.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    dani _malka i sladka
    Guest

    otnosno lekarstvoto za gubi4ki

    zdraveite.predi sedmica bqh na ginekolkog i dnes mi izleznaha rezultatite.ta trqq da si slagam sve6ti4ki .i ako nqkoi e izpolzval da kaje mn li boli i ima li nqkvi efekti str.

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    dani _malka i sladka
    Guest
    pls kajete mi 6ot mn me e strah

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не боли, естествено. Самата мисъл е леко гадна, но предполагам, че свещичките за анус са много по-гадни. За странични ефекти ще прочетеш в листовката.

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Не боли, естествено. Самата мисъл е леко гадна, но предполагам, че свещичките за анус са много по-гадни. За странични ефекти ще прочетеш в листовката.
    mersi mn

  5. #5
    ne se pritesnqvai edna moq priqtelka su6to trqbva6e da polzva i tq dori ne si be6e slagala tamponi i mn q be6e strah,no vsi4ko mina normalno...na teb kakvi sve6ti4ki ti dadoha za da znam kolko sa dulgi?ma te sa si precenili lekarite...spoko..
    Po-dobre da te mrazqt za tova,koeto si,otkolkoto da te obi4at za tova,koeto ne si...

  6. #6
    nqma strashno ....nito boli nito nishto...vlizat si savsem leki4ko.
    С мен който иска, срещу мен който може

  7. #7
    Ами нз при другите как е било,ама аз като си сложих ме болеше доста (девствена съм) та дори и до последната 6 свещичка.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Всички ме изкарват луда, когато казвам да се навлажнявате със слюнка, когато бутате нещо там, но ако го беше направила, девойката преди мен нямаше сега да се оплаква. То и мен ме е боляло, а съвсем не съм девствена. Боли от сухота.

  9. #9
    dani malka i sladka
    Guest
    mi na4i poneje mi doide cikula 6te trqq da po4akam malko ta na4i da navlajnq taka li?

  10. #10
    Guest
    mersi mnogo za mneniqta ve4e opitah,slojih si i ne e tolkova gadno v na4aloto ima6e dosta zor ma sega sum ok .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си