.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ЯмбоЛСиТи
    Мнения
    275

    Mom4eta kak e po sexy momi4eto spored vas?

    6te se opitam da provedaedin malak razpit na majkite(e moje i jeski de i mneniqta na tehnite priqteli)vav foruma!V koe spored vas belio momi4eto izglejda nai sexy(cvqt vid...)?Znaq 4e spored pove4eto mom4eta da si bez belio e nai privlekatelno no iskam da 4uqi dr mneniq!
    Blagodarq!
    Видях пари,но не бях щастлива...не дишаше!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    едно момиче може да изглежда винаги секси, стига просто да е секси момиче...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  3. #3
    Guest
    значи за белио прашки и никога да не са с варзани коси момичетата изглеждат тьпо аз сьм момче и казвам

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ЯмбоЛСиТи
    Мнения
    275
    Opa da se oto4nq!Kogato mom4eto tragne da sabli4a edno momi4e i vidi nqkakvi bokserki deto preli4at na babinite kak 6te se po4uvstva?
    Vaprasa mi e:Kato sable4ete drehite na momi4etata kakav tip belio bihte iskali da vidite?
    Tai kato as sam golqma mania4ka na tema belio i drehi prosto iskam da razbera!I otnovo blagodarq!
    Видях пари,но не бях щастлива...не дишаше!!!

  5. #5
    Най-вазбуждашто е без белио
    А тва за косата няма никво значение
    може и с гола глава да ме вазбуди много
    Господин полицая гледа девствено

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    266

    Re: Mom4eta kak e po sexy momi4eto spored vas?

    Цитирай Първоначално написано от MaXy_GiRL
    6te se opitam da provedaedin malak razpit na majkite(e moje i jeski de i mneniqta na tehnite priqteli)vav foruma!V koe spored vas belio momi4eto izglejda nai sexy(cvqt vid...)?Znaq 4e spored pove4eto mom4eta da si bez belio e nai privlekatelno no iskam da 4uqi dr mneniq!
    Blagodarq!
    Ако трябва да сме честни - момиче в бельо в 90% от случаите е по-секси от голо момиче

    Ей, хубав въпрос,... чакай да си помисля. Май много зависи от цвета на момичето. Например ако е с хубав тен - то светлото бельо е по-подходящо - например оранжево. А за момичетата със светла кожа...хмм... бордо? винено червено? Или виолетово?


    п.п.: и не харесвам особено прашките. повече ме влекат дантелените полу-боксерки. fantastisch направо

  7. #7
    Guest
    прашки несамнено кат са саблечеш вратни се 1 пат да ти види задницата и малкия рицар е прав и корав

  8. #8
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Харесвам прашките цвят,ако са черни супер.Е сега,ако не са черни няма да я върна я

    Напоследък много почнаха да ми харесват и боксерките.За цвят както и при прашките.

    Ако някое момиче е с такива боксерки какви ги описа.Нищо няма да си помисля.Все пак за да ги носи явно са и удобни,а няма смисъл да облича неща които не и харесват.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  9. #9
    Вия сте много задрастени ве стига с тия прашки я кажете за килотите вазбуждат ли ва а ???
    Штото мен ма кефат!!!
    Господин полицая гледа девствено

  10. #10
    Mmm boxeri dam 4erni4ki kfi sa tiq prajki hi4 ne e interesno v boxerite mnogo po dobre se opisva formata na zadnika mnoo po sexy e po moite vkusove de

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ЯмбоЛСиТи
    Мнения
    275
    Qvkata_
    Ti znai6 li ko predstavlevat kilotite e?As sam vijdala i naistina izglejdat napravooo........prili4at na raparski ga6ti i napravo 6te e ujasqva6to da vida nqkoi s takiva!
    A za po gore vqrvai mi ne e osobenno priqtno da vidi6 priqtelkata si s nqkfi razdarpani kiloti ili nqkvi zaboqdisani i ot beli na sivi stanali!VIJDALA SAM(za jalost)!
    Видях пари,но не бях щастлива...не дишаше!!!

  12. #12
    Явно си виждала нечистоплатна мадама
    затова си останала с такова мнение!
    Господин полицая гледа девствено

  13. #13
    Guest

  14. #14
    Guest
    bokserkite stoqshti na stegnato i stroino dupe sa mnoogo seksi no i prashkite hi4 ne sa loshi a tova deto se krie pod tqh

  15. #15
    opredeleno s belio momicheto e po sexy opredeleno prosto trupkata dokat belioto biva sablecheno vuzbujda mnogo
    pLeVen Rulez !!! Linkin Park 4 LiFe

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    E TFA IMAH PREDVID

  17. #17
    Еми предпочитам момичета по боксерки това с прашките леко отмина модата чесно казано
    аи какво ви дреме за белъото важното какво има от долу под него
    Аи ако си пиян като кирка няма да те еня за белюто
    аз си обичам както ми дойде приятелката ми ако ще с на баба и килотите да долети пак ще си е моята приятелка и ще си я обичам
    ама ако я съблека само по боксерки ммм... малкия ще скочи и ще трагне да я обикаля.
    Живота е хубаво нещо!!!
    Извинявам се за Правописните грешки предвърително ( Латиница)

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    nai gotino e sus rozovi pra6ki \/ tva e dosta vuzbujda6to ama ne nqkfi bikini

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TeroglisT4o
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    E TFA IMAH PREDVID
    е заеби това е най якото белъо за момиче направо ако ми дойде така немоа да издаржа докато се саблече

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ЯмбоЛСиТи
    Мнения
    275
    Ae mom4eta iskate li da vi kaja za mene koe e nai qkoto belio!Vapreki 4e as dadoh temata i as 6te otgovorq!Tai kato sam vijdala mn goli momi4eta(modeli i nqkoi ot fr)i nai razli4no skapo(i evtino de) belio do sega mi e napravilo vpe4atlenie samo edno model4e no to be6e prosto ubiistveno!Zna4i 4erni,bokserki na dupeto ima narisuvani celuvki i pi6e i tuk i tuk i tuk....i tai a na sutiena ima6e dve golemi celuvki i mn qko stoe6e osobenno na onaq madama!
    Видях пари,но не бях щастлива...не дишаше!!!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от TeroglisT4o
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    E TFA IMAH PREDVID
    е заеби това е най якото белъо за момиче направо ако ми дойде така немоа да издаржа докато се саблече
    супер е тая направо ше ида да си удара една


  22. #22
    ЦЕНЗУРА!!!

    т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

    .: machoka :.
    Господин полицая гледа девствено

  23. #23
    Ммммммм кво да ви кажа...
    Червените дантели са много вървежни :>
    Sasho Metallicov

    Baby, I'm not that kind of man...

    WwW.Sasho-Metallico.CoM <- Моя дневник

  24. #24
    MaXy_GiRL ave tupi malko vyprosi pitash i deto kaza za celuvkite i tuk i tuk nqkvo belio nikak nemi xaresa az mislq 4e kogato momi4eto si e simpatqga sas xubavo telce dupence i taka da si ima vsi4ko i sas parcal da e dolo ili kurpa pak shte si e sexy nqma mn zna4enie s kakvo e dolo pone az taka mislq no ina4e s bokserki da naistina si e dobre i sexy

    Club Memphis

  25. #25
    MaXy_GiRL i nesa karai na toq pi4 qvkata_ da neti pusna na snimkata uniq zad men pi4ovete da vidish dali imat kiloti i sas kiloti da si e pak shte si e sexy to kato si e sexy momi4eto i vyv parcal da e si e sexy nishto ne razbirash ti tuka ni se fukash samo

    Club Memphis

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си