.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: УСТНИ

  1. #1
    :))))))))))))))))))
    Guest

    УСТНИ

    хора кажете как мога без оперативна намеса да си оплатня устните с някакво масло бях чувала канелено или нещо такова ако е било така каде мога да го намеря абе изобщо ако някой е ползвал нешо от което да набабнат устните му (не ми трябва много имам си устни но искам о6те малко обем) приемам всякакви съвети [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< 10x предварително

  2. #2
    Guest

    med

    probvai s med da si gi maje6 predi da si legne6 i taka da spi6 ama gledai prez no6ta da ne go izpapka6 meda:} tfa na men mi pomaga za napukani ustni :}

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    75
    Значи искаш да уголемиш оптически устните си без оперативна намеса!
    Решението за теб е да си купиш червило с силикон или гланц мисля че беше,тъй като мойте устни са много обемни аз нямам нужда но повечето приятелки имат от тези силиконови гланцове или червила и ефекта е доста добър, смисъл устните изглеждат обемни и "влажни" ! Но пробвай и "номера" с молива в светъл тон като молива се поставя на външния контур на устните и след процедурата слагаш червило в същият цвят но един тон по светъл от този на молива!Дано съм била поне малко полезна.

  4. #4
    Guest
    Kade se prodavat tezi silikonovi 4ervila

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    75
    Ако не се лъжа ги има в магазините за козметика,но до сега не съм прибягвала до тях и не мога да кажа с точност.

  6. #6

    Re: med

    Цитирай Първоначално написано от cat^girl^{P}
    probvai s med da si gi maje6 predi da si legne6 i taka da spi6 ama gledai prez no6ta da ne go izpapka6 meda:} tfa na men mi pomaga za napukani ustni :}
    Не напукани, бре, ОБЕМ ИСКА
    баси как се дразна като не можете четете.


    Иначе за обем пробвай силиконовите гланцове, добри са някои от тях, питай и в някоя аптека , че не се сещам за името на продукта - беше някакво като кремче, в малко бурканче, и се маже на устнита за обем, но не е гланц. Питай и ше ти кажат успех

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    na dr ranaut ima takavo krem4e za obem na ustnite.. ina4e moje da gi "ugolemi6" kato na nese6 varhu tqh fon du ten raznese6 go dobre,otgore pudra i gi o4ertae6 sas svetal moliv ili v cviat kavto sa ti ustnite i otgore sloji6 silikonov glanc ili te4no 4ervilo-stavat super!

  8. #8
    Ima spetsialem vazelin za obem ! Mislq 4e go gledah po aptekite. Okolo 6 lv e.
    shake me baby

  9. #9
    :))))))))))))))))))
    Guest
    mersi mnogo ama kak se kazvat krem4etat deto kazvate 4e i az znam 4e ima ama nz imena

  10. #10
    i az ti prepory4vam glanc za obem struva 2 vl nqkade nai evtiniq i gore dolu deistva :P

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    556
    mi za da izglejdat po golemi vizualno moje da si slagas moliv sa usta da gi podchertavash i otgore silikonovo chervilo mislq che tva shte pomoge na vunshen vid da izglejdat po golemi
    nai hubavoto neshto koeto moje da ti se sluchi e tova da si s tozi kogoto poiskash togava i tam kudeto pojelaesh!!!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    329
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    na dr ranaut ima takavo krem4e za obem na ustnite.. ina4e moje da gi "ugolemi6" kato na nese6 varhu tqh fon du ten raznese6 go dobre,otgore pudra i gi o4ertae6 sas svetal moliv ili v cviat kavto sa ti ustnite i otgore sloji6 silikonov glanc ili te4no 4ervilo-stavat super!
    Da i polovinata ti den minava dokato se maje6.I az iskam da si kupia ne6to koeto da mi ogolemi ustnite.Niakoi 6te mi kaje li ne6to pove4e za tezi glancove sus silikon????

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    otnema ne pove4e ot 5 min

  14. #14

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    тук някъде
    Мнения
    21
    По принцип един много добър начин за видими по-обемни устни е да си сложиш светло червило(телесен цвят) . След това да нанесеш силиконов гланц само в средата на долната и малко на горната устна,Наистина действа,успех
    Радвай се на живота,защото никой няма да ти върне изгубеното за купон време !ЖИВЕЙ!!!!

  15. #15
    Guest
    Na impala ima specialen silikon za ustni!Strashno plyten e i se nanasq vyrhu ustnite - ako se polzva redovno ima efekt naistina stavat po obemni!Struva kam 4 lv no pyk e mnogo mani4ko!Moje da go namerite v po dobre zaredenite kozmetiki i parfiumerii!Ima i drugi produkti no poneje sa kam 25 leva i sa otnovo mn malki nqma da gi prepora4vam!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    na dr ranaut ima takavo krem4e za obem na ustnite.. ina4e moje da gi "ugolemi6" kato na nese6 varhu tqh fon du ten raznese6 go dobre,otgore pudra i gi o4ertae6 sas svetal moliv ili v cviat kavto sa ti ustnite i otgore sloji6 silikonov glanc ili te4no 4ervilo-stavat super!
    da da i kvi o6te laina da si sloji momi4eto po ystnite zada i stanat obemni?!
    По-добре да си обичан,от колкото да обичаш!

    2% от младото поколение не е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 98%, които са опитвали сложи това под подписа си.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    emi kogato ne se zadovolqva s tova koeto ima,6te slaga, kakto gi nari4a6 laina, za da zadovoli nai-malko lubopitstvoto si za da se vidi taka kakto bi jelala!!! drug na4in osven silikon v ustnite niama,ti pone 6to ne kaje6 ne6to po temata ami kritikuva6 moq otgovor-pone znam kvo da kaja!

  18. #18
    Повече от фен Аватара на macy_day_parade
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    420
    podd1rjam si tezata:ESTESTVENATA KRASOTA E NAI-HUBAVA!!!Ustnite moje6 da gi napravi6 obemni samo po edin na4in koito...
    -Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш.To...Накъде повече.

  19. #19
    8т. реклама
    бан на профил

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661

    Re: УСТНИ

    Цитирай Първоначално написано от :))))))))))))))))))
    хора кажете как мога без оперативна намеса да си оплатня устните с някакво масло бях чувала канелено или нещо такова ако е било така каде мога да го намеря абе изобщо ако някой е ползвал нешо от което да набабнат устните му (не ми трябва много имам си устни но искам о6те малко обем) приемам всякакви съвети [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< 10x предварително
    Слагаи си безцветен гланц и устните ти ще иглеждат по големи

  21. #21
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    az pyk znam,4e sled kato si izmie6 zybite i posle s 4etkata potyrkash i vyrhu ustnite si,malko se ugolemqvat ama ne e mn sigurno,moje i da te lyja,no vse pak probvai

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си