.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    CaSpeR4y{}
    Guest

    Dali oshte shte iska da e s men?

    Eto i moqta istoriika...Nai-dobriqt priqtel na gadjeto na moqta priqtelka beshe kazal che si pada po men i priqtelkata mi i gadjeto i postoqnno se opitvaha da ni svatosat.Toi vinagi mi e bil simpatichen,no nishto poveche.Beshe mi zabavno i ot tolkova prikazki naistina vzeh mn chesto da si mislq za nego hlytnah i to mnogo.Kazah mu pri koeto toi ostana dosta ochuden.Imahme mnogo razgovori na tema kakvo shte stane i kakvo nqma da stane mejdu nas.S nqkolko dumi cqlata rabota beshe,che me haresvashe,no ot 7 meseca beshe mnogo vliuben v edno drugo momiche,koeto samo go razigravashe edna sedmica e s nego drugata e s drug,na sledvashtata e pak s nego i taka pochti godina...Tova mn go obyrkvashe,zashtoto tq ne go beshe otrqzala kategorichno,a si izlizashe i s dvamata i toi syotvetno obyrkvashe i men tu mi kazvashe kolko sym hubava i kolko me haresva,tu trqbva da zabravish za men az ne te zaslujavam,samo se podigravam s tebe i t.n.Predposledniq pyt kogato izlizahme s nego i vsichkite ni priqteli toi ni izlyga i otide pri neq uj che si bil u tqh.Kakto kazvat horata na lyjata krakata sa kysi i sled malko gi vidqhme dvamata.Vecherta toi mi se izvini i kaza,4e e po-dobre da sprem do tuk i naistina se opitah i pochti bqh uspqla da go zabravq dokyto sled 5-6 dni kogato si doide (u4i v dr. grad) ne kaza 4e mn iska da e s men...i izlizahme,celunahme se i vsichko e Ok,no utre toi zaminava za 2 sedmici vyv Franciq...mn m e strah,che shte reshi,che ne iska da e s men ...kakto byrzo reshi che iska taka moje i da se otkaje i neznam...mnogo se pritesnqvam...kakvo mislite

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nA lUnAtA
    Мнения
    701
    Iz4akai da vidi6 kakvo 6te stane sled kato se varne ot franciq i ako ti kaje 4e ni6tu nqma da se polu4i kaji mu dobre i se opitai da go zabravi6 i ako pak nqkoi den re6i 4e iska da e s tebe prosto mu kaji 4e ne si pionka koqto moje da razigrava kakto si iska obarni se i si tragni


    0biChkam SlyNcEt0 :}

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    Ами такава връзка като вашата "виси на косъм"!Трябва да си готова за всичко,вижда ми се,че не е много сериозен!Така,че незнаеш кога той пак ще отиде при "она'я".Не давай много надежди на тази връзка... Единственото,кото можеш да направиш е да изчакаш да видиш "неговото желание" пък ако пак предпочете нея,има ли смисъл да те разиграва???Помисли си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си