.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: Bremenna li sam?

  1. #1
    Guest

    Bremenna li sam?

    Sigurno za 100000 pat 4etete neshtu podobno,no sam ujasno panikiosana dori nervna!S priqtelq mi go pravim dosta 4esto bez prezervativ do sega ne e svarshval v men no 4esto ne zabelqzvam kakvo stava i gafove sa mnogo vazmojni!Nqkolko pati mi zakasnq vsimah testove i vse otricatelni,posledniq mislq predi 3 meseca!Naskoro razbrah za cvetnata bremennost i sam oshte po panikiosana zashtoto napylnqvam progresivno!Mislq da hodq na ginekolog no nz kolko 6te struva i kakvo 6te mi pravqt!Ne moga da kaja na maika mi ,a priqtelq mi ne gleda realno na opasnosta!Molq pomognete mi i kajete kakvi sa simptomite i kakvo da pravq za da razbera pove4e plssss

  2. #2
    just me
    Guest
    otidi kolkoto se moje po skoro na genekolkog za6toto ako nedaisi boje si bremenna ako go otkrie6 tvurde kusno nqma da moje6 da napravi6 abord.pregleda ne e skup dokolkoto znam nqkva malka taksa lev-dva nz nqkoi po usvedomen 6te ti kaje

  3. #3
    Otivai na genikolog. Ako si pod 18 godini i si zdravnoosigyrena, mojesh da iskash napravlenie ot lichniq lekar ili napravo da otivash.. naistina ne e sk1po.. No ne gybi vreme!
    Имам възможността да избера дали да бъда жертва на тоя свят или авантюристка, която търси своето съкровище. Всичко зависи от това как гледам на живота.

  4. #4
    aaa i oshte neshto - SLEDVASHTIQ P1T IZPOLZVAI PREZERVATIV!!!! Vse pak ti sama kazvash "a priqtelq mi ne gleda realno na opasnosta"... Neka ne si provalqsh jivota..
    Имам възможността да избера дали да бъда жертва на тоя свят или авантюристка, която търси своето съкровище. Всичко зависи от това как гледам на живота.

  5. #5
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    taka zna4i testovete pokazvat vsqkakav vid bremennost ...6tom e otricatelen NE SI BREMENNA ... sega drug e vaprosa sled kato si si pravila posledniq test dali ne si zabremenqla ako e cvetna bremennost bi trqbvalo da usetish po nqkakav na4in... ot tova koeto sam 4ela znam 4e cikalat e stranen v ograni4eni koli4estva ... i se nau4ete da pravite bezopasen sex
    Love you Kris !!!

  6. #6
    Guest
    Napravo sam v adskata paranoq!!!Vsashtonost sam hodila na ginekolog zashtoto imah nqkakva infekciq i vzeh napravlenie i platih 2 lv,no ve4e me e sram da otida pri li4nata mi lekarka i bih iskala da znam kolko struva ako nqmam napravlenie!A i ako znaete kakvo to4no 6te mi napravi za da razbere dali sam bremenna!Posledniq test si go pravih predi 3 meseca kakto kazah no e vazmojno da sam zabremenqla!Ne mislq da vzimam test zashtoto ne im vqrvam!Dali sa nadejdni vse pak?Kade mi e uma podqvoliteee..vse si kazvam 4e 6te se pazq

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433

    Re: Bremenna li sam?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Sigurno za 100000 pat 4etete neshtu podobno,no sam ujasno panikiosana dori nervna!S priqtelq mi go pravim dosta 4esto bez prezervativ do sega ne e svarshval v men no 4esto ne zabelqzvam kakvo stava i gafove sa mnogo vazmojni!Nqkolko pati mi zakasnq vsimah testove i vse otricatelni,posledniq mislq predi 3 meseca!Naskoro razbrah za cvetnata bremennost i sam oshte po panikiosana zashtoto napylnqvam progresivno!Mislq da hodq na ginekolog no nz kolko 6te struva i kakvo 6te mi pravqt!Ne moga da kaja na maika mi ,a priqtelq mi ne gleda realno na opasnosta!Molq pomognete mi i kajete kakvi sa simptomite i kakvo da pravq za da razbera pove4e plssss
    Еми ако цикъла ти закуъснява това вече е опастност

