.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Ot4aqna
    Guest

    moje bi sum bremenna !!!!!!!

    ujasno e ! Imah glupostta da prawq seks bez prezerwatiw, i sega mi zakusnqwa. Tursih, no ne mojah da namerq nikakuw suwet kakwo da prawq. Ne iskam bebeto (na 14 sum), a ne moga i na na6te da kaja

    imam nqkolko konkretni wuprosa:

    1. do koi mesec moga da abortiram bez operaciq - s hap4eta toest ?
    2. Moga li da otida na ginekolog, koito da mi predpi6e wuprosnite hap4eta bez roditel (toest, ne iskam na6te da znaqt)
    3. kakwo e naj dobroto, koeto moga da naprawq w tozi slu4ai
    4. kajete mi wsi4ko, koeto mislite, 4e bi mi pomognalo, molqqqq !!!!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    Re: moje bi sum bremenna !!!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от Ot4aqna
    Ne iskam bebeto (na 14 sum), a ne moga i na na6te da kaja

    imam nqkolko konkretni wuprosa:

    1. do koi mesec moga da abortiram bez operaciq - s hap4eta toest ?
    2. Moga li da otida na ginekolog, koito da mi predpi6e wuprosnite hap4eta bez roditel (toest, ne iskam na6te da znaqt)
    3. kakwo e naj dobroto, koeto moga da naprawq w tozi slu4ai
    4. kajete mi wsi4ko, koeto mislite, 4e bi mi pomognalo, molqqqq !!!!
    Лично и откровенно бих те посъветвал да си купиш тест за бременност от аптеката и да си го направиш НЕЗАБАВНО.

    Ако съвсем случайно (или не толква случайно ) си бременна на 14 няма как да не се наложи да кажеш на Родителите си! Т.е има възможности вероятно (чувал съм), че има колеги, които биха направили т.н. КРИМИНАЛЕН аборт, който обаче 1 крие огромни рискове за теб 2 ще струва огромна за теб сума.
    Хапчета за предизвикване на аборт няма. Има различни схеми, които се прилагат в болнични условия най-често до 10 дни след инцидент относително успешно, но и същевременно без някаква гаранция. Нищо не ти е пречило да си купиш ПОСТИНОР ДУО и да си спокойна сега. (нямам желание да чета морал) Ако така или иначе някой официално се навие да прекъсне бременността при теб то задължително освен инжекциите които ще понесеш ще ти се наложи да изтърпиш и т.н. Кюртаж.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    104
    mili4ka nz kakvo da ti kaja... mnogo lo6a situaciq no ima li pone malka vazmojnost da ne e stanal gaf ti sigurna li si 4e e popadnala dori i malko sperma v teb?
    a ina4e az li4no za hap4eta znam samo postinor no do 72 4asa sled poloviq akt( no pri teb e minalo dosta vreme tai 4e ne stava) drugo ne moga da ti kaja. Moqt savet e da otide6 vednaga do nqkoq apteka i da si vzeme6 test za bremennost a sled tova na ginekolog koeto moje6 da napravi6 i bez va6ite da znaqt i ve4e 6te vidi6 kakvo e polojenieto.
    Mnogo se nadqvam da ne si bremenna i 6te stiskam palci
    IzjivqvaI Vseki MIG kaTo PoSlEDen za Da MojE koGaTa dOIdE pOsleDNiqt dA nqMA Za KAkvo Da SAjaLqVash!!!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    gr. Sofia
    Мнения
    376
    1. do koi mesec moga da abortiram bez operaciq - s hap4eta toest ? - S HAP4ETA NESTAVA MACKA A SAMO S OPERACIQ DO 3 MESECA.
    2. Moga li da otida na ginekolog, koito da mi predpi6e wuprosnite hap4eta bez roditel (toest, ne iskam na6te da znaqt) MOJESH DA OTIDESH NA GINEKOLOG AMA INTERESNO KAKVI HAP4ETA ZA ABORT 6TE TI PREDPISHE KATO NQMA TAKIVAAAAA .
    3. kakwo e naj dobroto, koeto moga da naprawq w tozi slu4ai DA KAJESH NA VASHTE ILI DA KAJESH NA PI4A<EBA4A> DA VADI 300 LEVA KESH .

