.
Затворена тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: проблем

  1. #1

    проблем

    здравейте!
    незнам към какъв лекар да се обърна, за това реших да попитам първо тук.
    значи проблема ми е следния, главичката на пениса ми неможе да излезе заради кожичката, но вече прочетох за това какво точно трябва да се направи.
    втория ми проблем е, че при ерекция члена ми е не повече от 10 сантиметра някакви идеи ?
    забравих да кажа че съм на 20 години

  2. #2
    Еми първо трябва да отидеш при лични за направление, ако имаш осигуровки де. Ако не мился, че трябва да отидеш на уролог, но не съм сигурен, че точно така се казваше.

    А за дължината малко е гадничко, но все пак трябва да почакаш до към 23 години и тогава да се тревожиш. Работата му е секса и онанизма тъй като се удължава пениса, но не в прекалени количества. По-добре секс от колкото онаниране.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от joro_tev
    Работата му е секса и онанизма тъй като се удължава пениса, но не в прекалени количества. По-добре секс от колкото онаниране.
    i edin marmot....

  4. #4
    gogo536456464
    Guest
    mai va6ite ne sa ti obarnali mnogo vnimanie kato bebe teq problemi s zalepenata koji4ka gi iat decata do 1 godina. Otidi na genekolog za taq rabota. Parvo opravi tova togava si misli za daljinata mu. No da ne ti puka za daljinata vajnoto e rabota da var6i. A ako iska6 vse pak proavat razni pompi za odaljavane na 4lena, 4uval sam 4e pre redovna opotreba ima efekt ot tqh no za man sa palni idiot6tini

  5. #5
    Отговор на първия въпрос http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=34746

    Отговор на втория въпрос http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=26616

    И между другото си нарушил 7 точка от правилника, така че поради това и поради наличието на такива теми, тази ще бъде заключена!
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си