.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Проблем!

  1. #1

    Проблем!

    След първия път приятелката ми ми каза че не и е харесало много като чуство иначе за изживяването няма да говорим обичаме си се супер много.Та ето и въпроса нормално ли е първия път да не и хареса и какво да правя за нататък ?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на mkio
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    375
    Да, съвсем нормално е да не й хареса, болки, кръв.. А и на повечето момичета им трябва много време, за да достигнат оргазъм. Бъди мил и нежен, предразположи я, БАВНО напредвай към целта, за да се възбуди достатъчно, питай я как й харесва, помогни малко с пръсти и удоволстието няма да закъснее

  3. #3
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Ако е била девствена е напълно нормално.
    Трагедията е пълна...

  4. #4
    Повече от фен Аватара на SwEeTMuFFiN
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    373
    еми години. ако е под 15 е нормално
    NoT VeRy SmArT bUt ReAdY fOr PaRtY

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Ice_b0x
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    372
    Цитирай Първоначално написано от Korrnyy
    Ако е била девствена е напълно нормално.

  6. #6
    Да почти на 15. А дали ще започне да и харесва ?

  7. #7
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Цитирай Първоначално написано от Touch
    Да почти на 15. А дали ще започне да и харесва ?
    Разбира се...
    Постепенно като го правите по на често
    ще свикне и даже ще и хареса...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  8. #8
    Даже може да и хареса та ако не и хареса къде е смисала не искам да е така..

  9. #9
    anonymous708973
    Guest
    Не се панирай.
    Аз сигурно имам вече 30-тина пъти в архива... обаче все още не съм достигнала онова всепоглъщащо удоволствие. Трябва време

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    315
    Успокой се, пич. След 20-тина пъти ще почне да й харесва, уверявам те.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    1 073
    Може и да не е чак след 20тия път..при всяко момиче е различно...
    ---> най-хубавия Български мениджър...Регни се няма да съжаляваш...

  12. #12
    И преди да го направим го искаше много а сега казва че не иска защото не и харесало... ;(;( Толкова ли да съм бил зле

  13. #13
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    "Touch", когато го правихте нежно ли я чука или като маймуна на мангово дърво? Ако си се държал грубо може да си я отблъснал от секса Няма бе споко , скоро ще и се прииска
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  14. #14
    Нежно си беше постарах се на макс.

  15. #15

    Re: Проблем!

    Цитирай Първоначално написано от Touch
    След първия път приятелката ми ми каза че не и е харесало много като чуство иначе за изживяването няма да говорим обичаме си се супер много.Та ето и въпроса нормално ли е първия път да не и хареса и какво да правя за нататък ?
    Не е нормално да не и харесва

    с една дума нимфоманка

  16. #16
    Повече от фен Аватара на FreakBitch
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    389
    Нормално е да не е останала очарована от първия път. Вероятно е очаквала нещо по-приятно, а то се оказало болезнено и дискомфортно изживяване. Предполагам приятелката ти знае, че първия път е нормално да е така. След известен брой пъти (4-5 при мен лично) началния дискомфорт и болка отшумяват и остава само удоволствието, на което да се наслаждава. Но за да не иска приятелката ти да прави повече секс, означава, че доста си я отчаял. Под отчаял разбирай дали грубост и животинско държание или някой негърски размер... по-верятно е първото.
    Другия вариант е просто да не е готова за секс. По незнайно какви причини е легнала с теб (я да ти угоди, я да се направи на готина..), предприела е първата крачка , но факта, че не иска да продължи половия си живот говори за това, че тя още не е готова за секс, все пак казваш няма и 15. Едно момиче, което е готово за полови отношения знае какво го очаква и въпреки това предприема крачката и работи по въпроса, докато не достигне желаното удовлетворение (не разбирай само оргазъм).

  17. #17
    съвсем нормално е. На мен започна да ми харесва една година след като с приятеля ми започнахме да правим секс. Трябва да си внаги мого внимателен и търпеелив

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си