.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 152
  1. #1
    da
    Guest

    Biete li gadjeto si..

    Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Не и нямам намерение да пробвам

  3. #3
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    Ne


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  4. #4
    Guest
    moqta q perdasha redovno..hi4 ne q jalq...

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Еми мога да ви кажа,че сте си избрали много тъпи гаджета щом са още с ваз.Що за малоумен въпрос бе?Никой няма право да бие половинката си за каквото и да било независимо мъж ли е или жена.Такова посегателство е проява на слабост и безрасъдство.
    Ама естествено аз моя редовно го буам с бухалката,сутрин обед а вечер да разнообразя го качвам като боксова круша и БОЙ БОЙ.
    Абе я се гръмнете!

  6. #6

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    13
    NE,nikoga ne bih i prichinil boilka,osobeno puk fizicheshka !
    Mrazq se, zashtoto kogato trqbvashe da kaja neshto, az si mylchah, zashtoto kogato trqbvashe da placha, az se usmihvah. Zashtoto kogato trqbvashe da umra, az reshih, che trqbva da jiveq ...

  7. #7

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    v me4tite si
    Мнения
    67
    da me biqt i az da sum s tozi 4ovek...nikogaa
    Vurvi napred i nikoga ne se obru6tai dori v surceto ti stra6no da boli vurvi i nazad nedei se vzira i znai 4e tozi koito te obi4e 6te doide sam oblqn v sulzihttp://dollavs2.hit.bg/avatars/meaningful/dollzhitbgmean014.gif

  8. #8
    Не! Никога не бих и посегнал!

  9. #9
    даам аз го бия редовно, той боя помага.

    Определено трябва да си доста тъп/а за да ходиш с човек, който те наранява по някакъв начин..
    I'm different...


  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    nikoga nqma da pozvolq da me ydari ..a pak ako se slu4i ve4e i az 6te ydrqm i nakraq go zarqzvam..kak taka 6te me ydrq ..ne moga da si predstava toi da me ydari za6toto taka...

  11. #11
    Ave to tova s boq e edati gluposta Nikoga ne bih pri4enil omi6leno bolka na 4oveka s kogoto sam To trqbva da sam nqkoj palen idiot zada udarq priqtelkata si.
    In the event of my demIse
    when my heart can beat no more
    I hope I dIe for a prIncIple
    or a belIef that I had lIved 4
    I wIll dIe before my tIme
    because I feel the shadow's depth

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Nikoga dosega mom4e ne mi e posqgalo,no ako nqkoi,nqkoga si pozvoli da me udari,prosto posle sym sposobna na vsi4ko oba4e shte nagaram tozi 4ovek stra6no mnogo da sajalqva za tova.Ne moje da obi4a6 nqkoi i v sa6toto vreme da go naranqva6(fizi4eski).Tova sa absolutni malumnici tiq mom4eta i prosto s dumi ne mogat da se opravqt i da udarqt za tqh e edinstveniq izhod.A pyk otnosno momi4etata,koito gi tarpqt...za tqh neznam kakvo da kaja-te mai sa pyk o6te po-maloumni.Kolkoto da obi4a6 daden 4ovek-ti trqbva da si ima6 malko dostoinstvo i da ne pozvolqva6 na nikoi da te naranqva.
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  13. #13
    da
    Guest
    Nadeto kvo iskash da kajesh 4e sam maloumen li?Pro4eti kvo sam pisal nai gore tq me qdosa za tova q frasnah.Turseshe si go.Boqt opredeleno pomaga nadutite momi4eta deto se mislqt za mn vajni da si sednat na guza.V kraina smetka pove4eto momi4eta ste golemi izrodi.Po sliniqt trqbva da se uvajava.Vijte roditelite si nadali ima slu4ai bashtsa vi da ne e udrql maika vi pone vednuj prez tqhnata vruzka.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от da
    Vijte roditelite si nadali ima slu4ai bashtsa vi da ne e udrql maika vi pone vednuj prez tqhnata vruzka.
    Ами не нито веднъж Той ще ме бие, аз ще търпя... как ли пък не. Иначе и аз не бих му посегнала колкото и да ме ядосва.

