.
Затворена тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    tupi4ko
    Guest

    daite nqkolko suveta za pri4eski.

    iskam da si napravq nqkva nova pri4eska na kosata, (ne podstrijka!) no nz kakva :( Ako obi4ate daite mi link4eta ili mi obqsnete kak se pravi dadena pri4eska. Pls spe6no mi e

  2. #2
    tupi4ko
    Guest
    are ve hora spe6no mi e!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    1. da si q nakadri6 s rolki i da q razro6i6 sled koeto topira6 otgore za da napravi6 obem
    2.da si q izpravi6 s presa ili su6oar -kato dopalnitelen efekt moje da splete6 4-5 tanki plitki na kosata otdolu-tam kadeto ti nai dalga i da gu pusne6 te 6te padat na ramenete..a v tqh moje da vplete6 i niakoq cvetna prejda)
    3. da si na4upi6 kosata s difuzer
    4. da si nakadri6 s presa
    5. da si nakadri6 s presa samo otdelni ki4uri prasnati po cialata kosa
    stigat li ili o6te da mislia?

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Дума "топирвам" няма.

  5. #5
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    ami ako stava re4 za teb dai si pic

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    e kat niama 6te izmislim...
    mnogo mi e interesno kvo se barka6 tva da ne e 4as po balgarski ezik-6te si pi6a s kolkoto iskam gre6ki i nikoi niama pravo da me popravq 6toto moga da go pravq i naro4no moga i mnogo ne6ta... tva e forum vseki si pi6e kakto iska i kvoT` iska... ne tarsia u4iteli tuka za da mi popravqt dumite!!!! mnogo mi e interesno - ti mai samo s tva si vadi6 mnenieta.. na vsqka mandja merodiq!!!! kato imam edna gre6ka ta kvo??????????? vseki den ti 4eta mneniqta i mi pisna da gledam kak postoqnno popravq6 horata.. te da ne sa na u4ili6te ili kvo???? ili nai-malkoto kato imam gre6ka moje6 da mi pi6e6 ls(za koeto sa6to mislia 4e niama nujda) a ne da si trupa6 mneniq s postove koito ne sa po temata!!!!! razbrahme 4e ima filolog vav foruma ama are stiga reklama ve4e...

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    6te si pi6a s kolkoto iskam gre6ki i nikoi niama pravo da me popravq
    Колкото ти имаш право да пишеш, както поискаш, аз имам право да обсъждам мнението ти, да го оборвам и да поправя всяка грешка в него.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    панаир на грамотността...
    Чудя се дали във всичките тези 3670 мнения (които имаш), постоянно сменяш темата , пускаш от твойте "лафове" и се заяждаш...


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    панаир на грамотността...
    Чудя се дали във всичките тези 3670 мнения (които имаш), постоянно сменяш темата , пускаш от твойте "лафове" и се заяждаш...
    ако не ми триеха много от тях, щяха да са над 5000 сменящи темата, заядливо- пълни с лафове...

    а има и друг вариант- цукасх на копчето профил при мен и след това Виж всички мнения и почваш да четеш..
    Нека си го има тоя вариант... Вече всички разбрахме , че си много грамотен. Показвай си знанията другаде. На твоите години би трябвало да си имаш много по-важни работи ,от това да киснеш по цял ден в някакъв тийн форум. Айде със здраве !


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    хахахахахаха как се скарахте по двойкии..Абе аре..тфа е форум..Секи има право да си пише кот си иска..който не му изнася да не чете

    Жено,направи си дредове...няма да се стрижеш...ама пак е прическа хаха
    или се наплетъи на плитки...каквито искаш...или си сложи мъниста и конци в косата.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    панаир на грамотността...
    Чудя се дали във всичките тези 3670 мнения (които имаш), постоянно сменяш темата , пускаш от твойте "лафове" и се заяждаш...
    ако не ми триеха много от тях, щяха да са над 5000 сменящи темата, заядливо- пълни с лафове...

    а има и друг вариант- цукасх на копчето профил при мен и след това Виж всички мнения и почваш да четеш..
    Изреченията не трябва ли да започват с главни букви?'Цукахс' веднъж 'Caps Lock',пишеш първата буква на изречението и продължаваш както ти си знаеш-перфектно и безгрешно.Хайде поздрави

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    стил на писане... какво да го правиш, даже никъде не съм завършил изречение...

