.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Lubovni spomeni...

  1. #1

    Lubovni spomeni...

    Nai mn mrazq tova...mrazq da obi4am bez da go priznavam,mrazq da jelaq drugite da vpe4atlqvam.Mrazq da imam nujda da 4uq glasa ti, mrazq kogato ne moga da te izbiq ot uma si.Mrazq kogato s drugi te vijdam i ni6to ne kazvam, mrazq da se durja taka sqka6 ni6to ne zabelqzvam.Mrazq kogato pla4a i se sujalqvam, mrazq kogato se nalaga pak sama da ostavam.Mrazq kogato ne si do men i ne mi se obajda6, mrazq na4ina po koito mi otmu6tava6.No vupreki vs skapana bolka, vupreki 4e naistina mn boli...az te obi4am pomni!!!

    Ne varvam ve4e na zvezdi!
    Dojivqh i zvezda da me izluje!
    Hilqdi jelaniq, hilqdi me4ti...izgasnaha s neq v tujniq kosmos!!!

    Edni o4i ne moga da zabravq, edni o4i me karat da ne spq, edni o4i v men ostavat i kato v ogan me gorqt.Kak iskam az da gi zabravq, no ne se zabravq lesno obi4ta, edni o4i me lugaha jestoko-az nqma nikoga da im prostq!!!

    Za6to surceto ti ne 4uvstva, za6to skovano e ot ve4en led???Za6to pone vednuj ne se raztupka, kogato plakah s glas za teb???Ti ima6 li surce se pitam obi4al li si nqkoga jena, zastaval li si kato muj pred neq, izpitva li si muka, bolka, praznota???

    Za6to ima obi4 i razdqla, za6to zemqta se vurti???Za6to kogato dvama se obi4at, vse nqkoi 6te gi razdeli???

    I vie napi6ete nqkoi spomen
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    556
    na men mi haresvat no za jalost nz spomeni
    nai hubavoto neshto koeto moje da ti se sluchi e tova da si s tozi kogoto poiskash togava i tam kudeto pojelaesh!!!

  3. #3
    i az ne sum po spomenite ama tezi mnogo mi haresvat
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  4. #4
    radvam se 4e vi haresvat
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  5. #5
    Emi mnogo qsno,che shtom sa hubavi she mi haresat daje sa she zema da si gi prepisha,ama q ti napishi oshte
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  6. #6
    Obi4am te pomni, v surceto si mi ti, gre6kite ti 6te pro6tavam i ti obe6tavam 4e tvoq vinagi ostavam.

    Vqrvam v teb i neka lubovta da me izgarq, no samo 4ujdo da pogledne6 du6i4kata ti 6te izvadq.

    Ne pla4i ne me moli, az te zabravih zabravi me i ti!!!

    Tazi ve4er si govorih sus zvezdite i te mi kazaha, 4e ima6 4uvstva ku men.Posle im obqsnih 4e i az te obi4am, a te vs izgasnaha samo i samo da me obedqt da te zabravq!!!

    Trugni si i az znm, 4e 6te se vurne6.Mrazi me, ti pak 6te me obikne6.Celuvai druga i men 6te me celuva6.Zabravi me...no ne moje6!!!

    Vs na sveta za men si ti, vs koeto sum obi4ala si ti.vsi4kata bolka ti mi pri4ini.vs koeto cenq si ti.vs koeto revnuvam si ti.No i vs koeto mrazq za6toto ne pojela da me obikne6...otnovo si ti!!!

    Beb4o iskam da ti kaja ne6to.Vse ne moga da namerq dumi, no ne moga ve4e taka.Trqbva da ti kaja 4e iskam da skusame........................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..................4ar6afite ot sex!!! \/
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  7. #7
    Skupi ama ne gi prepisvai, a napravo si gi komni v kompa
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  8. #8
    Еми ОК само дето съм момиче
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  10. #10
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck.^
    so../closed

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си