    I'm not as good as you?! Fuck no! I'm better than you!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    be ne znam ako priqtelq mi mi posegne az nqmashe da go pogledna posle
    pyk i e adski typo kato cqlo momche da posegne na momiche nezavisimo dali mu e priqtelka ili kakvato i da e ...
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Bloody_Tear
    Еми мога да ви кажа,че сте си избрали много тъпи гаджета щом са още с ваз.Що за малоумен въпрос бе?Никой няма право да бие половинката си за каквото и да било независимо мъж ли е или жена.Такова посегателство е проява на слабост и безрасъдство.
    Ама естествено аз моя редовно го буам с бухалката,сутрин обед а вечер да разнообразя го качвам като боксова круша и БОЙ БОЙ.
    Абе я се гръмнете!
    Много е кеф да се биете, адки яко.ама само като си играете...като ти стане лигаво и се почнете с вазглавници ама иначе НЕ.. ти си ебати малоумника щом си и забил таково корше в мусурата

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Моля?Да ме удря?Никога не бих го позволила!Само да посмее да ми посегне някой после просто ще съжалява...никога не бих търпяла такова отношение към себе си...нито пък аз бих ударила приятеля си нарочно...на шега може както каза някой преди мен...но не и наистина..това е най долното нещо и ни доближава най много до животните...а ние уш сме разумни същества..
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Цитирай Първоначално написано от da
    Nadeto kvo iskash da kajesh 4e sam maloumen li?Pro4eti kvo sam pisal nai gore tq me qdosa za tova q frasnah.Turseshe si go.Boqt opredeleno pomaga nadutite momi4eta deto se mislqt za mn vajni da si sednat na guza.V kraina smetka pove4eto momi4eta ste golemi izrodi.Po sliniqt trqbva da se uvajava.Vijte roditelite si nadali ima slu4ai bashtsa vi da ne e udrql maika vi pone vednuj prez tqhnata vruzka.
    Tva 4e te e qdosala ne e povod da q udrq6-ima i mnogo drugi na4ini,a ne to4no boi.I ne sym mnenie 4e boqt pmagal na nadutite momi4eta da si sednat na gaza-tva sa gluposti.Neznam s kakav ykyl priqtelkata ti e s tebe,qvno nqma pone malko dostoinstvo.A za roditelite-ne dosega bashta mi ne e posqgal na maika mi-prosto ima elementarno uvajenie kym jenite.
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  19. #19
    Guest
    nabih edna ama tq pove4e ne mi se obadi i po hubvo shtote beshe tupaaaa

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Цитирай Първоначално написано от Bloody_Tear
    Еми мога да ви кажа,че сте си избрали много тъпи гаджета щом са още с ваз.Що за малоумен въпрос бе?Никой няма право да бие половинката си за каквото и да било независимо мъж ли е или жена.Такова посегателство е проява на слабост и безрасъдство.
    Ама естествено аз моя редовно го буам с бухалката,сутрин обед а вечер да разнообразя го качвам като боксова круша и БОЙ БОЙ.
    Абе я се гръмнете!
    Много е кеф да се биете, адки яко.ама само като си играете...като ти стане лигаво и се почнете с вазглавници ама иначе НЕ.. ти си ебати малоумника щом си и забил таково корше в мусурата
    Qko e da se bori4kate( v smisul da si igraete) ama puk 4ak nqkoi da udqri drugiq seriozno, i to sig po nqkva tupa pri4ina, tva e naprao.... Toz deto she udari gadjeto si trqa da basi maloumnika....


  21. #21
    Момче да ме бие.И то да е гадже?! ООО не това просто ще е 8 чудо . Вие не сте уред... то голям човек не трябва да посяга на жена си пък да не говорим тинейджари.Аз съветвам момчетата да не опитват ,защото са малцина момичетата,които ще позволят това нещо да остане безнаказано
    Badi naxakan za da ne si precakan.

  22. #22
    male kak 6te biete polovinkite si?koito bie polovinkata si e golqm tapak ( s izvinenie)!ne znam kakvo sa napravili momi4etata za da gi biete no vie nqmate nikakvo pravO!!! a ako mi se slu4i razbira se 6te go zareja
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  23. #23
    Как ша цапнеш момиче бе виж ги хайванките какви са беззащитни.Аз съм твърдо против боя на нежния пол.Ебах ва в мъжете тия дет бият гаджетата си са комплексари дето не могат да са бият с мъже ми ша блъскат жените си.Е**Л СЪМ ВИ МА***ТА ЖЕНСТВЕНИ ПЕ**ЛИ няма да бийте жените!


    Той не умира!!!

  24. #24
    nikoga ne bih go naranila!!!

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    206
    v momenta moga da kaja samo edno: TI TUP LI SI??????????
    KOI KRETEN SHTE BIE GADJETO SI I POSLE SHTE GO NAPISHE VUV FORUMA?! SAMO NE MI STANA IASNO - HVALISH LI SE S TVA CHE SI IA UDARIL????? LEEEELE DO SEGA NE BIAH SRESHTAL MOMCHE, KOETO DA SE CHUVSTVA POBEDITEL SLED KATO E UDARIL GADJETO SI !!!!
    AWWWW
    Your love is one in a million

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си