.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Raznoobrazie v SeXa

    Xm, eksperimentirate li v sexa, raznoobrazqvate li go vaob6te???Haide vseki ot nas da napi6e kakvo si spomnq da e pravel novo vav sexa, koeto qdski mnogo e haresalo i na dvamata I bez sram pls Vie ste ...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Некъде из НадеЖда
    Мнения
    291

    Re: Raznoobrazie v SeXa

    Дай са аз първа да ти "окакам" темата
    Ти като пусна темата защо не каза първа? За да ни вдъхнеш кураж де
    Da 0bi4a6, kogato te 0bi4at, e krasiv0.
    Da mrazi6, kogato te 0bi4at, e pozorno.
    Da 0bi4a6, kogato te mrazqt e veliko!


  3. #3

    Re: Raznoobrazie v SeXa

    Цитирай Първоначално написано от WoW-lo6ata
    Дай са аз първа да ти "окакам" темата
    Ти като пусна темата защо не каза първа? За да ни вдъхнеш кураж де
    Oki! Napisah 4e vie ste nared i misleh, 4e 6te e tupo az da zapo4na...
    Az primerno mnogo se nakefih kogato si kupihme spreiova smetana i se majehme kadeto ni padne i posle oblizvahme drugiq na tova mqsto... Be6e mnogo qko! ...i adski vazbujda6to...Imam i dr ideq koqto ne sam probvala, no 6te e qka - sas plazgane nejno na led v/u nqkoq erogenna zona ujasno plavno i otpuska6to... :P Samo fantaziq trqbva za celta Ako se setq drugo nepremenno 6te go spodelq
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Некъде из НадеЖда
    Мнения
    291

    Re: Raznoobrazie v SeXa

    Oki! Napisah 4e vie ste nared i misleh, 4e 6te e tupo az da zapo4na...
    Az primerno mnogo se nakefih kogato si kupihme spreiova smetana i se majehme kadeto ni padne i posle oblizvahme drugiq na tova mqsto... Be6e mnogo qko! ...i adski vazbujda6to...Imam i dr ideq koqto ne sam probvala, no 6te e qka - sas plazgane nejno na led v/u nqkoq erogenna zona ujasno plavno i otpuska6to... :P Samo fantaziq trqbva za celta Ako se setq drugo nepremenno 6te go spodelq
    И аз съм го правила това със сметаната(и с мед не е лошо ) и мислех за него да пиша, но според мен не е чак такъв експеримент Аз честно си признавам, че не си падам чак по толкова романтични неща.
    Da 0bi4a6, kogato te 0bi4at, e krasiv0.
    Da mrazi6, kogato te 0bi4at, e pozorno.
    Da 0bi4a6, kogato te mrazqt e veliko!


  5. #5

    Re: Raznoobrazie v SeXa

    Цитирай Първоначално написано от WoW-lo6ata
    И аз съм го правила това със сметаната(и с мед не е лошо ) и мислех за него да пиша, но според мен не е чак такъв експеримент Аз честно си признавам, че не си падам чак по толкова романтични неща.
    Mi ne e koi znae kakvo, no tova mi hrumna da napi6a, ima i o6te, no ne se se6tam konkretno za nqkoe po-prili4no
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Некъде из НадеЖда
    Мнения
    291

    Re: Raznoobrazie v SeXa

    На мен пък само неприлични ми идват в главата Не мога да намера по "закодирани" думи Айде лека че много на чат ударихме темата, ако ни видат модераторите ще ни тепат
    Da 0bi4a6, kogato te 0bi4at, e krasiv0.
    Da mrazi6, kogato te 0bi4at, e pozorno.
    Da 0bi4a6, kogato te mrazqt e veliko!


  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    o0o Med!? Tova e ujasqvashto lepnesh navsqkade nikakva vazbuda neznam kak taka ti e haresalo znachi v momenta ne pravq sex ama to e samo za sega zaradi edin bas ! Inache moje da se pravqt mnogo neshta tova sus smetanata veche e staro ,no naistina hubavo ! Predpochitam raznoobrazieto vav pozite ! Razlichni pozi = razlichni emocii
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  8. #8
    razli4ni pozi=razlichni emocii tuk sum napulno suglasna
    smetanata e hubavo neshto.. moje bi edno ot purvite neshta, koito sum probvala.. nqkak si to spada kum zaduljitelnite)
    a za leda-> mejdu dva puti tochno kogato si mnogo razgoreshten e mnogo priqtno)
    no inache az zalagam na razl pozi, a i ponqkoga i na razlichni mesta
    Няма нищо по-хубаво от гърненце с мед... освен две гърненца!

  9. #9
    Аватара на UltraViolet`Man
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    С.о.ф.и.я
    Мнения
    97
    Капваш бавно няколко капки ледено-студена водка в пъпа на момичето. Облизваш ги с въртеливи движения на езика. Същевременно нежно плъзгаш ноктите на ръцете си по бедрата й. После спускаш езика по краката докато не стигнеш до пръстчетата и си представяш, че те са шоколадови бонбони...

