.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 52
  1. #1

    Koe v grima na edno momi4a vi kara da se zagledate v neia

    Koe ot grima nai vi haresva mom4eta daite si mnenieto i vie.VAs uj vse nikoi ne vi pita eto sega aide kajete ni koe vi haresva primerno...mnogo silno grimirani o4i...ili pak leko grimirani s malko grim ....s tamen ili svetal ..primerno rozovi4ko koeto e to nevinno ...ili pak za ustnite kak vi haresvat .s 4ervilo s pastelen cviat ili pak taka nashumelite glancove ..hehe haide nie momi4eteta ste 4akame da ni kajete kakvo u nas vi kara da obarnete glava sled nas
    sega e vashia red da ni kajete idei za tova kak da izglejdame

  2. #2
    Guest
    по принцип бих ти одговорил но мисля че мястото на тази тема не е точно тук . пробвай в козметика и диети

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Мнения
    301
    Едно момиче ми харесва много повече, когато е без грим !!! Аз нея ли ще харесвам или това как умее да се гримира ??
    Мах една спирала и някакъв балсам на устните или гланц
    Търгувайте или си останете бедни. Ако не търгувате рентабилно, няма да търгувате дълго, а ако изобщо не търгувате, подписвате съдбата си точно толкова сигурно, колкото и ако тръгнете да скачате от самолет без парашут.

  4. #4
    хах ми и аз така правя

  5. #5
    lestat^
    Guest
    kefi ma kato e s 4erno 4ervilo i 4erni nokti

  6. #6
    Guest
    lestat^, znaesh 4ove4e
    ...4erno 4ervilo i 4erni nokti
    to4no taka!

  7. #7
    4erviloto razbira se.E i ako ima hubawi dalgi nokti nqma da e losho
    "Freedom is the right of all sentient beings."
    "Experience is the benchmark of maturity."
    "If you look first, you may not leap."
    "Among the winners, there is no room for the weak."
    "Consistency is victory."

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Az ne obicham mn grimirani f i ne se grimirvam..slagam si balsam za ustni ili glanc s rozov otten1k...4ervilata ne mi haresvat neshto i spirala.....maximum i 4eren moliv :P
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Мнения
    301
    Аре стигате сте се превземали ! Издребнявате ! И нокти ако имала хубави ... ала бала. Ноктите ли са ви на преден план. Айде ! Ако ще и без нокти да е ... има ли чар и да е естествена това е момичето ! В
    Вие да не сте перфектни пък я !!!
    Търгувайте или си останете бедни. Ако не търгувате рентабилно, няма да търгувате дълго, а ако изобщо не търгувате, подписвате съдбата си точно толкова сигурно, колкото и ако тръгнете да скачате от самолет без парашут.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    bez grim nai dobre


  11. #11

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    4
    Confision -- евала брат много си прав за това дето каза на пално сам сагласен с теб И сащо сам сагласен че темета не е кадето трябва Но все пак да кажа Черния грим и лак са номер 1 хаха
    Това което не те убива те прави по-силен.

  12. #12

    haha

    Аз обичам естествените момичета защото грима по някой пут лъже а и естествените момичета са по красиви ако са хубави един грим няма да ги разкраси!!

  13. #13
    2 тона кит по физиономията определено привличат погледа По-добре заебете боята, естественото си е естествено.
    For you my heart was yearning
    and how i loved you so
    it's cause of you
    my dick is burning
    it's dripping on my tongue

  14. #14
    Guest
    Mnogo qsno momi4etata sa istinski krasivi bez grim a ako sa grozni togaz to da si slagat grim da ne draifam

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    103
    Ми кво да кажа за да ми харесва трябва да и отива НО не харесвам такива дето като си махнат грима се напикавам от страх!

    Неграмотните също са хора!

  16. #16
    of az koto gledam tuka mom4etata sa napiisali 4e haresvat momi4eta bez mnogo grm no az za saalenie hadq rimirana prosto obi4am da se pdarjam i smqtam 4e edno momi4e sled kato se ponapravi ili grimira vinagi epo hubavo.az ne izlizamm bez fonyten 4ervilo senki (no ne grubi) 4eren moliv za o4i .I bez grim se haresvamno grimirana sam po hubava

  17. #17
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Bez grim tvardo
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  18. #18
    da ve bez grim mi ujas nae6 li edno momi4e sled kato se ponapravi kolko krasivo moje da izglejda govorq na d se nakrimira kat nqkoq razkurvetena fusta a da si sloji grim nejno ami mnogo hubavo stoi a bie mom4etata ste edni nemojete da poznaete koga momi4eto e grimirano nito mojete da razberete dali ima fondqten pudra spirala ili nqkakav tu6 no sle dokato vie mojete da se glasite da se parfymirvate da se izbrasvate ka4estveno tova za vas e da es napravite hubavi a zanas da e napravim hubavi re da se girmirame huvabo i da izglejdame krasivi taka 4e ne badete 4ak tolkova 4ernogledi na taq tema :P :P :P :P :P :P

  19. #19
    Guest
    neznam ama nai mnogo grim sum zabelqzal 4e si slagat takiva kat tebe dolnite 4algarki

  20. #20
    Guest
    moje bi vie ste nai grozni bez da se obijdate se pak

  21. #21
    Мразя грим.
    Not a fuckin music, but a finnish fuckin music!

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    shumen
    Мнения
    130
    edno momi4e s grim e tolkova po krasivo i privlekatelno!a pak i kato e bez grim momi4eto ne se zabelqzva,nqkaksi bezli4na,e zavisi ako ne umee da se grimira hubavo po dobre bez grim estestveno!taka kazvate no sam zabelqzala,4e nikoi primerno ne mi e kazal az nqma da tragna s tebe 6toto ima6 mnogo grim,a vinagi sam polu4avala samo hubavi komplimenti :P

  23. #23
    Guest
    tva e ot sujaleni e kum krehkata ti psihika da ne se obidi6 kolko sis grozna a BTW te trugvat s tebe 6toto samo ti im se vruzva6 koi znae kolko sa grozni i tez s koito odih hahahahhaha

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    shumen
    Мнения
    130
    xexe nedei da si misli6 taka! neznam dali si m ili f,ama ako si m,qvno ne si vijdal momi4e s grim,koeto izglejda dobre {neznam dali ima takiva sred poznatite ti...},a ako si f qvno ne si sred nai privlekatelnite dami za da se darjai6 taka zlobno kam qvno po privlekatelnite ot teb!dano ne vi zvu4i nadmenno no ne e li taka?

  25. #25

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Montana
    Мнения
    32
    nai dobre si e bez grim ! nai mnogo nqkakyv glanc za ustni !
    IZSTINATA SHTE VAZTARJESTVUVA BULGARIA NA TRI MORETA CQLA SHTE LIKUVA !!!!! | "We must secure the existence of our people and a future for white children."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си