.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 56
  1. #1
    Guest

    Райски Газ - N20

    Пробвали ли сте? Кефи ли ви? Купен ли използвате или самосинтезиран? Бихте ли пробвали? Бе кажете си!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    SF
    Мнения
    805
    koi 6e ti prodade raiski gaz be pi4.ina4e mnogo qsno 4e bih probval ako ne se poema v industrialni koli4estva e suvur6eno bezvreden.

  3. #3
    Guest
    Мале, хващам се за главата... Абе мойто момче ти изобщо имаш ли идея какво говориш или бръщолевиш на изуст?
    koi 6e ti prodade raiski gaz
    Райски газ се открива сравнително лесно, продава се свободно, не е забранен и най-интересното супер евтин е! Въпроса е да си имаш бутилка, в която да ти го напълнят тя е скъпото в ситуацията. Инак уж го водят неизползваем за консумация, ама примесите са мизерно количество и не може да причини повреди.
    А ако толко не можеш си намериш е супер елементарен за получаване. Всеки, които е влизал в час по химия веднъж дваж може си направи. Аман от такива кат' теб де се мислят за мноо умни.

  4. #4
    Guest
    Мале, хващам се за главата... Абе мойто момче ти изобщо имаш ли идея какво говориш или бръщолевиш на изуст?
    koi 6e ti prodade raiski gaz

    Райски газ се открива сравнително лесно, продава се свободно, не е забранен и най-интересното супер евтин е! Въпроса е да си имаш бутилка, в която да ти го напълнят тя е скъпото в ситуацията. Инак уж го водят неизползваем за консумация, ама примесите са мизерно количество и не може да причини повреди.
    А ако толко не можеш си намериш е супер елементарен за получаване. Всеки, които е влизал в час по химия веднъж дваж може си направи. Аман от такива кат' теб де се мислят за мноо умни.

  5. #5
    Guest
    Kak taka 6te se prodava svobodno? Kyde si go vijdal tova? Za6toto ako e taka men kakvo me spira da vzema edna gazova butilka ot tiq za kotlona i da otida da si q napylnq.

  6. #6
    Guest
    Ми незнам какво ти пречи....

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Софеа
    Мнения
    142
    Несъм пробвал
    На шибаните времена като тези, хубавото е едно, виждаш кой ти е приятел братче и кой е лайно

  8. #8
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    Не съм пробвала.Умните да обяснят как се прави

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    А ако толко не можеш си намериш е супер елементарен за получаване. Всеки, които е влизал в час по химия веднъж дваж може си направи. Аман от такива кат' теб де се мислят за мноо умни.[/b]
    да да да направо със същия тоя успех ше се отровиш.Как ше си го праиш сам бе акъл имаш ли-тва са глупости

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178
    ае кажете как да се получи че ни ми се мисли ся
    че да го пробвам тва

  11. #11
    Guest
    Ми при добре контролирана реакция се получава перфектен и шанса да се натровиш е минимален, защото възможните отровни газове получени попогрешка са видими, освен един... Също така райския газ има сладникъв вкус и лесно можеш усетиш при първата глътка дали е такова или не... Получава се при термична разпадане на амониев нитрат, но няма да пиша как стане, че каквите сте ми хитри ще земете да се самоубиете от невъзможното...

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178
    а е ве химико кажи кво ми треа за да си го направя в домашни условия
    пук нали аз ша се самоубивам не ти

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ми при добре контролирана реакция се получава перфектен и шанса да се натровиш е минимален, защото възможните отровни газове получени попогрешка са видими, освен един... Също така райския газ има сладникъв вкус и лесно можеш усетиш при първата глътка дали е такова или не... Получава се при термична разпадане на амониев нитрат, но няма да пиша как стане, че каквите сте ми хитри ще земете да се самоубиете от невъзможното...
    Абе тояго,при термична обработка на амониев нитрат само райски газ ли се получава?А дали не е възможно да се отдели и някой безцветен отровен газ?И как по-точно ще изолираш райският газ от останалите?И май нема смисъл да те питам как ще контролираш реакцията!

  14. #14
    ко представлява това от каде се взема колко струва от каде се копува

  15. #15

    за приготвянето на газ

    А какво чувства6 като го вдишаш???Можем ли сами да си го направим?Ако не можем да си го направим,продава ли се в аптеките и колко струва?? =D> :smt014

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от seksi_pi4ka
    ко представлява това от каде се взема колко струва от каде се копува
    Представлява диазотен оксид. Безцветен газ. Температура на топене -91°С. Температура на кипене -88°С. Евтин е. Можеш примерно от някви места за авто екстри да купиш, ама ти трябва бутилка.

