.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    lovjiikata_______
    Guest

    Za6to se polu4ava taka?!

    zdravsti na vsi4ki parvo iskam samo da kaja 4e ot mn vreme go sledq toq forum vapreki 4e ne sam se registrirala i iskam da kaja 4e ste mn qki 4e taka de iskah da spodelq edno ne6to na koeto ne moga da namerq obqsnenie.mi taka de moga s raka na s1r4iceto da kaja 4e ne sam grozna naprotiv s mn mom4eta sam se zaribqvala no samo do tam. v smisal adski mn si gi haresvam po4vame da se svalqme no po edno vreme ne moga da opredelq 6ube li me hva6ta ili prosto gubq interes i gi reja otvsqkade a pak mn iskam da imam priqtel,oba4e da ne e samo za hodeneto i za broikata a koito naistina da si go obi4kam a ne moga da opredelq kakvo mi stava vie imalili ste takavproblem? i ako da kak go re6ihte? \/ 10xi pi6ete

  2. #2
    trqbva prosto da 4aka6 podhodq6toto mom4e v koeto 6te se vliubi6 istinski i 6te go obi4a6 i toi teb....
    Ако искаш да видиш пеперуди, ще трябва да изтърпиш няколко гъсеници

  3. #3
    ami wsichko s wremeto si moje bi momcheto koeto ti ochakwash e okolo teb prosto trqbwa poweche da se ogledash zamisli se nad towa i dori i da ne go namerish nezabrawqi che nikoga ne e kusno nadejdata umira posledna i gore glawata
    newer say die !!!

  4. #4
    ee ti kfo o4akfash ot 2-ta sreshta i da si omirash ot lubov li
    nameri si mom4e koeto ti haresva mn tragnete i ako sled vreme ne po4uvstvash 4e 4uvstvata ti sa se usilili na4i ne e tos i prodaljavaash da tyrsish xaxhaxhaxa

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    Решението:

    Продължавай да се бориш с любовта!!!

    (да търсиш подходящия)

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Ами имала съм разбира се , когато търсиш първо връзка а после човек . Тоест искаш да имаш връзка а не си влюбена в никой , излизаш с разни хора за да видиш , ще стане ли и за жалост повечето пъти не става. Когато най-малко очакваш ще попаднеш на подходящия човек

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Според мен, с времето всичко ще се оправи.

  8. #8
    momiche nqma snachenie dali si qka pichka ili nqkoe obiknovenno momiche shoto tovecheto qki pichki se izpolzvat za reklama pone az taka mislq,no ima sluchei v koito ne e taka
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си