.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Guest

    Относно цикъла

    От няколо месеца цикълът ми е по-краткотраен от обикновено, в смисъл обикновено ми е по 9-10 дена,а от 3 месеца ми е по 6-7.Иначе е в нормално за тези дни количество и е пак мръсна кръв.Само първият от тези 3 месеца ми закъсня със 1 седмица, следващите два ми идваше навреме. Иначе имам по принцип редовен цикъл от 6-7 години.Имам ли повод за притеснения за цветна бременност?Не ми се гади, не съм наедряла,гърдите ми са в нормалното си състояние.И още един въпрос- при евентуална бременност кога настъпва някакво видимо наедряване в коремната област?Благодаря на всички,които се отзовават!

  2. #2
    ами направи си тест и ще разбереш дали си бременна, а иначе не е задължително да ти се гади или нещо подобно при бременност...за наедяването на корема- това е малко относително понеже зависи от телосложението ти - имам две познати които са в 4-я месец - едната няма никакъв корем (момичето е високо и едро), докато другата си има оформено коремче (ниска и нормално сложена).Най- добре си направи тест, за да си сигурна! А намаляването на менструалното кървене може да се получи и от вземане на лекарства на хормонална основа, противозачатъчни и т.н.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си