  10. #10
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Цитирай Първоначално написано от UltraViolet`Man
    Капваш бавно няколко капки ледено-студена водка в пъпа на момичето. Облизваш ги с въртеливи движения на езика. Същевременно нежно плъзгаш ноктите на ръцете си по бедрата й. После спускаш езика по краката докато не стигнеш до пръстчетата и си представяш, че те са шоколадови бонбони...
    Супер звучи определено трябва да се пробва
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  11. #11
    UltraViolet`Man, a pravel li si go tova?
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от UltraViolet`Man
    Капваш бавно няколко капки ледено-студена водка в пъпа на момичето. Облизваш ги с въртеливи движения на езика. Същевременно нежно плъзгаш ноктите на ръцете си по бедрата й. После спускаш езика по краката докато не стигнеш до пръстчетата и си представяш, че те са шоколадови бонбони...
    dam probval sum go ne e zle samo 4e beshe konqk
    : AMG Corporation ::

  13. #13
    Guest
    E tva s kapkite me nakefi-qko e.Eto edno i ot mene.
    Posipva6 varhu neq cvetovete na edna roza varhu korem4eto i dolu nisko zapo4va6 da gi duha6 na gore kam gardite.Tva e mn qko.
    Drugo qko e ako momi4eto varje mom4eto za legloto-adski mn se vazbudih kat mi go napravi toq nomer.Adski qko e.Taka ti ne moje6 da napravi6 ni6to-tq razpolaga s cqloto ti tqlo i pravi s tebe vs.Varhovna seks igra e tova prepory4vam vi q.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Напоследък не правя много често секс, но лятото супер много експериментирах.
    Най-яко беше като пробвах с двама мъже...Супер изживяване...
    А също и веднъж различното в секса беше, че имахме и малък вибратор, беше невероятно, много яко ми беше...
    Май мойте експерименти са най-екстремни...
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Гал
    Май мойте експерименти са най-екстремни...
    I nai izvrateni

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Мнения
    907
    Goste i kakvo im e izvratenoto - super sa si
    btw. kato vidqh temata reshih da napisha tova s vodkata, zashtoto sum go probval, no sa me izprevarili

  17. #17
    Mmm, gledam, 4e vzehte da se otpuskate malko po malko... Davaite, pi6ete na volq, za sega Gal e nai-smelata, pozdravqvam q 4e spodeli savsem otkrovenno tova, koeto ne vseki bi go spodelil
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  18. #18
    Аз използвах сметанов сладолед. Намазах гърдите й и там долу и след това го облизах. После тя намаза пе...са ми със сладоледа и го изблиза. След това отидохме на терасата (забравих да кажа, че през ноща) и се любехме.

  19. #19
    gost
    Guest
    v seksa trjbva da ima i neshto izvrateno za da ti prikove vnimanieto.
    tova s vruzvaneto i pieneto na alkohol ot tjloto na drugij e neshto koeto mogete da vidite vuv vsjko romantichno filmche.Lekata bolka e neshto kato afrodizijk.
    provaite da vurgete partnora si i da go polivate s kapki vosuk ot zapalena svesht,posledvani ot (celuvki ,smetana i tn) vasha improvizacij.
    seksa e igra - igraite j ne po zauchenite neshta. seksa vse pak e za zabavlenie i relax

  20. #20
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Bah mama mu az s moite 2 momi4eta si misleh 4e sam dobre Lele kolko sam zle
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  21. #21
    пробвайте с някакво масажно масло или сладолед върху тялото. То с масаж се почва ама докъде стига е отделен въпрос.
    БОЖЕСТВЕНО Е!
    Животът е шарен!
    ЕФИР 2!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    АЗ МНОГО ЕКСПЕРИМЕНТИРАМ!!! Вчера го направих с лявата ръка, ебати кефа било! Съветвам всички да опитат!!! Или ПЪК с двете ръце на веднъж!!А много густо направо еееееее......
    Baby_sexy_girl има една тема за теб и за "експериментите" ти , много ли експериментираш, с всеки срещнат имам предвид ? ))
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Гал
    Напоследък не правя много често секс, но лятото супер много експериментирах.
    Най-яко беше като пробвах с двама мъже...Супер изживяване...
    А също и веднъж различното в секса беше, че имахме и малък вибратор, беше невероятно, много яко ми беше...
    Май мойте експерименти са най-екстремни...
    я се впусни в подробности че ми е мноо интересно
    в случая тва с вибратора ме интересува

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    mi na men mnogo mi haresva da go pravq.. v kenefi

  25. #25
    с бившето ми гадже се чукахме на обществени места - ОТ ТОВА ПО ДОБРО НЯМА, ТРЬПКАТА Е НЕВЕРОЯТНА!!!
    OBI4AM EBANETO I TO ME OBI4A!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си