  8. #8
    fet_girl
    Guest

    uspokoi se

    panikata po nikakav na4in nqma da ti pomogne stanaloto stanalo za da ide6 pri ginekolog koito ne e kam zdravnata kasa 6te ti trqbvat pove4e pari na men mi vzeha 20 leva v svilengrad a na priqtelka v plovdiv i vzeha 40 no tova ne biva da te pla6i po-vajno e kakva e pri4inata da ti zakasnqva taka 4e ne otlagai pove4e obarni se za pomo6t kam nqkoi blizak kolkoto i nedopustimo da ti se struva horata koito te obi4at 6te prodaljavat da badat do teb nezavisimo ot rezultata kakto stana i pri men pri ginekologa ili 6te te gledat na ultrazvuk ili 6te se naloji da poglednat otdolu mnogo zavisi ot godinite ti ne e stra6no i ne boli ako 6te te gledat na ultrazvuk to piko4niq ti mehur zadaljitelno trqbva da e palen imai go predvi ne iskam da ti 4eta lekcii za prezervativite 4uvala si gi hilqdi no imai predvid 4e po vreme na poloviq akt se otdelq malko koli4estvo sperma ot koqto sa6to moje6 da zabremenee6 ami tova e pojelavam ti kasmet i dano vsi4ko se okaje nared:}

  9. #9
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    parvo si vzemi test i sled tova hodi na lekar
    Love you Kris !!!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Ох, душицо мила, вземи си тестче да видиш... А и за по-сигурно отиди на гинеколог. Да си си спокойна. Дано ти се е разминало... И ти препоръчвам да предприемеш някаки мерки по-нататък... Толкова много методи на контрацепция има! Не е само презервативът. хапчета, вагинални таблетки иии какво ли още не! Замисли се малко... Ако разчиташ на него да те пази.... Няма смисъл. Ще си навлечеш белята! Той може да му пука, обаче си вика: оффф, женски паники, то нищо й няма!
    Да, обаче той няма да забременее я! Колко му е да седи до теб и да ти прави мили очички, докато тебе ти стържат лигавицата на матката!
    HardC0re and BDSM forever

  11. #11
    krustnika
    Guest
    ako nqqt podhodq6t 4ovek za krustnik na malkoto az sum nasre6ta

  12. #12
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    vse pak pi6i kakvo e stanalo de
    Love you Kris !!!

  13. #13
    Guest
    Mi dnes si napravih test za bremennost i e otricatelen!Qvnu samu sa panikiosvam s nqkvi cvetni bremennosti i napylnqvaniq...vse pak oshte se kolebaq za ginekologa...Prosto edna moq priqtelka taka zabremenq i ottogava postoqnno se panikiosvam za nai-malkite neshta!Mersi vi vse pak 4e mi obarnahte vnimanie,zashtoto sigurna sam vi e pisnalo ot takiva kato men!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    цветната бременност се среща много рядко и естествено че един тест би я отчел.ако толкова се притесняваш можеш да идеш на гЕнЕколог,гЕнИколог ама най-добре на гинеколог.не мога да разбера кво срамно от тва да искаш направление?!?че то тва е напълно нормално....

  15. #15
    Guest
    отивай на гинеколог...не бързай още да казваш на вашите преди да се знае дали си бременна...дано не си...ако не си...следващия път с презерватив

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    558
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    отивай на гинеколог...не бързай още да казваш на вашите преди да се знае дали си бременна...дано не си...ако не си...следващия път с презерватив
    тва си беше моето
    Човек,който не може да губи е роден да бъде Лидер...
    Винаги се стреми да догониш човека пред теб...не гледай изоставащия гонещ те...

    Skype registration:eskey88m

  17. #17
    Da,edinstveniq variant e da ide6 na ginekolog,nie ne mojem da ti pomognem v slu4aq.A ti kakuv test si si pravila?Za6toto shurechek testvete ot4itat dori i cvetanata.Otivai pri speciqlist i ako nqma ni6to davaite go po-umno ot tuk natatuk.

  18. #18
    отиди на генеколог

  19. #19
    просто човек
    Guest
    Не се шашкай.Никаква цветна бременост нямаш!!!А теста отчита дори и цветната бременост.Поразрови се в нета да попрочетеш малко инфо.
    Внушаваш си. А за гинеколога- на мнение съм ,че всяко момиче като започне да води полов живот е добре да ходи на профилактични прегледи.

  20. #20
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    отивай на гинеколог...не бързай още да казваш на вашите преди да се знае дали си бременна...дано не си...ако не си...следващия път с презерватив
    haha opa malko sme izostanali momi4eto kaza 4e ne e bremenno
    Love you Kris !!!

  21. #21

  22. #22
    Guest
    ako si pod 18 vzima6 talon ot li4niq lekar i pregleda ti e bezplaten.no ako ve4e si bremenna-mislq 4e pak e bezplatno no trqbva podpis na palnoleten-t.e. na maika ti za da se napravi abort.a za priqtelq ti-vzemaite ne6tata na seriozno za6toto edno dete ne e malak problem i grija.i vse pak-otidi vazmojno nai-skoro na lekar.uspeh i dano vs da e nared

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си