.
Затворена тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Mislite li, 4e mtata sa po-vajni ot ftata?

    Kakvo smqtate:mtata li sa po-vajni ot ftata, mislite li obratnoto, ili mislite 4e i dvata pola sa ednakvo vajni.Puskam tazi tema, za6toto v podobna edno m.iska6e imenno tova.Taka sega az da si dam menieto po vuprosa.Az mislq 4e dvata pola sa ednakvo vajni.Ne otri4am i durja da pod4ertaq, 4e na posledak nie poehme mn mujki roli, no kato pogledna realno, bez mtata sveta ne moje da su6testvuva.Oba4e mtata trqbva da se vzemete v race.Kakvo e tva, vie iskate i go o4akvate nie ftata da vi svalqme.I ne samo tova no nqma da izbroqvam, 6oto 6te zapu6a foruma Aide pi6ete, 6tom mtata tolkova durjite ftata da priznaem 4e vie ste po-veliki
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  2. #2
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ми не знам по какви критерии би могло да се съди кой от двата пола е по-важен!Има си както ужасни,така и прекрасни представители и от двамата пола.Въпреки всичките си качества и недостатъци обаче е истина че жените без мъжете не могат,както и обратното

  3. #3
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Това е абсолютно глупава и безмислена тема. Кой бил по-важен . Трябва да разглеждаме дали мъжът или жената допринасят повече за световния мир? Или за откриването на лекарство против СПИН? А може би за опазването на горите или на черния щъркел?
    I`m trying to make your dreams come true...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Нито един от двата поля не е по-маловажен от другия. И чак когато единия пол се научи да живее без другия - тогава ще е по-важен

  5. #5
    suglasna sum s sometimes_ ... temata e abs bezsmislena - nqma kak ediniq pol da e po vajen ot drugiq.....!? nqma abs nikakvo zna4enie, taka ili ina4e kakto nqkoi kaza ednite ne mogat da sushtestvuvat bez drugite
    ..
    Ne me ostavqi tazi no6t sama......

  6. #6
    Tova 4e ednite ne mogat da su6testvuvat bez drugite, go akza aftora na temata-az.I temata q napravih tuikato v edna podobna edno m.nedovolstva6e i iska6e da ima takava tema.To i az smqtam 4e i dvata pola sa ednakvo vajni i ve4e go kazah
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  7. #7
    apf po typo ot tfa nema 1-vo kfo e tfa mtata ili ftata tolkos li nemojesh da go napishesh kakto trqbva 2-ro i dvata pola sa ednakvo vajni i se dopylvat vzaimno ako ne beshe taka shteshe da ima ili samo jeni ili samo maje ...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    556
    az li4no mislq 4e i dvata pola sa ednakvo vajni za6oto vse pak nito momi4etata mogat bez mom4eta nito mom4etata mogat bez momi4eta
    nai hubavoto neshto koeto moje da ti se sluchi e tova da si s tozi kogoto poiskash togava i tam kudeto pojelaesh!!!

  9. #9
    А аз мисля че и двата пола са на равно социално положение. Който не вярва в това, значи е сексист...
    Библията ви учи да обичате ближния си, а Кама Сутра ви учи да ближете обичния си!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от LP_girl_14
    Ми не знам по какви критерии би могло да се съди кой от двата пола е по-важен!Има си както ужасни,така и прекрасни представители и от двамата пола.Въпреки всичките си качества и недостатъци обаче е истина че жените без мъжете не могат,както и обратното
    Съгласна съм с това! И наистина темата е малко..тъпа

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524

    Re: Mislite li, 4e mtata sa po-vajni ot ftata?

