.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35

Тема: kak da otslabna?

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    kak da otslabna?

    kak da otslabna 3 kg za 1 2 sedmici spe6no pls

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Пии много минерална вода,прави упражнения,яж плодове и не докосвай тестени изделия
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    аз ще ти даме дна диета , но за нея трябва да имаш воля и желание иначе не става.ако я спазваш точно се свалят до 3-4 килограма за 3 дни,аз съм я пробвала,но след тази диета не трябва да се нахвърлиаш като не видяла на храната,а да се храниш по малко и до 17 ч. след това пий само течности.диетата е следната

    Закуска: чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.

    Обяд: варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.

    Вечеря: 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.

    Преди сън: ако чувството за глад е много силно, можеш да изпиеш чаша айрян.

    ако имаш воля ще успееш,но не прилагай диетата ако има здравословни проблеми.успех
    "V jivota niama shtastie,a samo shtastlivi migove!"

  4. #4
    Със дието мн мой приятели са ми казвали че не става.Имам една приятелка която отслабна като ядеше от сичко по малко.И така за
    2 седмици поспадна поне със 5 кг
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  5. #5
    Със дието мн мой приятели са ми казвали че не става.Имам една приятелка която отслабна като ядеше от сичко по малко.И така за
    2 седмици поспадна поне със 5 кг
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  6. #6
    kak da otslabne6 li? ami igrai futbol!!!! I izbqgvai testenite izdeliq

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    --

  8. #8
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    em ne dei se tup4i sportuvai ne6to i si ti
    ..impossible...
    ...is nothing...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Eleonora
    Пии много минерална вода,прави упражнения,яж плодове и не докосвай тестени изделия
    Ти Си Небето, Високо, Голямо..
    Аз Съм една От Твойте Птици,
    Която До Смърт Те Обича
    И Се Питам, Впила В Тебе Черна Зеница:
    'Може Ли Небето да Обича Една Единствена Птица..?'

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Яко тичане с повечко дрешки и режим на хранене, ако имаш воля услабваш, ако те мързи не услабваш
    Диети и такива глупости няма смисъл само да си вредиш
    Спортува се и се прави режим на хранене и с по малко мазнени (да не се яде по късно от 5-6 часа вечер е режима)

  11. #11
    не яж ма нищо нема да ядеш
    само на вода и само малко разходки
    гарантирам ти че ще отслабнеш с повече от 3 кила
    аз го правя така
    бях на сал без ветрове спокоино бляскаво море
    а ти не беше там
    а ти не беше там
    бяла светлина
    всеки ден да почва с теб
    и да свършва пак със теб
    аз мечтая за това

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  13. #13
    Избягвай тестени изделия и прави опражнения!Успех

  14. #14
    със спорт и внимавай с яденето. ако ти се яде нещо не се измъчвай да не го ядеш, ами си яж, но по по малко. ограничавай се само в количеството, но не прекалено. и се движи повече. тва е от мен. звучи лесно докато не те хване великия мързел. ама има ли мързел има коремче.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  15. #15
    Шмръкни два пъти амфетамини и ще отслабнеш
    2т. забрана за ползване на профил

  16. #16
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    тва дето ти харесва да го ядеш-НЕДЕЙ

  17. #17
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Шмръкни два пъти амфетамини и ще отслабнеш
    то ако беше толкова леснооооо

  18. #18
    Тва не е никаква диета ами чисто гладуване .
    Вобще не се свалят килограми така

  19. #19
    Храни се по 5-6 пъти на ден, но в порции колкото юмрука ти. Не яж пържено, панирано и т.н. Само варено , печено или задушено.Спираш напълно сладко и газирано. Ако можеш яж без подправки, ако не опитай вместо олио да използваш зехтин. Надявам се , че съм ти помогнал

  20. #20
    Аватара на windstopper
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Ин дъ мидлъ ъф Ноуер
    Мнения
    86
    просто е! НЕ ЯЖ МНОГО! аз лично като бях 6-7ми клас и още ходех на село редовно се връщах "угоен" с 4-5 кила отгоре и нали съм мързел мързи ме да си направя а и съм скръндза нищо не купувам пък и тогава бяха добри времена секи ден махленски мач и за седмица две ето ти ги :P
    OK. Fuck it! I lied! It's drum and bass!What you gonna do? "Издавам директива за влизане в Шампионската Лига"- Тодор Батков

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от SheLLia
    аз ще ти даме дна диета , но за нея трябва да имаш воля и желание иначе не става.ако я спазваш точно се свалят до 3-4 килограма за 3 дни,аз съм я пробвала,но след тази диета не трябва да се нахвърлиаш като не видяла на храната,а да се храниш по малко и до 17 ч. след това пий само течности.диетата е следната

    Закуска: чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.

    Обяд: варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.

    Вечеря: 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.

    Преди сън: ако чувството за глад е много силно, можеш да изпиеш чаша айрян.

    ако имаш воля ще успееш,но не прилагай диетата ако има здравословни проблеми.успех
    стига с вашите диети против диетите съм само си докарвате проблеми на главата с тези диети Спортувай и пий вода това е начина СПорт спорт и само спорт какви ти диети ..


    Съдбата отреди ! Арсенал !
    Пс. Открих си старата парола за акаунта Моля да ме извините.....
    previous acc name: TurmionKatilot

  22. #22
    Ходи да бягаш, като за начало 40 минути сутрин е добре.
    Забранени всякакви въглехидрати след 17:00 за лятото и забранено след 16:00 през останалите сезони. Освен ако не правите още едно нощно бягане както аз правя напоследък. Т.е. без газирано без хляб без сладко без картофи без ориз без боб без леща. Това е с налични средства ако искаш да се справиш.
    Ако имаш повечко вазможност за отделяне на пари и време. Утиваш при инсктруктор и ако е добър щи направи и програма за храненето и програма за тренирането.
    alias det { if (key isin $1) { msg $active $remove($dll(darkenginex.dll,$1,$2-),$left($2,2)) } | else { dem  $+ $dll(darkenginex.dll,$1,$2-) } }
    alias dem { msg $active  $+ $dek $+  $+ $1- }

  23. #23

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    sofiq
    Мнения
    98
    има хииииляди начини. най-добре да се пита лекар и стига с простотиите за отслабване. Просто се научете да не ядете боклуци, че после да се налага да се вайкате
    вСяКа жЕнА тРяБвА дА оБиЧа нЕщО в кРаЕн сЛуЧаЙ тОвА мОжЕ дА бЪдЕ мЪж ...

  24. #24
    Аватара на Andreev
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    577
    отслабва се с мерак



  25. #25

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Slivnica
    Мнения
    306

    ....

    Мхмх... Нямаа смисъл от гладни диети.. Просто яш полезни храни.. Като место.. зеленчуци.. без плодове,защото от тях се дебелее.. яй и пълнозарнести бисквити.. те също много помагат.. и не яш по много а само сутрин,обяд и на вечеря.. вечер след 7 чеса не яй..пиии минерална вода... Не пий нито сокове нито газирано.. Не яш сладки неща тва най вече...Всяка сутрин или вечер тичай... Караии колело... Не спи до късно,защото спането не се препоръчва ако искаш да отслабнеш..Когато спотруваш може да си слагаш неилоново пликче на корема и кракара.. наистина мн помага.. ако спазваш това и имаш воля бързо ще отслабнеш от опит го знам
    Любовта е това нещо,което те кара да летиш в небесата,но колкото по на високо се носиш,толкова по-жестоко пaдош.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си