.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Guest

    Moderated:На 14 години съм и момичетата не ме харесват....

    ave sorka za temata, sig e mnooooooooo t1pa ama vse pak. Zna4i tma e problema 4e momi4etata ne me haresvat, (az sam na 14) imaiki predvid 4e ne sam sex bomb ,no ne sam i nqkoi yrod. kajete ne6to, kvo da napraq, kak da post1pq.
    pls

    bez ebavki oba4e

    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника

  2. #2
    q sloji nekva snimka da te vidime kva si bomb
    2 т. системно.

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    plovdiv we mainaa :P
    Мнения
    81
    heh emi pich neznam 6to ne te haresvat ...ima vreme o6te si samo na 14 vse pak :P

  4. #4
    Я наистина си сложи снимка и така ще получиш по-точен отговор

  5. #5

    На 14 години съм и момичетата не ме харесват....

    ... imaiki predvid 4e ne sam sex bomb ,no ne sam i nqkoi yrod...
    niki7o я прочети!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Тук никой няма да ти помогне. Изобщо... не чакай някой да ти каже какъв и хубавец. Взимаш се в ръце и преставаш да пускаш теми по форумите, ами сам мислиш над проблема.

    Новата реклама на Спрайт(която вече не е нова...), по този случай!

    Saatana vittu perkele hate crew!

  7. #7
    Guest
    Пробвай с ученички от начален курс. Може и да стане...

  8. #8
    Vmesto da ni pitash takiva gluposti otidi i si nau4i temite za izpita po Bulgarski ezik sled 7-mi klas i re6avai zada4i...

    Ina4e po temata...pi4 prosto poddurjai dobra higiena, obli4ai se hubavo i nai-vajnoto budi sebe si.

  9. #9
    Guest
    i nii kakvo da napravim 4e ne te haresvat a?

  10. #10
    Повече от фен Аватара на macy_day_parade
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    420
    oleeeee,q ostavete mom4eto namira!Vij sq,ne se dr1j naduto,b1di otkroven,zabaven i dob1r.Tva e ako iska6 seriozno i dobro momi4e.Ako iska6 kurva..mi nz.B1di aroganten,grub,fr1ckai se s rozovi bluzki i tn.
    makar 4e za men tva e super gnusno de
    -Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш.To...Накъде повече.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на macy_day_parade
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    420
    mejdy drugoto podkrepqm mnenieto na boot ABSOLUTNO!!!
    -Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш.To...Накъде повече.

  12. #12

    Re: Moderated:На 14 години съм и момичетата не ме харесват..

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ave sorka za temata, sig e mnooooooooo t1pa ama vse pak. Zna4i tma e problema 4e momi4etata ne me haresvat, (az sam na 14) imaiki predvid 4e ne sam sex bomb ,no ne sam i nqkoi yrod. kajete ne6to, kvo da napraq, kak da post1pq.
    pls

    bez ebavki oba4e

    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника
    ми ти нищо не спомена за характера ти. Как се държиш с момичетата и не само с тях ??? Ти не си дал нищо а искаш да ти помагаме

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от a_curious_girl
    Я наистина си сложи снимка и така ще получиш по-точен отговор
    AHA...

  14. #14
    Изчакай да пораснеш. Сега връсничките ти се заглеждат по батковците.

  15. #15
    Guest

    Re: Moderated:На 14 години съм и момичетата не ме харесват..

    Ако не е външния вид,то тогава има нещо друго,което не им харесва.Пример:

    1.Умен си./момичетата и жените обичат тъпи мъже и момчета,за да могат да ги контролират.А един умен и хитър човек тудно можеш да го въртиш на малкия си пръст/

    2.Задръстен/крайния предел на идиотизма/

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    307
    Сигурно говоря като някой дрът пенсионер, но като порастнеш, ще разбереш че една истинска връзка се крепи на това, че половинката ти те харесва за това, каквото си. Защото нрава трудно се мени. Ама виж козината не е зле да се смени ако има нужда И като заговорихме за козина, щом си на 14 сигурно имаш някой кофти мустак, вземи го обръсни. Толкоз ли кинти нямаш да си вземеш някои по-файски дрешки. Айде няма да са от Kenvelo, че за там и мен ме свидят да дам 70-80 лв за дънки.
    И де'а ма'а му ти приятели нямаш ли си да движите заедно и да търсите гаджета. Мен например истински приятел в живота е гаджето ми в момента, други си нямам.

    Айде стига съм писал, че понякога имам чувството, че никой нищо не чете...
    Don't you cry tonight, there's a heaven above you, baby!

  17. #17
    Аз също сега ще ставам на 14 и съм за 8ми клас и аз лично си бадам по по-големите, защото момчетата на тази възраст се държат...тъпо
    Има 2 варианта:
    1.Дръж се добре с момичетата обличай се добре и поддържай тялото си
    2.Изчакай и до година две ще те харесват...
    По статистика девет от всеки десет мъже предпочита жени с големи гърди, а десетият предпочита останалите девет мъже.

  18. #18
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661

    Re: Moderated:На 14 години съм и момичетата не ме харесват..

    Цитирай Първоначално написано от fergieson
    1.Умен си./момичетата и жените обичат тъпи мъже и момчета,за да могат да ги контролират.А един умен и хитър човек тудно можеш да го въртиш на малкия си пръст/
    Хахахах - това мнение май е най-вярно от всички
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    316

    На първо място, от къде знаеш, че момичетата не те харесват Или гледаш само празноглавите богини на даскалото,които даже нямат представа, че съществуваш Поогледай се малко- понякога това, което търсиш, през цялото време ти е пред очите
    Хакерка с пистолет !!!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661
    Е дай някоя снимка де как да ти кажем в кое ти е проблема като незнаем как изглеждаш...малко акъл се изисква за това бе...айде мислете малко преди да пуснете поредната тема с безмислено съдържание...не че искам да се прая на мод ама все пак...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си