no ne znam to4no koi na4in 6te e po dobar:
    1/Mislq da si napravq rusi ki4uri tava tanki v cqlata kosa i posle(sled 1 mesec)da si q boqdisam cqlata rusa i to nali 6te mi stane svetlo ruso sas po tamno ...oba4e pak mi kazaha 4e pak kosata mi 6tqla mnogo da se izty6ti ot ku4yrite
    2/Variant e da si zema parvo nai tamnoto ruso i da si go sloja i taka sas sqko boqdisvane da si sladam s 1 ton po svetlo ruso dokato stigna do jelaniq cvqt...
    ne znam na mene teq varianti mi se vartqt v glavata ako se se6tate za dr koito moje da sa po efikasni..6te sam vi blagodarna

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Няма начин косата да не се изтощи! Аз година и половина се правех ярко червена и ако ти покажа снимка...косата ми е гадна и започна да капе повече от нормалното.

  3. #3
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772
    Kakuvto i cvqt da si boqdisva6 kosata vse 6te se iztu6tava.
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

  4. #4
    Guest
    Ами не мене ми е ясно,че няма начин поне малко да не ми се изтущи косата,но искам просто да го направя по най-безобидния начин..не искам да се получи както първите два пъти.
    btw темата аз съм я писала

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    За русо безопасен начин няма всичко е обецветяване и перхидрол. Честно казано лъскавата и здрава коса независимо в какъв цвят е в пъти по-красива от русата коса. Има маски за коса, в повечето салони предлагат, които до някаква степен могат да неутрализират ефекта от изтощаването т.е. временно косата ти да изглежд добре както и специални шампоани, но не разчитай много на тези неща

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    459
    kato gledam kolko pyti si se boqdisvala,skoro kosata ti 6te stane na parcal.nai dobre ne se boqdisvai pove4e mnogo e vredno za kosata


  7. #7
    moito momi4e nakraq 6te ostane6 bez kosa,kosata ti v momenta e adski izto6tena.Ostavi q da izrasne i si napravi rysi ki4yri.Spored men tva e nai dobriq variant.aide kasmet \/

  8. #8
    Няма начин от боядисването косата ти да не се изтущи, в какъвто и цвят да се бодисаш. Все пас има подхранващи маски и други продукти, които могат да ти помогнат. Ако често използваш маски и серуми изтощаването ще е по-малко. Също така използвай специализирана козметика - шампоани,балсами,кремове, маски и други за боядисана коса.

  9. #9
    А пък според мен здравата коса с естествен цвят е къде-къде по-красива от русата,капеща и без блясък руса (боядисана!!!) коса.Да не ти е избеляла,че да я боядисваш?Ако не спреш изрусяването може и да не остнане какво да избелее.Каква ти е косата?Кестенява?Черна?Риж ?Каквато и да е горещо ме съмнява русото,което се стремиш да постигнеш да превъзхожда,така да се каже истинската ти коса.

  10. #10
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Няма начин да не ти се изтощи косата и явно твоята не е толкова здрава и бая е податлива на изтощаване, защото и аз се правя на кичури от 4 години, но не ми е зле косата-слагам разни маски и да чукам на дърво е добре.
    Но виж не си струва заради едното боядисване да си съсипваш косата. Най-добре се консултирай с фризьорка. Тя би те посъветвала същото според мен
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  11. #11
    Ами аз съм сменяла страшно много цветове и се боядисвам от малка.Преминала съм и през твоя проблем.Понеже разбрах,че от всичко най ми отива русото.Беше ми много изтощена косата за това си я направих на кичури много тънки руси с тъмно кафеви и косата ми доста се оправи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си