.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    edin pi4
    Guest

    Malyk problem s ednoto oko

    Abe da vi pitam, ot 1-2 sedmici ne6to mi igrae okoto, v smisyl ne samoto oko ami mi trepti takova klepa4a, ne mi pravi problemi osven 4e mnogo me drazni,maika mi vika 4e bilo normalno 4e i na neq i stavalo tai ama na men za pyrvi pyt mi stava i do sega 4akah da si spre samo ama ne se otkazva, ne e prez celiq den no prez poce4eto vreme e taka, nalaga li se da hodq pri lekarkata(6toto nakraq 6te otida) ili naistina bi trqbvalo samo da si mine, to e ne6to kato mini tik,abe znaete kakto nqkoi pyt ti trepti nqkoi muskul ili ne6to takova

  2. #2
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    hehe...tova se slu4va 4esto...az imah edin takuv period...ot nqkolko meseca ne znam do kolko e nujna lekarska namesa moje da se dulji na preumora, stres...mnogo vzirane q v comp, q v TV...vsqkakvi takiva ne6ta...nai-veroqtno 6te mine sami4ko. ako vse pak mnooooogo te drazni ne pre4i da ide6 na lekar...vupreki 4e ne mislq 4e 6te ti kaje koi znae kakvo...no ako se poqvi da re4em glavobolie...bolka...ne6to takova...ne e lo6o da mine6 prez doktoricata

  3. #3
    spoko ako do 1-2 dni ne mine otidi na o4en lekar,za6toto moje da se dulji na preumora,a moje i da se e poqvil maluk diopter...za vseki slu4ei se konsultirai s lekar...uspeh......
    Po-dobre da te mrazqt za tova,koeto si,otkolkoto da te obi4at za tova,koeto ne si...

  4. #4
    edin pi4
    Guest
    ami mai malko po malko vze da minava,v smisyl po rqdko vze da stava...am tova za dioptyra, ot skoro sym zabelqzal 4e s dqsnoto oko syvsem malko po slabo vijdam na dale4 no e mnogo malka rzlikata, prosto pri drebni nadpisi da re4em ako si zakriq ednoto oko s lqvoto go vijdam qsno a s dqsnoto malko zamygleno, no mislq 4e e rano za o4ila, blagodarq vi ina4e za mneniqta

  5. #5
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    ami...to e normalno s ednoto oko da vijda6 po-qsno...ednoto oko vinagi e vode6to

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си