    Цитирай Първоначално написано от Malko_kote
    Kakvo smqtate:mtata li sa po-vajni ot ftata, mislite li obratnoto, ili mislite 4e i dvata pola sa ednakvo vajni.Puskam tazi tema, za6toto v podobna edno m.iska6e imenno tova.Taka sega az da si dam menieto po vuprosa.Az mislq 4e dvata pola sa ednakvo vajni.Ne otri4am i durja da pod4ertaq, 4e na posledak nie poehme mn mujki roli, no kato pogledna realno, bez mtata sveta ne moje da su6testvuva.Oba4e mtata trqbva da se vzemete v race.Kakvo e tva, vie iskate i go o4akvate nie ftata da vi svalqme.I ne samo tova no nqma da izbroqvam, 6oto 6te zapu6a foruma Aide pi6ete, 6tom mtata tolkova durjite ftata da priznaem 4e vie ste po-veliki
    Мисля ,че ако ти мислеше някой за важен щеше да се постараеш поне да го напишеш правилно. Мтета и фтата - Това звучи все едно кой зеленчук е по важен краставиците или доматите......

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  12. #12
    Фен Аватара на FaHrEnHeit
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    231
    Недоволстващия бях аз и темата трябваше да се казва `Зашо трябва да уважаваме момчетата/мъжете` :
    Eventful past is everclear.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Danielle
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    ~*i got my hair spiked.. ~*sprayed in orange.. ~*i got my teeth fixed.. ~*pressed by stylish green..
    Мнения
    336
    и двата пола са еднакво важни
    Обичам те

    до дъното на небето,
    до дъното на морето
    и до дъното на сърцето.
    _________________

  14. #14
    Dobre, tova e ne6to takova...vsu6tost v malko po-razli4en variant.I tuk moje6e da se kaje za6to da uvajavame MOM4ETATA(6tom tolkova durjite da gi izpisvam do krai, makar4e 6tom ste naqsno kakvo ozna4avat, ne vijdam smisul da se habq za da gi izpisvam do krai)i vseki da si dade menieto.Oba4e ne stana taka.Vs se 4udqt kak da me uprekvat:za6to izpisvam taka dumite, temata bila tupiu...sory ama kato ne vi haresva ne si davaite mnenieto
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  15. #15
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    За да те упрекват всички, не мислиш ли, че има причина за това? Замисли се в какво грешиш ти, недей да търсиш вината в другите. Логично е когато пускаш глупави теми(каквато е тази) да бъдеш упрекната, а и е наистина тъпо да пишеш по този начин... Така че, недей да се оплакваш, а си вземи поука от упреците.
    I`m trying to make your dreams come true...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    За да се създаде дете трябва да има мъж и жена!Така,че...и двамата са важни!

  17. #17
    Da mojebi si prava.Sujalqvam 6te se popravq.
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  18. #18
    разбира се, че мъжете са по-важни от жените.

  19. #19
    Aide sega, molqte vs obsudihme 4e dvata pola sa ednakvo vajni.Puk i vie mujete mojete li da su6testvuvate bez jenite???Est 4e ne.Ne otri4am 4e i nie jenite ne mojem bez vas mujete.Stiga ve4e spora e priklu4en.Nali vs tvurdite 4e temata e tupa.Hum...
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    м-та и ф-та.. боже
    амии "м-тата" не могат без "ф-тата" и обратното тъй че.. и двата пола са еднакво важни
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  21. #21
    da de, i az miaslq taka, i stiga ste me uprekvali za na4ina po koito izpisvam mom4etat i momi4etata-mtata i ftata.Vseki ima razli4en po4erk i na4in po ikoito izpisva dumite, e i az si imam.Prestanete ve4e.Tova si e moi na4in i taka si mi haresva.I tui kato vie me razbirate ne vijdam smisul da promenqm tova.
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  22. #22
    Еми и според мен и двата пола са важни,защото ЖЕНИТЕ неможем без МЪЖЕ,както и МЪЖЕТЕ немогат без НАС
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    1. Казват се мъже и жени.
    2. До скоро се е мислело, че мъжът прави бебето, а жената само го износва - не дава генетичен материал за него. Но вече знаем, че не е така. Мъжът и жената се допълват и създават живот. Ако единият беше по-важен, щеше да може да живее без другия.

  24. #24
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от Malko_kote
    Aide sega, molqte vs obsudihme 4e dvata pola sa ednakvo vajni.Puk i vie mujete mojete li da su6testvuvate bez jenite???Est 4e ne.Ne otri4am 4e i nie jenite ne mojem bez vas mujete.Stiga ve4e spora e priklu4en.Nali vs tvurdite 4e temata e tupa.Hum...
    so.... /closed

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си