.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: lazerna epilaziq

  1. #1

    lazerna epilaziq

    nqkoi moje li da me svetne-kvo predstavlqva, k1de se pravi i kolko e sk1pa?
    Три важни правила в живота: 1.Никога не пропускай шанса да кажеш на някого,че го обичаш 2.Никога не поемай вина за нещо, което не си извършил 3.Винаги казвай истината - по-лесно е.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    Чичко гуугъл ще те "светне"

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    384
    mi az dokolkoto znam tq ne bila mn polezna za kojata,trqbvalo da si nad 18 da si napravi6.mai v bg q nqma o6te ili mai q imav sf li kade tam nz.smqta se po 1 kv.sm.po kolko tam.emi....ob6to vzeto tova e kaoeto znam.nadqvam se da si me razbrala
    Sunny Beach & Dance Club Mania,Lazur and Cacao Beach

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fuck_you_baby
    mi az dokolkoto znam tq ne bila mn polezna za kojata,trqbvalo da si nad 18 da si napravi6.mai v bg q nqma o6te ili mai q imav sf li kade tam nz.smqta se po 1 kv.sm.po kolko tam.emi....ob6to vzeto tova e kaoeto znam.nadqvam se da si me razbrala
    purvi ima q v bg i to na mn mesta ve4e vtoro moge i da si na 12 i da ti napraviat treto ne e vredno za kogata i 4etvuro mustak struva 10 evro praviat se 6 proceduri
    prez mesec i goodbay na kosmite a i ne se pravi liatoto 6ot sled tva ne triabva da se izlaga6 na slunce 6ot 6e polu4i6 pigmentacii

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    384
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от fuck_you_baby
    mi az dokolkoto znam tq ne bila mn polezna za kojata,trqbvalo da si nad 18 da si napravi6.mai v bg q nqma o6te ili mai q imav sf li kade tam nz.smqta se po 1 kv.sm.po kolko tam.emi....ob6to vzeto tova e kaoeto znam.nadqvam se da si me razbrala
    purvi ima q v bg i to na mn mesta ve4e vtoro moge i da si na 12 i da ti napraviat treto ne e vredno za kogata i 4etvuro mustak struva 10 evro praviat se 6 proceduri
    prez mesec i goodbay na kosmite a i ne se pravi liatoto 6ot sled tva ne triabva da se izlaga6 na slunce 6ot 6e polu4i6 pigmentacii
    mi to moje da si napravi6 i na 10 ama ne e hubavo za kojata.4uvala sam 4e e vredno a pak dali e taka ili ne neznam.za cenata se vzema na 1 kv.sm. a otnosno procedurite-te se pravqt vzavisimost ot tova kade,kolko iska6 da se epilira6 i kakvi sa ti kosmite(smisal ako sa pove4e ili po dalgi)i.kazvam tova koeto sam 4uvala.
    Sunny Beach & Dance Club Mania,Lazur and Cacao Beach

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Az do kolkoto znam ne e vredna za kojata. A predstavlqva puskane na lazeren ly4 s opredelena dyljina, koito stiga do fulikula na kosyma i go izgarq, taka ne porastva pove4e. No poneje okolo 25% ot kosmite se vijdat samo tezi 25% izgarqt pri edna procedura, zatova sa nujni 4-6 proceduri, v zavisimost ot organizma ve4e.
    The art of love is not to let your heart get broken !

  7. #7
    Абе като гледам не сте много наясно по въпроса! Изобщо не е вредно но наистина после не трябва да се излагаш на слънце известно време!
    В бг вече на много места го има при това на доста добри цени! примерно за цялото тяло е 250 евро а за ръцете-30 евро! процедурите се правят през няколко месеца но това не е от значение! може и една процедура да си направиш и пак ще има доста голям ефект!
    майка ми примерно от 3 процедури си махна всички косми на ръцете!

    така че е много хубаво! аз скоро мисля да се подложа!
    Но наситина изобщо не е вредно така че спокойно!
    8т. реклама
    бан на профил

  8. #8
    много e опасна такава епилация ако не се направи от много добър специалист каквито във българия едва ли има а ако има да не са повече от 1-2 . може да причини ужасни изгарания по кожата , накратко не добре направена лазерна епилация може те обезобрази

  9. #9

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    middle_of_nowhere
    Мнения
    39
    1 priqtelka si napravi lazerna epilaciq na musta4kite- 19 lv.pravi se po 1 pyt na vseki mesec - 6 procedyri...i kosmite spirat sa rastat..4EVER
    NIKOI NE UMIRA DEVSTVEN - JIVOTA NAEBAVA VSEKI

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Знам, че някаква жена си е правила на лицето и има белези.

  11. #11
    Guest
    аз тая седмиця мисля да ходя за триъгълника
    но пиосле селд 2 седмици съм на море и тфа има о изна4ение?нали не ехубаво да се излага на слънце..през банския може мли да ми стане нещо

  12. #12
    Голям фен Аватара на teenage_drama_queen
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    839
    namerih v google tozi forum pro4eti tuka i 6te polu4i6 dosta podrobna informaciq http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=77417.60

  13. #13
    Фен Аватара на Eclipse_bb
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Yet to be revealed
    Мнения
    294
    Офффффффффффффффффффффф....
    Значи, лазерната епилация е доста остаряла вече, има много по-ново покеление, при което се използва не лазер, а светлинни импулси (и лазера е светлина, но с по-голяма концентрация на енергия).
    Освен това, при лазерната епилация кожата стои подпухнала (буквално епидермиса обгаря), докато при фотоепилацията тоя проблем не съществува.
    Лазерната и фотоепилацията не хващат светлите косъмчета.


    http://www.google.com/search?sourcei...86%d0%b8%d1%8f - за лазерна епилация;



    http://www.google.com/search?hl=bg&r...g_en%7Clang_bg - за фото епилация;
    The more I see, the more I know.
    The more I know, the less I understand...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си