  5. #5
    nikoi normalen lekar nqma da ti napravi abort na 14 godi6no taka da se nare4e dete....kude ti be6e akula bez prezervativ....tova se misli predi da stane...no sega da ne te oprekvam a da te pitam kakvo stana...hodi li na lekar...pravi li test...kaji ni...
    Po-dobre da te mrazqt za tova,koeto si,otkolkoto da te obi4at za tova,koeto ne si...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Само спокойствие На 14 е нормално цикълът да закъснява още повече ако отскоро си започнала да правиш секс. Направи си тест за да си сигурна за какво става на въпрос(стискам палци за отрицателен)
    И относно евентуален аборт - доста ще ти е трудно. Но предполагам, че си имала късмет и няма да ти се налага. А по въпроса 2 мои познати са правили аборт едната нелегално беше на 16, другата легално - беше на 18 разликата е огромна. Ако искаш да ти обясня по-подробно драсни едно лс да не занимавам всички във форума.

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  7. #7
    Mili4ka o6te si mnogo malka !!! Nai-bajnoto e ako ne sa minali 7 dena si napravi test no ako ne sa otidi v nai-bliskata apteka i si zemi hap4eta pro4eti vnimatelno upatvaneto i pii !!! No ako sa minali 7 dena otidi zemi si edin test i vij kakav e rezoltata i posle za nai-sigorno otidi na ginekolog moje da se hodi i bez roditel !!! No ako tozi pat ti se razmine drugiq pat vnimavai \/ !!! JELAQ TI USPEH I DANO DA POSTAPI6 DOSTATA4NO RAZUMNO !!! MOLQ SE ZA TEBE SI4KO DA E NA RAD [-o< [-o< [-o<

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    780
    Ако са минали повече от 72 часа (а те явно са минали) не виждам какво може да се направи освен да си вземеш един тест за бременност...
    И защо реши, че си бременна? Той в теб ли свърши?
    На другите въпроси вече е отговорено...
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената или цял живот оставаш зад кулисите...

  9. #9
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    да си мислила навреме
    алелуя.

  10. #10
    Отчаяна,но майка
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    да си мислила навреме
    Това е тъпо-тя не пита кога е трябвало да мисли,а какво да прави СЕГА!!!!Не е хубаво да се злорадства,защото човек никога не знае какво го чака...Животът е пълен с изненади... Мило момиче,аз съм от другата страна на барикадата-също отчаяна,но майка на твоя почти връстничка в абсолютно същото положение.Първо си вземи тест за бременност от аптеката!Използва се много лесно и е с голям процент точност на резултата.НО!Ако е положителен -не се бави и сподели с родителите си НЕЗАБАВНО!!!Вярвай че ако има някой,който да ти помогне,това са те.Обичат те и въпреки шока ще направят най-доброто в конкретната ситуация.Не казвам,че ще им е приятно,но каквото и да е ще го приемат,защото си им дете и те ти желаят единствено и само доброто.Вместо да се наливаш с боклуци и да ходиш при съмнителни "лекари"им се довери!Не застрашавай здравето си.Това е съветът ми към теб.За съжаление такова нещо не се оправя с вълшебни хапченца,поне не в България.А може би е нещо съвсем елементарно и нямаш повод за такива безпокойства На твоите години понякога се случва.Желая ти всичко да е наред при теб и ако е така,занапред не забравяй за рисковете и внимавай повече!Виждаш какво преживяваш сега Късмет

  11. #11
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    не злорадсрвам, просто ужасно се дразня на тая безотговорност ! все едно не знае какво ще се случи като не ползва презерватив.и защо ПО ДЯВОЛИТЕ е чакала толкова много време - има си хапче което се взема до 72 часа освен сичко друго.
    още повече пък на 14 години, като не знае как да се пази къде по дяволите е тръгнала да се чука?!?
    ПЪЛНА безотговорност...
    момиче - взимаш 1 sure check и се молиш нищо да ти няма, надявам се да е така, И СИ ИЗВАДИ ПОУКА ПОНЕ
    алелуя.

  12. #12
    Guest
    abe kvo stana s tebe posledno bremenna li si ili ne???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си