.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Подут клепач - от какво???

    Значи от вчера ме наболяваше клепача на дясното око и ето, че днес сутринта като станах се беше подул малко и все още е подут. И минлата година ми беше станало нещо такова (само че на лявото око) и не мога да разбера от какво е. Карах баща ми да ме заведе на лекар, а той ми каза, че ще ми мине (както в действителност ми мина миналата година). И все пак ме е страх да не се подуе много както преди, защото сега в момента е съвсеееем съвсем малко подуто, само ако знаеш можеш да го забележиш, иначе - не, но пък си ме наболява...
    И ми е интересно какво ми е? Мога да кажа, че не е ечемик - не че знам какво точно представлява, но майка ми каза, че то е нещо като пъпка и окото се подува толкова много, че едвам можеш да си го отвориш. А на мойто просто външната страна на клепача ме боли и като пипнеш е малко по месесто (ако мога така да се изразя), за разлика от другия клепач. Подут е някак си...вътрешно...
    Оффф, някой да знае какво ми е и какво да го правя това око???

    П.П. Не съм се удряла, нищо по-специално не съм му правила. Гримирам се попринцип почти всеки ден, но от 2 дни не съм, така че май не може да е от това.

    П.П.П. Само, който знае да пише!

  2. #2
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    taka kakto go opisva6 ne e izkliu4eno da e e4emik. ima razli4ni po sila e4emici - nqkoi savsem leko ti poduvat okoto, drugi sa kato tezi koito ti e kazala maika ti. ima6 2 vazmojnosti - da ide6 na o4en lekar i da ti izpi6e krem4eta i kapki, i da mine do 2-3 dni, ili da ne pravi6 ni6to, i pak da mine do 2-3 dni. vse pak az bih ti preporu4al da otide6, za6toto kato se spuka e4emika moje gnoita da zarazi drugo mqsto i pak da ti izleze.

  3. #3
    Guest
    ами ухапване от някакво животинче...комар или нещо такова...мен ме беше ухапал..и щото е няква такава бъгава кожата не се получава пъпка а само се подува

  4. #4
    i az mislq 4e e e4emik.predi nqkolko godini postoqnno mi se poqvqvaxa takiva gadosti i po 2te o4eta ako produljavat da ti izlizat,idi pri li4niq ti toi 6te ti predpi6e nqkakvo lekarstvo.az taka napravix.misulta mi e 4e nqma nyjda da xodi6 special pri o4en lekar .i vse pak dano nqma6 ve4e takiva problemi.a ako ti se poqvqva po edno i su6to vreme vsqka godina ne e izklu4eno da e i nqloq alergiq
    Живей сега,защото вчера няма да се върне,а утре може и да не дойде!!!

  5. #5
    Guest
    ami spored men imash echemik i na men mi se e sluchvalo .... a boli li te i useshtash li edno topche vutre?

  6. #6
    Всъщност вече ми мина, не ме боли и няма никакво топче.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си