    Цитирай Първоначално написано от seksi_pi4ka
    А какво чувства6 като го вдишаш???Можем ли сами да си го направим?Ако не можем да си го направим,продава ли се в аптеките и колко струва?? =D>
    Ми лично мен ме избушва на неконтрулируем смях. Но на теория може да доведе от леко замайване до халюцинации, но това е само на теория. Можем сами да си го направим. Не се продава в аптеките. Иначе медицинския е 50:50 n2o, ама ако нямаш лекарски връзки не вярвам да намериш такъв...

  17. #17

    raiski gaz

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от seksi_pi4ka
    ко представлява това от каде се взема колко струва от каде се копува
    Представлява диазотен оксид. Безцветен газ. Температура на топене -91°С. Температура на кипене -88°С. Евтин е. Можеш примерно от някви места за авто екстри да купиш, ама ти трябва бутилка.

    Цитирай Първоначално написано от seksi_pi4ka
    А какво чувства6 като го вдишаш???Можем ли сами да си го направим?Ако не можем да си го направим,продава ли се в аптеките и колко струва?? =D>
    Ми лично мен ме избушва на неконтрулируем смях. Но на теория може да доведе от леко замайване до халюцинации, но това е само на теория. Можем сами да си го направим. Не се продава в аптеките. Иначе медицинския е 50:50 n2o, ама ако нямаш лекарски връзки не вярвам да намериш такъв...
    ave kak moga da si go napravq sama tozi raiski gaz mojeli da mi kaje nqkoi koito e zapoznat s tova

  18. #18

    raiski gaz

    Цитирай Първоначално написано от justinsfhc
    koi 6e ti prodade raiski gaz be pi4.ina4e mnogo qsno 4e bih probval ako ne se poema v industrialni koli4estva e suvur6eno bezvreden.
    ami kolko vreme darji tova ne6to i kakvo ti stava

  19. #19
    Guest
    Мацка,не можеш да си направиш сама!Не ги слушай тия...

  20. #20
    Guest

    Re: raiski gaz

    Цитирай Първоначално написано от seksi_pi4ka
    Цитирай Първоначално написано от justinsfhc
    koi 6e ti prodade raiski gaz be pi4.ina4e mnogo qsno 4e bih probval ako ne se poema v industrialni koli4estva e suvur6eno bezvreden.
    ami kolko vreme darji tova ne6to i kakvo ti stava
    На теория от 1-5 минути. На практика не съм успявал за повече от 1, което е тъпото в случая... Ефекта е краткотраен...
    Инак лесно може да си направиш, ама щом' незнаеш как не е хитро да пробваш... Се пак без елементарни познания по химия... Пък и ако объркаш нещо можеш пермементно да си увредиш белия дроб.

  21. #21
    Вдигам темата, че ми изглежда интересна.
    Чувал съм, че в зъболекраските кабинети разполгат с райски газ? Дали ще може да си взема от някъде колкото да експериментирам веднъж и да видя точно за какво става въпрос?

  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Зъболекарите го използват най-често за кратковременна упойка, но ще ти е трудно да се сдобиеш със райски газ без да си в медицинските среди, а пък химичния синтез е опасен ако не знаеш какво правиш и нямаш добър термометър и стъклария.....Иначе е много приятен и доста безвреден инхалант...определено си струва.....

  23. #23

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Представлява диазотен оксид. Безцветен газ. Температура на топене -91°С. Температура на кипене -88°С. Евтин е. Можеш примерно от някви места за авто екстри да купиш, ама ти трябва бутилка.
    Не дишайте N2О предназначен за двигатели с вътрешно горене,защото му добавят серен диоксид, точно за да попречат на използването му за рекреативна цел.....

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    още една причина да уча по химия ..... или по скоро тря намеря някой който ги владее тея неща ... за ся се доверявам на майката природа ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Това,което ще кажа е гадно,защото се дразня на смотани предубеждения по принцип...
    Ама човек, кръстил се във форум seksi_pi4ka да направи сам райски газ не ми се струва обещаващо...
    пак добре че не беше seksi_pi4ka_13
    Толкова ли неможете да се саберете с приятели и да се смеете заедно ами ви трябват някви простотии за да си направите веселото

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си