.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    I aZ oTnOvO sUm ObUrKaNa

    dobre vidqhme se vsichko mina po voda sa toi me haresva OBACHE vinagi ima edno OBACHE,negoviq nai-dobur priqtel me haresva i sega se zapochva M. mi kazva,che momcheto koeto haresvam bilo nepostoqnno i che priq purva vuzmojnost hvashta nqkoq!A v sushtiq moment si mislq dali toi ne go kazva narochno za da zareja drugiq!A be na
    prao sum totalno oburkana NA KOI DA VQRVAM!
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  2. #2
    Guest
    Slushai syrceto si.Ako toi naistina e takyf kakyvto ti kazvat i ti izvyrti nqkoi nomer nqma za kakvo da syjelqvash.Bydi s tozi s koito iskash i ne misli za tova koeto shte se sluchi utre...Nedei da se tormozish predvaritelno.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Колкото и гадно да звучи, не се събирай с нито един от тях. Нормално е, щом и двамата те харесват, да се опитват да те спечелят с всякакви средства. Замисли се.
    Успех.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Или единият,или никой....въпреки че аз в момента правя точно обратното... (говоря за лични проблеми)!
    В общи линии този,който ти харесва повече.
    Но все пак ще си имаш известни неприятности.Неизбежно е.
    Ако не искаш неприятности,се съгласявам с мнението на p4elata_brumze

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Еми който те кефи повече..
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    556
    mi az ne poznava n9ito ediniq nto drugiq doveri se na tozi na koito ti ima6 po goliamo doverie
    nai hubavoto neshto koeto moje da ti se sluchi e tova da si s tozi kogoto poiskash togava i tam kudeto pojelaesh!!!

  7. #7
    Blagodarq,obache az vqrvam poveche na momcheto koeto haresvam,zashtoto mislq,che M. se optiva da me nastroiva stre6tu T. za da ostana s nego,a priqtelq mu da go zareja,zashtoto M. predi sam si beshe kazal,che T. e po-hubav i momichetata go haresvat poveche i az si mislq,che M. go pravi,zashtoto dokato bqhme v edno kafe toi se zaglejdashe po sqka,a T. gledashe samo kum men,az tova go usetih.I bratovchedkami kaza da vqravam na T. shoto M. se opitva da mi specheli!Neznam obache i az mislq da se doverq na T.
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  8. #8
    Nachi do sega si pisah s M. i toi postoqnno mi natqkva misulta,che T. sega e s nqkoq druga!Obache az sega sum sigurna,che T. e na daskalo!Obache M. ne propuska sushto da mi kaje,che sum mnogo po-hubava ot bratovchedka si i che toi shtql da mi predloji po-seriozna vruzka!
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    Слушай сърцето си!В края на краищата ти сама преценяваш!Много хора могат да ти говорят глупости,важното е твоята преценка!!!ХАЙДЕ УСПЕХ!

  10. #10
    Taka e prava si.Mersi se pak
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си