Значи от вчера ме наболяваше клепача на дясното око и ето, че днес сутринта като станах се беше подул малко и все още е подут. И минлата година ми беше станало нещо такова (само че на лявото око) и не мога да разбера от какво е. Карах баща ми да ме заведе на лекар, а той ми каза, че ще ми мине (както в действителност ми мина миналата година). И все пак ме е страх да не се подуе много както преди, защото сега в момента е съвсеееем съвсем малко подуто, само ако знаеш можеш да го забележиш, иначе - не, но пък си ме наболява...
И ми е интересно какво ми е? Мога да кажа, че не е ечемик - не че знам какво точно представлява, но майка ми каза, че то е нещо като пъпка и окото се подува толкова много, че едвам можеш да си го отвориш. А на мойто просто външната страна на клепача ме боли и като пипнеш е малко по месесто (ако мога така да се изразя), за разлика от другия клепач. Подут е някак си...вътрешно...
Оффф, някой да знае какво ми е и какво да го правя това око???

П.П. Не съм се удряла, нищо по-специално не съм му правила. Гримирам се попринцип почти всеки ден, но от 2 дни не съм, така че май не може да е от това.

П.П.П. Само, който знае да пише!