.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107

    neprestanen triygylnik :(

    mnogo se 4udih dali da q pusna taq tema ama si nqmam i na ideq kakvo da pravq! ot lqtoto o6te nai dobrata mi priqtelka si haresva edno mom4e no toi po ste4eniq na obstoqtelstvata po4na da haresva men i az vse go otrqzvah za da ne i popre4a na neq e kakto i da e lqtoto mina vsi4ko se zabravi osven tq nego i v4era na rd-to mi tq mu se natiska6e a toi na men i tui kato na men ne mi puka6e se celuvahme v momenta razbrah 4e toi otnovo me haresva priqtelkata mi za poreden put mi e surdita a az si nqmam i na iideq kakvo da pravq pri polojenie 4e toi iska utre da govorim molq vi pomognete mi kajete mi kakvo da napravq [-o<

  2. #2
    Guest
    a na teb toi samiqt haresva li ti ?

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107
    mi...nqma ideq kakvo ispitvam kum nego samo znam 4e 6te mi e super kadno ako pak go precakam i pak po4nem da se podminavame

  4. #4
    Значи не го харесваш ...
    2т. забрана за ползване на профил

  5. #5
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Ako go haresvash, pogovori s priqtelkata si i se razberete, no da znaesh, che ako si s nego, otnosheniqta s priqtelkata ti sys sigurnost shte se promenqt, tq shte te namrazi (dori da ne go pokazva), za neq shte si "priqtelkata, koqto i otkradna momcheto". Taka che reshi dali iskash da riskuvash priqtelstvoto vi...A ako ne haresvash momcheto, prosto mu obqsnq kak stoqt neshtata, toi bi trqbvalo da razbere...
    I`m trying to make your dreams come true...

  6. #6
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    било ти е все едно? - тва нещо не го разбрах.. уж ти е приятелка, апък не ти пука как ще се почувства тя
    може и да бъркам, но аз винаги поставям приятелството на 1во място
    наистина, има хора, които не го заслужават, но не го правя надявайки се те да отвърнат със същото, ами щото смятам, че така е правилно.. нз... просто няма да съм аз, ако постъпя по друг начин
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  7. #7
    Guest
    mi 4esno kazano e malko kofti 6toto tq vupreki 4e mi e priqtelka bi postupila i po po gaden na4in za6toto tq postoqno me zarqzva v daskalo i me izpolzva za "ko64e za du6evni otpaduci" no vupreki tui az mn durja na neq!!! a otnosno nego mi nz dali go haresvam ama v posledno vreme samo za nego si mislq i znam 4e drugata sedmica na zelenoto moje da stane ne6to za koeto posle da sujelqvam a imenno da zagubq 1 priqtelstvo za da ugodq na nekakva "pri6tqvka" po4vam sama da se razobejdavam vupreki 4e ako go ostavq toi pak 6te misli dosta za men i nqma da oburne vnimanie na friend-kata mi taka 4e....ve4e neznam posuvetvaite ne6to [-o<

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107
    tva gornoto bqh pak az
    jivotyt e teatyr i vsi4ki nie sme aktiori kakva rolq 6te igrae6 zavisi samo ot teb

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    На гъза на географията
    Мнения
    274
    Teя простотии и на мен са се случвали ако мислиш че в същата ситуация тя би помислила за тебе направо го и ти за нея!!!!
    Да пушиш е вредно, да пиеш е гадно, да умреш здрав е жалко!!!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107
    abe da ama tva e nai lo6oto 4e ako go zareja zaradi neq to nqma da spre tva ve4e mi se slu4va za 3 put tq si haresva nqkoi no tui kato toi ne q haresva 6tom me zapoznae s nego mom4eto po4va da haresva men i tva mi e nai gadnoto zatva i kazah neprestanen triygulnik ne sam sigurna kak bi postupila tq za6toto posto ne se e slu4valo vupreki 4e za neq priqtelstvato e na 1vo mqsto za men ne e mn taka 6toto to4no na tva priqtelstva ne durja osobeno abe nz ve4e ne6to se poburkvam i po4vam da gi rusq edni nz kvo 6te razberete ot tva deto napisah ama...
    jivotyt e teatyr i vsi4ki nie sme aktiori kakva rolq 6te igrae6 zavisi samo ot teb

  11. #11
    Guest
    ТЪпотия просто не прави нищо кажи и на твоята приятелка ,че няма да се занимаваш с него и ,че каквото зависи от теб си направила тоест отрязала си го.

