.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Guest

    Da mi doide po-burzo?

    Kak da mi doide po-burzo?Kakvo da piq?Ili puk dr variant e da zabavq cikala-kak?Molq vi pomognete mi,6te vi buda mnogo blagodarna!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    104
    hm mnogo interesno tai kato az to4no predi den-dva se 4udeh sa6toto no slava bogu dnes mi doide
    ina4e znam 4e za da ti doide po-kasno trqbva da pie6 po 5-6 vitamin C na den (moje i pove4e) koeto mai naistina deistva.
    a za da ti doide po-rano znam 4e trqbva da vdiga6 tejesti ili prosto ne6to tejko
    IzjivqvaI Vseki MIG kaTo PoSlEDen za Da MojE koGaTa dOIdE pOsleDNiqt dA nqMA Za KAkvo Da SAjaLqVash!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    аз знам че за да ти дойде по-рано трябва да пиеш аспирин защото разширява кръвоносните съдове
    "Целувка за лека нощ"

  4. #4
    Guest
    Пият се хапчета Primolut-Nor по специална схема:
    за преждевременно- 3 дни- 3 пъти по 2 таблетки, след 5 дни идва цикъла;
    за отлагане- 2 дни- 3 х 1 т. ; 2 дни- 2 х 1 т.
    И двата варианта са изпробвани многократно и действат, но за отлагането установих, че трябва да се пият 2 х 1 т. не 2 дни, а докато искаш да го отложиш. Все пак не трябва да се прекалява. Успех!

  5. #5
    за да го предизвикаш се къпеш с абсолютно вряла вода а за да го намалиш има едни жълти хапченца от аптеката ама непомня как се казваха или ядеш шоколади и портокали в големи количества

  6. #6
    a ako pita6 men nai dobre si e da ti idva kogato mu e vremeto a ne da go otlaga6 po nqkaf na4in ili da go predizvika6 za6toto pri takiva slu6ai ako go otkaje6 s nqkolko dena posle ti vyrvi akolo sedmica ili nqkolko dni pove4e a ako e po rano znam 4e ti vyrvi adski mn i ... e gadno !
    kvo da vi kaja jiveeite i se zabavlqvaite 6toto kato umrete 6te go udarite samo na syn !!! SEGA MU E VREMETO za kuponi i diskoteki

  7. #7
    ASPIRINA WE !

  8. #8
    Guest
    ami nai-dobre e da go namali6 s vitamin C za6toto se ishvurlq s urinata i nqma da ti navredi

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ако изпиеш 1 пакетче канела,разредено с вода трябва да ти дойде до 12 часа.Но е адски гадно.Също и многото разходки и движение помагат.Чувала съм и,че сексът помага,ако е в днити точно преди цикъла.Иначе Примолутът помага-аз с него си регулирах цикъла за бала,но го пих 10 дни по 2 хапчета-1 сутрин и 1 вечер.След 2 дни идва и после-живот.А пък ако си в мензис до 2 дни ти спира!

  10. #10
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си