.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Hybrid View

  1. #1

    киста на яичника

    здр ам ходих на лекар и се оказа че имам киста на яичника дадоха ми лекарсва които да я разбият но ми е мн интересно какво ще стане ако лекарствата не помогнат ? надявам се да му обясните мерси предварително

  2. #2
    sho6olinKa
    Guest
    ne se pritesnqvai za ni6to po princip lekarstvata se piqt na periodi... sled tova se spirat i taka postoqnno 6te hodi6 na lekar, za da ystanovqt dali si dobre... edna pr skoro i na neq i otkriha t.e. ne be6e mn skoro ot predi 2 3 meseca i o6te gi pie tezi lekarstva... iz4istva se no bavno..., zatova ti kazvam, 4e nqma nyjda ot pritesneniq..., no ve4e nadqvam se 4e i ti 6te se opravi6 YSPEH

  3. #3
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    ami...zavisi...tova e malko slojno da ti go kajem...tui kato te kistite sa s razli4na golemina...a do kolkoto znam i s nqkoi drygi razliki. Na men li4no sa mi vadili kista na qi4nika...no situaciqta be6e malko po-slojna...Ne se pritesnqvai, predpolagam 4e s lekarstavata 6te mine Opravqi se burzo

  4. #4
    и аз се надявам да мина без операции а колкото до големина 21 на 27 мм до колкото знам нормалната големина е 12 мм... ма все пак се притеснявам нормално е и мерси за помоща

  5. #5
    prosto AZ :)
    Guest
    ne se pritesnqvai, az imah kista koqto be6e po golqma ot tvoqta no bez lekarstva iz4ezna postenenno, pri vseki cikal e vazmojno da iz4ezva i posle da se poqvqva kakto be6e v moq slu4ei. Ginekolog mi kaza 4e moje da se naloji da me operirat no ne se stigna do tova. Tq kistata si iz4ezva i se poqvqva - tova se slu4va pri dosta jeni. 6te se opravi6 ne se pritesnqvai

  6. #6
    Мерсииии

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си