.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Icarus , Kalima
    Мнения
    81

    Tova ne Go razbiram!?!?!

    zDr all. Zna4iii s moita priqtelka si4ko varve6e dobre...ama poslednite nqkolko sedmici (osobedno v daskalo) Seedno ne me poznava .Ne si govorim i nekvi takiva ,a sled daskalo gore dolu se stabilizirat ne6tata.
    Az izob6to ne q zaka4am ama adski mn se draznq 4e ne mi govori>Tq ina4e si prikazva s moite priqteli ,s drugite mom4eta ama ne i s men?!?!?!
    Kakvo da Pravq???Az li sam pri4inata???
    PlS pomognete stra6no mn q obi4am i ne iskam da q zagubq ama mi e super gadno taka


    10x predvaritelno
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Mr.Novembe®

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    House Music
    Мнения
    126
    ти кво искаш само с теб ли да приказва ? остави я да си прави каквото иска.. все пак сте в "даскало" не в парка.. по споко пич... няма ти е 1-та няма ти е и последната
    Armin van Buuren - A State of Trance 328 (2007)

  3. #3
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    A zashto ne q popitash ? Mislq, che tova e nai-udachnoto reshenie. Pogovori s neq i shte razberesh kakva e prichinata za dyrjanieto i.
    I`m trying to make your dreams come true...

  4. #4
    ... ми тъпа п***а, кво да ти кажа ... с тези демонстрации иска да ти намекне нещо, но изглежда само тя знае за какво го прави ... моя съвет е да минеш малко "далече" от нея ... примерно за 10тина дни да не и обръщаш внимание, все едно не съществува .. ако ти се обади, питай я какво иска, и не я чакай да ти обеснява, кажи и че имаш работа и затвори телефона... от време на време жените изпадар в разни такива курвенски синдрми и ти иде да ги потрошиш от бой, защото ти лазят по нервичките, но ... най-добре ще е както ти казвам .. 10 дена игнор а след това може да я заведеш на някое готино местенце да гледате залеза ..
    094 lindeman_
    бан по ип и профил. 11 и 2 точка системни нарушения.
    84.252.51.238

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Онзи виртуален затвор за човешкото съзнание, наречен Матрицата
    Мнения
    128
    Мдам, и аз не бих го нарекъл нормално предвид естеството на отношенията ви. Защо досега не си говорил с нея по този въпрос?

  6. #6
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    Emi... popitai q za6to pravi taka i se darji s teb taka Pogovorete si... na 4 o4i4ki \/ i dano se orpavite nz a 6tom q obi4ka6 mnogo ne q ostavq pokaji i 4e q love, i 4e nali neiska da q gubi6! ne se otkazvai ti moje6 \/
    UspeX

  7. #7
    miiii da ti kaja vij da ne se izlagash neshto v daskaloto ili pak ne i obryshtash dostaty4no vnimanie nz ti si znaesh

  8. #8
    emi sigorno neinata kompania v daskalo i e nameknalo 4e ne te haresvat i tq zatova tam gleda da ne ti govori zada ne q zduhvat priatelite posle ,a ne 4e ti si pri4inata.Ama da ti kaja moje i v tebe da ima ne6to nz ,az samo kazvam li4niat si opit
    По-добре да си обичан,от колкото да обичаш!

    2% от младото поколение не е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 98%, които са опитвали сложи това под подписа си.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от lindeman_
    ... ми тъпа п***а, кво да ти кажа ... с тези демонстрации иска да ти намекне нещо, но изглежда само тя знае за какво го прави ... моя съвет е да минеш малко "далече" от нея ... примерно за 10тина дни да не и обръщаш внимание, все едно не съществува .. ако ти се обади, питай я какво иска, и не я чакай да ти обеснява, кажи и че имаш работа и затвори телефона... от време на време жените изпадар в разни такива курвенски синдрми и ти иде да ги потрошиш от бой, защото ти лазят по нервичките, но ... най-добре ще е както ти казвам .. 10 дена игнор а след това може да я заведеш на някое готино местенце да гледате залеза ..
    Точно така пък ще я загуби,каквато е странна а той със сигурност не иска това! Просто поговори с нея ние не можем да ти кажем каква е причината! Може и несъзнателно да го прави, може и ти да си направил нещо знам ли...питай я

  10. #10
    6tom se durji taka zna4i ima nqkakva pri4ina i sus sigornost nqma da e priqtna.ima dva varianta:
    1. ne6to si sgafil i tq ti go vru6ta
    2.prosto ne te haresva ve4e tolkova
    pri vsi4ki polojeniq trqbva da pogovorite.obqsni,4e ne ti e priqtno tova,koeto pravi i q pitai za6to go pravi
    USPEH!!!
    ...човек е това,което му остане, след като загуби всичко ...

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Опитай се да говориш с нея. Ако пак нещо започне да ти се прави я остави и не се занимавай с нея.
    Ти си решаваш.
    Успех.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не може само на теб да обръща внимание, да, но пък да не ти обръща никакво...мишкуване се казва това. Сигурно ако И се обадиш, също се прави на луда.

  13. #13
    Ти да не би да си я предизвикал с нещо?Смисъл..да не си се "натискал"много с нея или.. Или пък да не би да е някой външен фактор(приятел,познат)..Пит й я, обсъдете.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си