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107
    blagodarq ti 4e pone ti mi kaza ne6to bez da mi zadava6 vupros ve4e mi pisna i mai 6te te poslu6am
    jivotyt e teatyr i vsi4ki nie sme aktiori kakva rolq 6te igrae6 zavisi samo ot teb

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    А защо не си правиш шоуто?Ти сама каза,че тя те използва,нали?!А щом това момче си го отрязвала няколко пъти,а той продължава да те харесва,значи наистина има намерения към теб!Да не ти пука за твоята приятелка,защото ако е използвачка няма смисъл да продължава приятелството,нали?!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Онзи виртуален затвор за човешкото съзнание, наречен Матрицата
    Мнения
    128
    За пореден път се убеждавам, че писането на 6lyokavitza трябва да бъде забранено със закон. Също така смятам, че уважаемият г-н Вълчев трябва да фокусира вниманието си върху далеч по-належащи проблеми като недостатъчния брой на часовете по български език и литература в училищата вместо да умува как да намали броя на незаконните висши учебни заведения.

    remember_the_name: Фрапиращата ти проява на неграмотност в напреднала фаза е достатъчно красноречива за липсата ти на уважение към самата себе си, но не разбирам защо трябва ние да губим своето време да четем писанията ти, които не са съобразени с фундаментални пунктуационни и граматически правила. Да не говорим, че от първия прочит на написаното от теб не успях да разбера абсолютно нищо...

    Цитирай Първоначално написано от remember_the_name
    ne sam sigurna kak bi postupila tq za6toto posto ne se e slu4valo vupreki 4e za neq priqtelstvato e na 1vo mqsto za men ne e mn taka 6toto to4no na tva priqtelstva ne durja osobeno
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    mi 4esno kazano e malko kofti 6toto tq vupreki 4e mi e priqtelka bi postupila i po po gaden na4in za6toto tq postoqno me zarqzva v daskalo i me izpolzva za "ko64e za du6evni otpaduci" no vupreki tui az mn durja na neq!!!
    Цитирай Първоначално написано от remember_the_name
    tva gornoto bqh pak az
    Моля те, бъди така добра да прочетеш отново това, което си написала, понеже на мен лично не ми стана много ясно зад кое от двете твърдения стоиш (?).

  15. #15
    Guest
    абе какъв ти е проблема бе MrAnderson като толкова не ти харесва моя на4ин на писане 6то 4ете6 в краина сметка това е единственото място кадето принципно никои ни6то не може да ти каже но не трябва да ги има и такижа като тебе дето се недоволстват аз не съм направила тая тема за да ми гледа6 гре6ките а за да ми помогне6 по някъкъв на4ин ебаси тъпака си ама тжа си е мое мнение опражяи се!!!

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107
    tva pak bqh az ama zabravih da vlqza
    jivotyt e teatyr i vsi4ki nie sme aktiori kakva rolq 6te igrae6 zavisi samo ot teb

  17. #17
    Ako tq ti e mnogo dobra priqtelka ne razvalqi priqtelstvoto zaradi nego.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    369
    ako go haresva6 deistvai ne sa hodili nito pak hodqt s tvoita pr ta da ti e gadno 4ovek ne moje da kazva na sarceto si koi da haresva i koi ne zatova ti ne si vinovna... tai 4e razmisli kakvo izpitva6 kam nego ako go haresva6 deistvai ako ne ne dei tragvai s nego... 6te go narani6 sled mesec 2 ako volb6te ima tolkova kato skasa6 s nego zaradi drug..

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107
    абе до някъде си прав ама знам 4е 6те го прееба оффф нз ве4е
    jivotyt e teatyr i vsi4ki nie sme aktiori kakva rolq 6te igrae6 zavisi samo ot teb

  20. #20
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    Kato na teb ne ti puka.. zashto se celuvash s nego?! I znaesh, che priqtelkata ti e luda po nego!!
    Prosto go odreji.. ignorirai go ! (ako ne ti puka za nego)


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    107
    не6то не ме разбрахте аз сега се осе6там 4е ми е супер готино с него и ако го зарева 6те ми е супер гадно и затова не бих го зарязала и затова се целувах с него не съм казжала май 4е не ми пука
    jivotyt e teatyr i vsi4ki nie sme aktiori kakva rolq 6te igrae6 zavisi samo ot teb

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Онзи виртуален затвор за човешкото съзнание, наречен Матрицата
    Мнения
    128
    remember_the_name: Ако пишеше малко по-грамотно, може би щях да съм в състояние да ти помогна или поне да се опитам... Извини ме, но не мога да си позволя да си губя времето в коментари на повърхностните ти изказвания. Желая ти успех.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си