    а да, скатьорче... млъквай и ходи да си търкаляш мега-хипер, скъпата дъска някъде... аз пиша курсови работи и за жалост по цял ден трябв да съм вкъщи и влизам тука заради такива като теб...

    Хахаахах пишеш ти... ако наричаш заядливите си мнения във форума курсова работа... ехее голям специалист ще станеш

    А за "мега-хипер, скъпата дъска" , ще ти кажа само че си мега-хипер тъп !


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Докато аз проверявам в речника , какво е КУРсова работа , ти по-добре попрегледай учебниците по български език от 1 до 6 клас. Като гледам и със запетаите си зле... ами как я пишеш тая КУРсова работа? За нея не се ли искат поне елементарни познания по езика? Или ти си толкова задълбочен в това , как да се направиш на Айнщайн "пред някакви си тийнове, които са под твоето ниво"... И много се съмнявам , че ти си този , който трябва да определя умствения ми багаж !

    П.П. Пише се САРКАЗЪМ , а не СРАказъм.... ако не друго , то поне се научи да пишеш....


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    бравос...
    ще ти спомена само, че на това му се вика техническа грешка, но щом си решил да се правиш на велик- окей
    неграмотен съм и много съжалявам за което...
    относно запетаите, любопитно ми е да ми оправиш грешките, които съм допуснал...

    хайде мистър... скатьорче...
    Твойте технически грешки ги срещаме доста често... не че имам нещо против , ама поне не обвинявай другите ,когато направят грешка... Те правят грешки от неграмотност , а ти технически.. брей ....

    Между другото смущава ли те факта , че се карам скейтборд? Виждам , че много често вкарваш някакви "лафове" по адрес на хобито ми....


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и къде ги срещаш толкова често??



    а хобито ти- писна ми от посерковци, които си носят дъските под мишница и претендират, че са скейтъри само защото е модерно...
    Не ме познаваш лично ,за да коментираш как и къде си нося дъската. Освен това нищо не претендирам... Аз имам други виждания за модата , така че не ми излизай с номера "защото така е модерно."


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  16. #16
    Guest
    popadnah tuk suvsem slu4aino i ne sum se regnala ama `Death`Whore` ti si 4ovek koito nqma rabota i se zaqjda nared qvny ti prai kef da nervira6 horata na tikva kato tebe im se vika BALUCI ( i mn sry ako sum imala pravopisni ili tam kvito gre6ki nameri6)

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    аз съм ужасен човек и съм рядко тъп...
    Малко флъд... двама сме!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    в скейт парка
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Дума "топирвам" няма.

    то лут ли си секви видове плитки се топират както и куп прически даже и дредите се топират
    skate or die
    ride and fly
    fuck you haters
    long live skaters

    .. TO ako hip hop-a nee
    ima li za kvo da se jivee !?

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    в скейт парка
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    хахахахахаха как се скарахте по двойкии..Абе аре..тфа е форум..Секи има право да си пише кот си иска..който не му изнася да не чете

    Жено,направи си дредове...няма да се стрижеш...ама пак е прическа хаха
    или се наплетъи на плитки...каквито искаш...или си сложи мъниста и конци в косата.

    абе как дреди бе.. не я двъхновявай шот верно може да се сплете и зарди такиз кат нея после мразят растафарите (поне истинските )

    п.п някой да си не помисли че говоря за мен
    skate or die
    ride and fly
    fuck you haters
    long live skaters

    .. TO ako hip hop-a nee
    ima li za kvo da se jivee !?

  20. #20
    паола рей
    Guest
    Хора,вие за прически ли говорите или само се заяждате

  21. #21
    паола рей
    Guest
    Хора,вие за прически ли говорите или само се заяждате

  22. #22
    didituuu
    Guest

    savet za pri4eskiot didi


    moqt savet za pri4eska e takuv-moje6 da si izpravi6 kosata sas so6uar ili presa i sled tova na mesta s rolki da si nappravi6 masuri.Shvana li?Toes polu4ava se na kosata-pravo,masur,pravo masur i t.n..... :P

  23. #23
    dkiraansai
    Guest

    savet za pri4eskiot didi


    moqt savet za pri4eska e takuv-moje6 da si izpravi6 kosata sas so6uar ili presa i sled tova na mesta s rolki da si nappravi6 masuri.Shvana li?Toes polu4ava se na kosata-pravo,masur,pravo masur i t.n..... :P \/ ...mene li4no mnogo me kefi takava pri4eska

  24. #24
    Темата е стара, а в момента е пълно с теми за прически в "Козметика и диети"!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си