.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1
    Guest

    za kolko vreme svarshvate momi4eta

    momi4eta za kolko vreme svarshvate kogato mastrubirate? az otskoro moga da svarsha za okolo 5 min normalno li e?

  2. #2
    уф и на вас не ви е лесно...аз ако искам мога да свърша за 30 секунди е след като съм го вдигнал де..., а вие се потите по сто часа

  3. #3
    НиНкиН
    Guest
    Емии оня ден си биех скречове пред гаджето и свърших за.... 10тина минути максимум. Тъй че абс нормално. Аз при секс съм свършвала за 2-3 мин...

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    Цитирай Първоначално написано от НиНкиН
    Емии оня ден си биех скречове пред гаджето и свърших за.... 10тина минути максимум. Тъй че абс нормално. Аз при секс съм свършвала за 2-3 мин...



    ъъъ какво правиш ти бе?2-3мин??

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SmiLe_BaBy{P}
    Цитирай Първоначално написано от НиНкиН
    Емии оня ден си биех скречове пред гаджето и свърших за.... 10тина минути максимум. Тъй че абс нормално. Аз при секс съм свършвала за 2-3 мин...



    ъъъ какво правиш ти бе?2-3мин??
    Възбуда ...
    2т. забрана за ползване на профил

  6. #6
    dal Bog takiva momi4eta.az trqq 3 patki da imam za moqta!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от НиНкиН
    Емии оня ден си биех скречове пред гаджето и свърших за.... 10тина минути максимум. Тъй че абс нормално. Аз при секс съм свършвала за 2-3 мин...
    qwno и жените сте като мъжете понякога

  8. #8
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    Цитирай Първоначално написано от radica1
    dal Bog takiva momi4eta.az trqq 3 patki da imam za moqta!
    [/b] oh gorkiq... ta po temata da normalno e
    Love you Kris !!!

  9. #9
    :{
    Guest

    :{

    6te zadam tap vapros ama kfo da naprafa .....kak momi4etata svar6vat smisal kat mom4etata li kfo q obqsnete pls:{

  10. #10
    Guest
    Е ти зададе ебати екзистенциалния въпрос....ми де да знам, не съм била момче! По темата-да нормално е. Тва че грубо и брутално ти завиждам е друг въпрос

  11. #11
    VmLinux
    Guest

    Ебати аз не мога така бе :)

    Малий как успя да свършиш толкова бързо бе
    то на мене ми тряат поне 6 -7 мин минимум, пък викали, че мъжете свършвали по - бавно

  12. #12
    Guest
    mi i az sum momi4e..i da...i az 4sto svur6vam mn burzo...leko mi e stranno 4esno kazno...osobenno kogato mi stana na 5ta minuta....

  13. #13
    VmLinux
    Guest

    YEah

    Няа страшно важното е да ти е готино
    Хахаха

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    261
    Lelee momi4eta, kak tolkova barzo? Zavijdam vi! Parvo svar6vam primerno edin pat na 2/3 meseca....i sa mi nujni minimum 30 minuti.... Mai az sam ne6to bagava! 6toto opredeleno ne moga da kaje, 4e gadjeto mi ne se spravq super!!! mmm Of neznam psihi4eska naglasa, trenirovki? Kakvoooooooooooo

  15. #15
    :(((
    Guest
    Da be,ti si bygava!Az sym s moq ot 6 meseca i v sexa toi e super,no vypreki tova az nikoga do sega ne sym svyrshvala(s nego,a sama ne iskam da probvam )

  16. #16
    Абе момичета вие сте на по 14-15, станете поне на 19-20 за да желаете вагинален оргазъм. Някои жени получават първия си оргазъм, чак когато родят.
    2т. забрана за ползване на профил

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    261
    Ami az sam s priqtelq si pove4e ot godina i 3 meseca..... i opredeleno e dobar vav vsi4ko, koeto pravi v legloto...........i pak ima edno golqmo NO
    az sam svar6vala 4/5 pati(s nego) mai....ina4e sama predi da bada s nego sam probvala nqkolko pati i sled 2 4asa moje i da stigna do krai. Na skoro kogato sam probvala dori i sama ne moga da svar6a....

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    261
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Абе момичета вие сте на по 14-15, станете поне на 19-20 за да желаете вагинален оргазъм. Някои жени получават първия си оргазъм, чак когато родят.

    Na 16 sam. O haha vaginalen orgazam - nie do klitoren ne mojem da go dokarame a za vaginalen vup6te i ne sam si mislila....

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от mravkata_z
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Абе момичета вие сте на по 14-15, станете поне на 19-20 за да желаете вагинален оргазъм. Някои жени получават първия си оргазъм, чак когато родят.

    Na 16 sam. O haha vaginalen orgazam - nie do klitoren ne mojem da go dokarame a za vaginalen vup6te i ne sam si mislila....
    Сериозно ? Кажи на приятеля ти да използва езика си Разнообразявайте секса си, нека стимулира клитора ти по време на секс и т.н Ето ви малко информация по темата.

    http://teenproblem.net/index.php?m=s&id=627
    2т. забрана за ползване на профил

  20. #20
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    i az svarshvam barzo prosto vapros na psihi4eska naglasa i malko pove4e trenirovki i se polu4ava
    Love you Kris !!!

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    261
    Of ami kogato kazah, 4e e dobar v seksa imah predvid, 4e moje da ispoljva prastite si to4no kogato, kadeto i kakto trqbva, 4e sa6toto se otnasq i za ezika mu. 4e raznoobrazqvame sesksa s : striptiiz, belznici, qgodi, smetana smqna na roli, razli4ni pozi, razli4ni mesta i kvoto se seti6 I AZ PAK NE POLU4AVAM OGRAZAM(KLITOREN), ZA VAGINALEN VOUP6TE I NE ME4TAQ!
    I aide sega sled tova kajeto za6tooo ne stava ili ne po to4no KAK NAI-POSLE DA STANE(tova da svar6a)

  22. #22
    Всичко е в мозъка,личната нагласа и т.н. Ако е рекло едно момиче може да свърши за минута, 2, 15,половин час...
    Практика му е майката и познаване и увладяване на собствения си организъм.

  23. #23
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    Цитирай Първоначално написано от Депутатска Щерка
    Всичко е в мозъка,личната нагласа и т.н. Ако е рекло едно момиче може да свърши за минута, 2, 15,половин час...
    Практика му е майката и познаване и увладяване на собствения си организъм.
    НАИСТИНА психи4еската нагласа е много важна
    Love you Kris !!!

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    261
    e da de sled tolkova opiti i opredeleno sam s psihi4eska naglasata aide sega 6te se otpusna, nali iskam da svar6a, i po nqkav an4in se stremq kam tva, i v edin moment se vajvujdam adski mnogooo i do tam do tova nivo i ne moje pove4e... za tova mai na lekar ne se hodi?

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от mravkata_z
    e da de sled tolkova opiti i opredeleno sam s psihi4eska naglasata aide sega 6te se otpusna, nali iskam da svar6a, i po nqkav an4in se stremq kam tva, i v edin moment se vajvujdam adski mnogooo i do tam do tova nivo i ne moje pove4e... za tova mai na lekar ne se hodi?
    Не ти е нужен доктор. Защо преди секс не пийнеш някакво коктейлче за отпускане.
    2т. забрана за ползване на профил

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си