.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Kak da gi svalq!!!

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Kak da gi svalq!!!

    zdraveite na vsi4ki poneje vijdam kolko mnoo pomagate na vsi4ki iskam da vi zadam sledniq vypros zaglejdam se po mnoo mom4eta oba4e loshtoto e 4e okolo tqh vse ima momi4eta i ot tqh as se sduhvam ta misylta mi e kak da si haresam nqkoe mom4e i da go svalq vednaga vsmisal as sym mnoo hubava oba4e neshto ne mi se oddavat svalkite kajete kak moga nai byrzo da svalq edno mom4e i to da byde moe?

    blagodarq predvaritelno

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    sable4i se gola

  3. #3
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    E, shtom si tolkova hubava ne ti se nalaga da svalqsh, bi trqbvalo te da te svalqt. M?
    P.S: Da ti imam samochuvstvieto
    I`m trying to make your dreams come true...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    emi ostavq6 te da te svalqt...nikude ne e kazano 4e ti trqq na sqka cena da svali6 dadeno mom4e,puk i 6tom si hubava nqma da ima6 problemi.
    P.S. da ti imam samo4uvstvieto naistina
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    da we verno kak taka si4ki ste tolkva hubavi,a se ne mojete da se oravite s mom4etata
    i se pak..poneje qvno si sviknala da te svalqt,u forumo ima ve4e pone 3 takiva temi

  6. #6
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737

    Re: Kak da gi svalq!!!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zdraveite na vsi4ki poneje vijdam kolko mnoo pomagate na vsi4ki iskam da vi zadam sledniq vypros -Да - помагаме на хора , които имат нужда , а не на такива които излишно пишат тъпи теми и задават глупави въпроси zaglejdam se po mnoo mom4eta oba4e loshtoto e 4e okolo tqh vse ima momi4eta - А откъде знаеш ,че не момчетата са около тях? i ot tqh as se sduhvam-начи си бъзла ta misylta mi e kak da si haresam nqkoe mom4e ние да не сме ТИ , за да знаем как да си го харесаш..баси .. i da go svalq vednagaВеднага - ти не искаш ли много? vsmisal as sym mnoo hubava Щом си хубава ще се оправиш и сама ..oba4e neshto ne mi se oddavat svalkite kajete kak moga nai byrzo da svalq edno mom4e i to da byde moe Нямам какво повече да ти кажа , като си много яка , EnJoY your LiFe

    blagodarq predvaritelno

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    I spored men temata nqma nikakys smisal.Prosto vsqko uvajava6to sebe si momi4e kolkoto teb ne bi zadalo nikoga takiva vyprosi.I ne moje da iska6 opredelen 6ablon da svali6 nqkoi.Horata sa razli4ni, na vseki mu haresvat razli4ni ne6ta!A krasivite momi4eta bivat zabelqzvani i bez da iskat...koeto vodi do edni drugi izvodi no za tqh

  8. #8
    Голям фен Аватара на kAdrOkoSkA
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    587
    Xaxaxax
    Q se chui samo Hem si hubava, hem se sduhvash ne mi e mn qsno kak "hubavo" momiche kato teb shte se sduha taka lesno ?! Tova sas svalqneto ne bi trqbvalo da ti e problem
    Slez na zemqta draga
    -* Най-голямото щастие в живота е да бъдеш обичан заради самия теб,или по-точно да си обичан,въпреки тебе! *-

  9. #9
    hahah shto we i az obi4am da zduhvam momi4eta koi se imat za mnogo neshto i osobeno kato si slojat mn mn grim spoko i v nai dobre izglejdashtoto momi4e moe da se nameri neshto s koeto da se zduha , a tova 4e ti nemoesh da svalish nekoe mom4e zna4i samo4ustvieto ti e malko i ne si terikatka

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    499
    Ami vzemi mu nomera i mu zvunni,kaji mu da se vidite,da piete po kafe ili ne6to takova,no po dobre go nakarai toi sam da iska da se svali

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си