Vaznamerqvam da si napravq kosata rusa oba4e ne znam kak to4no da postapq..az predi sam si boqdisvala kosata rusa oba4e se stava6e taka 4e mn mi se izto6tava6e kosata i se si q puskah da mi porasne za6toto parviq pat kato si q boqdisah i parvo q obezcvetih i stra6no mi se isty6ti i si q pusnah i kato mi se smeni cqlata kosa pak si q boqdisah oba4e tozi pat ne s blondor ami s boq za kosa nai svetlata i to mi stana edno rijo takova i na petna i posle si q boqdisvah mn 4esto za da mi se opravi malko cveta i pak mi se izto6ti i sega pak cqlata mi kosa mi se smeni i iskam pak da si q boqdisam no ne znam to4no koi na4in 6te e po dobar:
1/Mislq da si napravq rusi ki4uri tava tanki v cqlata kosa i posle(sled 1 mesec)da si q boqdisam cqlata rusa i to nali 6te mi stane svetlo ruso sas po tamno ...oba4e pak mi kazaha 4e pak kosata mi 6tqla mnogo da se izty6ti ot ku4yrite
2/Variant e da si zema parvo nai tamnoto ruso i da si go sloja i taka sas sqko boqdisvane da si sladam s 1 ton po svetlo ruso dokato stigna do jelaniq cvqt...
ne znam na mene teq varianti mi se vartqt v glavata ako se se6tate za dr koito moje da sa po efikasni..6te sam vi blagodarna