.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Въпрос за тест за бременност

    На приятелката ми й закъснява с вече 10 дена и аз си викам да не е станало нещо и снощи си направи тест за бременност. Теста беше отрицателен, какво става. По принцип цикъла й е редовен. Теста беше Sure Chek
    2т. забрана за ползване на профил

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Гинеколог. Или да си направи още 3-4 теста.

  3. #3
    poprincip testa se pravi 2 sedmici sled poloviq akt. ako go e napravila po rano sas sigurnost shte e otricatelen taka che precenete si.a ako tvoqta priqtelka e pravila sex naskoro za parvi pat e absolutno normalno da i zakasnqva
    НИКОГА ВЕЧЕ НЕ ВЯРВАЙ НА ЛЮБОВТА,защото тя има прекалено много лица,и повярваш ли поне на едно от тях,то другите тръгват срещу теб и в крайна сметка се озоваваш на дъното на черна дупка,от която изход няма.

  4. #4
    според мен е най-добре да си направи още един тест,но не от 0,70 ст. иначе за закъснението , на всеки се случва колкото и редовен да е цикъла.ако след теста още закъсниава най-добре да посети гинеколог
    "V jivota niama shtastie,a samo shtastlivi migove!"

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Тестовете се правят не еди колко си дни след половия акт, а около седмица след закъсняване на цикъла.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    315
    Цитирай Първоначално написано от SheLLia
    според мен е най-добре да си направи още един тест,но не от 0,70 ст. иначе за закъснението , на всеки се случва колкото и редовен да е цикъла.ако след теста още закъсниава най-добре да посети гинеколог
    тва наи-добре

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Тестовете се правят не еди колко си дни след половия акт, а около седмица след закъсняване на цикъла.
    Правилно, а относно теста, специялно взех най-скъпия, уж за сигурност.
    2т. забрана за ползване на профил

  8. #8
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    оо,споко,може да и закъснява по ред причини
    даже съм чувала, че като почва пролетта може да настъпят промени в цикъла..
    нека мацката отиде на гинеколог.. от това по-сигурно няма
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  9. #9
    emi samo ginekologa 6te kaje 100% ina4e na testa moje6 da vqrva6 no ne napulno...
    Po-dobre da te mrazqt za tova,koeto si,otkolkoto da te obi4at za tova,koeto ne si...

  10. #10
    ami az vednuj kato mi zakasnq 8 dni nqkade sega to4no ne pomnq kolko bqha .. no si napravih tes i se okaza otricatelen i naistina beshe ... tui 4e poprincip mislq 4e trqbva da se ima doverie.tam si ima okazaniq ... ako e nevaliden i taka na tataka .. tui 4e edva li e stanal gafa

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    903
    А бе вие сте на по... няма и 16 години половината тука. Нормално е да ви закъснява. В момента организма ви... се нагажда, изгражда си режим... биологичния часовник тиктака яко...

    На бившата (мнооо, мнооооого бивша) (мноооооого) и беше закъснял с 16 дена...

    Мен па ми беше през... Първия въпрос, който щях да и задам е - "Ама... от кой е?" (имах си основанията)

    Седи грей се
    The perfect blossom is a rare thing. You can spend your whole life looking for one, and it would not be a wasted life

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    V surceto na MARIO
    Мнения
    411
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    оо,споко,може да и закъснява по ред причини
    даже съм чувала, че като почва пролетта може да настъпят промени в цикъла..
    нека мацката отиде на гинеколог.. от това по-сигурно няма
    evala =D> cikula moje da i zakusnqva ot proletnata umora ot super mnogo pri4ini spoko

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Бтв, на една приятелка И е закъснявало няколко пъти със седмици, а е на 20.

  14. #14
    За да си най-спокоен най-добре си я заведи на гинеколог.

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ReleaseYourMind
    За да си най-спокоен най-добре си я заведи на гинеколог.
    =D>

  16. #16
    Чакам още един два дни и отиваме. Благодаря на всички
    2т. забрана за ползване на профил

  17. #17
    Фен Аватара на beautiful_f
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    237
    Ами не е нужно да се шашкате толкова на мен не ми дойде един месец което е лошо но..все пак се случва

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    А бе щом теста е бил отрицателен, нема страшно. Стига правилно да сте го направили, ако не сте сигурни, направете още един тест. Ама четете опътването, щото е важно. Иначе тестовете са доста точни.


  19. #19
    i az si misleh 4e nqma za kakvo da se pritesnqvam kato mi zak1snq s 20 dena, 6tot test4eto e otricatelno, ama kato otidoh na lekar...edni uslojneniq, obrazovaniq, kisti, i t.n. S1vet ot opit-VINAGI HODETE NA LEKAR!
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си