.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Guest

    moje li da se skasa koneca na tampona?!

    iskam da popitam moje li da se skasa koneca na tampona??? mnogo me e strah da ne se skasa kak mislite? na nqkoq slu4valo li i se e ?

  2. #2
    ami na men lichno ne mi se e sluchvalo, no mislq che ne moje da se sk1sa. Opitai se da go sk1sash ti i shte vidish che e mnogo zdrav, a i e dobre prikrepen ! Ne mislq che tova moje da se sluchi
    Имам възможността да избера дали да бъда жертва на тоя свят или авантюристка, която търси своето съкровище. Всичко зависи от това как гледам на живота.

  3. #3
    liniko1
    Guest
    a nqkoi 6te mi obqsni li kak to4no se slaga tampona za6toto ne sum devstvena a opitax edin put ama me e strax da si go vkaram!!! molq vi otgovarqite

  4. #4
    Ami mislq che na vsichki tamponi e opisano na opakovkata..
    Имам възможността да избера дали да бъда жертва на тоя свят или авантюристка, която търси своето съкровище. Всичко зависи от това как гледам на живота.

  5. #5
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    hee mi pi6e si estestveno no da ne se otklonqvame ot temata ... i az sam se zamislqla dali ne moje da se skasa hmm nz
    Love you Kris !!!

  6. #6
    liniko1
    Guest
    abe to si pi6e no prosto men me e strax da si go puxna sama!!! ima li nqkakuv elementaren na4in osven novite tamponi Tampax koito sami se izbutvali?!

  7. #7
    gostDDRka
    Guest

    moje ako go grizne6 sus zubi

    spored men nemoje tiq konci gi 6iqt v pernik stari babi4ki s po 4 race i 3 kraka zatva nemoje koito neverva si e negov problem ot kade se puska kirilica ili nqma

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    297
    parvo zavisi ot tamponite ako sa ot nai dolnoprobnite moje i da moje ina4e neznam an anqkoi da mu se e kasal i kato si devstvena 6te si go vkara6 po trudno a i v samite tamponi ima upatvane za postavqne
    Разбрах че никой не е идеален докато не се влюбиш в него =)


  9. #9
    Преди да сложите тампона опънете конеца, за да видите дали е закрепен добре. Аз използвам от доста години и да чукна на дърво не ми се е случвало да се скъса конеца. Тампонът се поставя с пръстче, натискаш дълбоко. Ако е правилно сложен тампонът не бива да го усещаш! Изключително удобно е. Само важното е да се сменя периодично.
    " I Am Not A Bitch, I Am The Bitch "

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    На една френдка и се случи такова нещо и после трябваше да си го вади с пръсти. На мен не ми се случвало щото ползвам хубави тампони.

  11. #11
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    i na men ne mi se e slu4valo ... i bez tova se otklonihme momi4eta kakvi tamponi izpolzvate
    Love you Kris !!!

  12. #12
    Guest
    по принцип не може да се скъса! абе на вас не са ли ви раздавали в училище такива брошури за цикъла и там разните му глупости?!

  13. #13
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    по принцип не може да се скъса! абе на вас не са ли ви раздавали в училище такива брошури за цикъла и там разните му глупости?!
    za sajalenie ne!
    Love you Kris !!!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    И на мен не ми се е случвало да ми се скъса конеца на тампон. Но аз ползвам О.В. Абе сигурно е възможно да се скъса, ама е много малка вероятността.... Те са си доста здрави! А и друго - еми тампона си го ръгаш, с извинение де, докато спреш да го усещаш. Смело! Не го мислиш. Нищо няма да стане.
    HardC0re and BDSM forever

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    297
    i az O.B.
    Разбрах че никой не е идеален докато не се влюбиш в него =)


  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    532
    ест 4е може..там се създава налягане докато се дърпа(не знам дали е налягане де,не съм добре с физиката,но има напрежение и поне аз чувствам нещо като ваклуум).има значение какви са тампоните,при по-хубавите се случва по-рядко,но пак се случва.няма гаранция,че щом ползваш ob сичко ще е ок.на мен ми се скъса(ob) преди време..малко се панирах,но след тва го извадих с пръсти.
    слагането-по-горе са ти обяснили момичетата

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    231

    Re: moje li da se skasa koneca na tampona?!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    iskam da popitam moje li da se skasa koneca na tampona??? mnogo me e strah da ne se skasa kak mislite? na nqkoq slu4valo li i se e ?
    moje ama se slu4va rqdko

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    ми аз не знам кво трябва да праиш че да се скъса?!?

    налягане ли се получавало?!??хахахах

  19. #19

  20. #20
    Сигурно е възможно но на мен не ми се е случвало

  21. #21
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Emi az izpolzvam EVENT i ne sa mi se kasali nikoga. Za da ti se skasa trqbva da go rezne6 s nojicata mislq az dr na4in mai nqma

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    Преди да си го поставиш задължително дърпаш силно кончето, до сега не ми се е случвало да се скъса и след това си слагаш тампона. И няма никакво значение каква марка са тампоните, абсолютно никакво. Винаги има възможност да се е получил някой дефектен и точно заради това го изпробваш преди да си го сложиш, по-добре да ти се скъса в ръката, нали....

  23. #23
    I spored men ne moje da se skysa.Te sa zdravo zakrepeni,a otnosno postavqneto,pyrviq pyt boli dosta i go useshtah,obache sled 1 meseca nqkyde kat si slojih pak se chuvstvah otlichno i ne go useshtah.

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    297
    Цитирай Първоначално написано от dan dan dan
    I spored men ne moje da se skysa.Te sa zdravo zakrepeni,a otnosno postavqneto,pyrviq pyt boli dosta i go useshtah,obache sled 1 meseca nqkyde kat si slojih pak se chuvstvah otlichno i ne go useshtah.
    ako si devstvena boli parviq pat ina4e ne
    Разбрах че никой не е идеален докато не се влюбиш в него =)


  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Na men ne mi se e kusal i dano ne se skusa...ina4e...pri genekolog. Prekaleno vliza navutre, 4e da go mahna sama

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си