.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: test za bremenost

  1. #1
    Guest

    test za bremenost

    искам да питам дали има тестове за бременост които показват една седмица след акта, а не след закъснението,мога ли да си взема тест след като е минала една семица след акта,или трябва да чакам да ми закъснее?

  2. #2
    Ivi4ka
    Guest
    Novoto pokolenie testove pokazvat 3 dni sled akta !

  3. #3
    Mnogo e neprednala medicinata . za da bade6 sigorna isti4ai v aptekata i popitai dali ima takiva testove i te 6te ti kajat s sigornost.

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Там някъде!
    Мнения
    153
    Има тестове който показват селд 1 седмица....спокс...не тряя чакаш да ти закъснее..

  5. #5
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    eheeee 6tom e minala 1 sedmica spokoino mojesh da si napravish test... vzemi si sure check
    Love you Kris !!!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    V surceto na MARIO
    Мнения
    411
    Цитирай Първоначално написано от {{{SuN4o}}}`F
    eheeee 6tom e minala 1 sedmica spokoino mojesh da si napravish test... vzemi si sure check



    eiii macka neznam 6to stva taka ama vse sme na edno mnenie napulno te podkrepqm

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    Цитирай Първоначално написано от {{{SuN4o}}}`F
    eheeee 6tom e minala 1 sedmica spokoino mojesh da si napravish test... vzemi si sure check



    eiii macka neznam 6to stva taka ama vse sme na edno mnenie napulno te podkrepqm
    А чели ли сте упътването на SureCheck? И къде точно пише, че може да се направи една седмица слад акта Пише, че може да се направи още на първия ден от закъснението или 14 дни след акта. НА УПЪТВАНЕТО ГО ПИШЕ !!!

    I LOVE MY SEX

  8. #8
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    Цитирай Първоначално написано от girlka
    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    Цитирай Първоначално написано от {{{SuN4o}}}`F
    eheeee 6tom e minala 1 sedmica spokoino mojesh da si napravish test... vzemi si sure check



    eiii macka neznam 6to stva taka ama vse sme na edno mnenie napulno te podkrepqm
    А чели ли сте упътването на SureCheck? И къде точно пише, че може да се направи една седмица слад акта Пише, че може да се направи още на първия ден от закъснението или 14 дни след акта. НА УПЪТВАНЕТО ГО ПИШЕ !!!
    pak li ti we hahah stavash banalna... mi kazvame i 4e 6tom e minala 1 sedmica nqma nikakav problem da si go napravi... mai pak ne zagrq...
    Love you Kris !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си