.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Омекване преди да навлезе

    Здравейте,колеги.Случи ми се нещо доста странно и се надявам някой от вас да ми помогне да се усетя какво точно е било...
    Та значи,наскоро тръгваме да правим секс с моята приятелка.С любовната игра всичко си е ОК,надървен съм си.Тръгвам да си слагам презерватива обаче и за голяма изненада усещам как започва да ми спада пениса...Интересно ми е дали на някой от мъжката част му се е случвало нещо подобно ?
    А,и само да отбележа,че на мен щеше да ми е за първи път,а тя има опит в секса.Възможно ли е да се е получило така от свръхвъзбуждане или нещо от този род ?
    Благодаря Ви предварително

  2. #2
    Повече от фен Аватара на c0ci
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    458
    Имахме същия проблем с бившия ми...той казваше че е отпрезерватива и действитвлно проблема при нас беше от това Като го правехме без всичко си беше ок

  3. #3
    Случва се понякога.

    Притеснение,
    стрес,
    умора,
    прекалено дълго си стоял надървен от любовната игра,
    може от студения презерватив да си се "присякъл",
    нещо си се разсеял,
    прекалил си с всичко и накрая ти е станало еднообразно и невъзбуждащо.

    най-често е 1 + 6


    може би от толкова притеснение дали ще се представиш добре, или си прекалил с ласките за другия и не си си обърнал внимание за себе си да помислиш.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  4. #4
    Ми като се замисля,бях доста притеснен от това да не я разочаровам.Мисля си,че това може да е основната причина
    Иначе да изключа ли някакъв проблем от друг тип ?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от bayvenci2
    Иначе да изключа ли някакъв проблем от друг тип ?

    дамм..според мен единствената причина е притеснението
    ЗнAм,Че тЕ боЛи..ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи..иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ..Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти.. С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа ..НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаM OсТаВаШ.

  6. #6
    Забравих да споделя и друго странно нещо-когато започна да ми омеква,със сложен презерватив и след кратко стимулиране с ръка от нейна страна свърших,и то не излезе никак малко....
    Да попитам също мастурбирането има ли нещо общо,защото в последния месец не бях мастурбирал въобще

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    na vsqkude kudeto mi xrymne :P
    Мнения
    109
    и сопоред мен е притеснение
    s0 dEamN cRazyyYy...

  8. #8
    Не си бии чикии 1 седмица направете го и не би требвало ... ако нещо проблема е ф капутъ

  9. #9
    притеснение...

  10. #10
    Добре дошъл в клуба "СБП" (секс без презерватив ) Естествено , че ще ти спада особено и ако ти е малък презервативa да ти стиска на пениса .. а и е по хубаво без , но е ПО ОПАСНО !

    Говори с нея за противозачатъчни .
    Като бях малък трябваше да уча БЪЛГАРСКИ ЕЗИК , а сега трябва да уча АНГЛИЙСКИ ЕЗИК ,а какъв ли ще бъде другия език ..

  11. #11
    и аз бях така всичко идва от притеснение и разни ИЗЛИШНИ мисли.. просто се отпускаш и си ти

  12. #12
    просто мнооого притеснение аа иначе колежката поотгоре каза от презерватива и го правели без съжелявам но не е решението това все пак ..... иначе спх втория път няма да е така
    Никога не спори с глупака - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит !!!

  13. #13
    Ми значи не знам дали ще е от презерватива,защото друг път съм си слагал докато мастурбирам и не е имало проблем.
    А питах и за самото мастурбиране,дали има общо,защото не бях мастурбирал може би повече от месец

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си