.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    104

    govorene po breme na sex

    moje i da vi se stori glupavo no iskam da vi popitam govorite li po vreme na sex az li4no go pravq i 4estno- kazano tova deistva mnogo vazbujda6to na moq priqtel no... kajete vie kakvi dumi izpolzvate.
    IzjivqvaI Vseki MIG kaTo PoSlEDen za Da MojE koGaTa dOIdE pOsleDNiqt dA nqMA Za KAkvo Da SAjaLqVash!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    още не съм ама след време ще ми действа ама звучи хубаво

  3. #3
    Guest
    Аз не говора по време на секс аз викам Моя приятел ми каза,че не е хубаво да говориш по време на секс,и каза ,че е правил секс с такава дето през цялото време му е приказвала и изобщо не ми е харесало..тя го е питала въпроси от сорта на "какви момичета харесваш"..(щото са били за една вечер де:П)

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Da mnogo qsno!Ama ne nqkakvi glupavi temi4ki ot sorta na "kakvo pravi dnes?hubavo li ti miq denq"...a nqkakvi mili neshta svurzani s momenta

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    104
    Цитирай Първоначално написано от NeJnA_DrOgA^
    Аз не говора по време на секс аз викам Моя приятел ми каза,че не е хубаво да говориш по време на секс,и каза ,че е правил секс с такава дето през цялото време му е приказвала и изобщо не ми е харесало..тя го е питала въпроси от сорта на "какви момичета харесваш"..(щото са били за една вечер де:П)
    xaxxa e az ne govorq da vodite nqkakvi dialozi i da raziskvate vajni temi prosto nqkakvi dumi4ki koito deistvat vazbujda6to. Razbira se ne na vseki mu haresva az predi ne sam si predstavqla 4e 6t egovorq no....eto 4e stava
    IzjivqvaI Vseki MIG kaTo PoSlEDen za Da MojE koGaTa dOIdE pOsleDNiqt dA nqMA Za KAkvo Da SAjaLqVash!!!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    Цитирай Първоначално написано от SmiLe_BaBy{P}
    да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители
    история, химия, биология - то да се чуди човек какво да си избере нали
    "Целувка за лека нощ"

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    Цитирай Първоначално написано от midnight...
    Цитирай Първоначално написано от SmiLe_BaBy{P}
    да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители
    история, химия, биология - то да се чуди човек какво да си избере нали

    Да ... напоследак наблягаме на литературните творби на Иван Вазов ...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    903
    яяясно... никой не говори - само пръхтите
    The perfect blossom is a rare thing. You can spend your whole life looking for one, and it would not be a wasted life

  10. #10
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    mi ne samo si pushkame i ot vreme na vreme ako tam ma zaboli ili pa si trqskam mnoo glavata "ae po nadolu" nqkfi takia gluposti ...
    inache obichkam te tva onva

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ахахахха...
    може да обсъждате имена за бебета или да си говорите за венерически болести също...
    особено като е за по една вечер


  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Крещя откъслечни думи...понякога викам името господне, не знам защо.

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ахахахха...
    може да обсъждате имена за бебета или да си говорите за венерически болести също...

  14. #14
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Ние с мойта почти винаги си говорим мръсотиики разни, докато се чукаме. А, когато тя е пияна просто става лудницата.
    Левски шампион але але!

  15. #15
    Фен Аватара на Magician
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    174

    Re: govorene po breme na sex

    Цитирай Първоначално написано от LoLita^
    moje i da vi se stori glupavo no iskam da vi popitam govorite li po vreme na sex az li4no go pravq i 4estno- kazano tova deistva mnogo vazbujda6to na moq priqtel no... kajete vie kakvi dumi izpolzvate.
    Зависи от момента. Понякога говорим, понякога - не. Общо взето си приказваме мръсотии на ушенце.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    Цитирай Първоначално написано от SmiLe_BaBy{P}
    Цитирай Първоначално написано от midnight...
    Цитирай Първоначално написано от SmiLe_BaBy{P}
    да.... говорим си за състоянието на политиката ни .. но най-вече си говорим за природата и нейните замарсители
    история, химия, биология - то да се чуди човек какво да си избере нали

    Да ... напоследак наблягаме на литературните творби на Иван Вазов ...
    kade zabravi aleko konstantinov ? po temata : devstven sam no kat go napravq 6ti kaja

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  17. #17
    Да попитам недискретно: Какви мръсотии си говорите? И някой възбужда ли се от това да му говорят на определен език, например английски, немски или френски?

  18. #18
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Да, винаги си говорим. Мен ми е кофти когато не си говорим. Най-вече си казваме, че се обичаме. Също си говорим за това какво изпитваме в момента, как се чувстваме... Питаме се кое ни харесва и т.н.
    HardC0re and BDSM forever

  19. #19
    Говорим си .. разични неща.. глупости.. дали ме боли или дали така ми харесва.. аз също го питам.. обаче понякога просто му казвам :Млъкни и се кефи и му запушвам устата с една цунка... шото ме изнервя от време на време..
    а относно Обичам те.. ми ноо рядко го казваме по време на секс.. нз защо...дразни ме докато се чукаме да ми обяснява или аз на него колко ме обича или аз него .. има си други моменти за тая работа
    В живота най-големият хазарт е да рискуваш нищото!

  20. #20
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35676

    Хайде да няма за всяко действие по отделно тема. Сподели там и попитай останалите ако искаш

    Лека вечер желая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си