.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от angelski_o4i
    vij kakvo skapi
    estestveno 4e ima!
    primerno ako i te4e po 10tina dena(kato na men kakto mi stava 4esto)to 2-3 dni sled kato i e sprqlo okon4atelno e 12-13 den(a tova e to4no sredata na klasi4eskiq menzis-sledovatelno to4no momenta v koito e nai veroqtno da se zabremenee).
    po princip metoda s nefertilnite dni(tozi za koito ti govori6)e edin ot nai nesigurnite.
    a i nezabravqi 4e mackata predpolagam 4e vse o6te e teen togava o6te ne i se e uravnovesil i sinhroniziral menzisa(a i na mnogo macki i do kriti4eskata vse im e neredoven-az sam tipi4en primer za tova) sledovatelno ne se znae to4no koga i e ovolaciqta(kogato se zabremenqva)
    NEDEITE!
    това пък е най-голямата простотия която съм чувала, овулацията на всяка жена е индивидуална. Щом ти тече по 10 дена няма как да си смяташ овулацията спрямо "класическия мензис"

    И да след цикъл вероятностаа за забременяване е по-малка. Ако ще го правите без презерватив и не свършва в теб няма от какво да се притесняваш!

  2. #27
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    Ми не рискувай, за всеки случай. На мен така не ми беше дошло за .. колко .. 40 дни някъде и направо бях в туш. Но се оказа друга причината, предписаха ми некви хапчета, изпих си ги както трябва и всичко се нормализира. Но не рискувай, а и както казаха - ВИНАГИ с презерватив, чийто срок на годност НЕ е изтекъл! ПРОВЕРЯВАЙ !


    Иначе за секса в море -
    ЛУДА ЛИ СИ ?! Т'ва е по-абсудрно и от другото ти запитване ... Знаеш ли ква е мръсна водата в морето? Колко хора са се изхождали и по ДВЕТЕ си нужди там ..? И кви гадни и нечистоплътни, и ред дргуи работи, твари има в морето ?! Ако си се намразила, виж - разбирам да искаш да го правиш. Но иначе - i'm BEGGIN you - НИДЕЙ !!

    I'm inlove with a criminal...

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Абе хора, какво ви пречи да ползвате презервативи, каква е разликата без/със тях!?! Не ви пречи на семеизпразването, не ви пречи да го "вкарвате/изкарвате"... Предполагам, не е заради левчето, което ще отделите за 1 презерватив (вече има даже и машини, в които пускаш 1лв и ти изкарва 1 презерватив! <--- ако купиш 3 ти дават и 1 подарък! )
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  4. #29
    Винаги има възможност ( понякога е по-малка, но може да се забременее дори и по време на цикъл)! И може би вместо да се чудиш къде и кога да го правиш без презерватив, трябва да внимаваш повече по биология : ))
    Once I had a dream...I dreamt about you <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си