.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Секс след Мензис?!

    Въпроса ми е следният: Когато мензисът на момиче е свършил примерно 1 2 дена и ако правим секс без презарватив възможно ли е да стане фал?!.... Защото до колко знам(по не това което слушах по биология) не е възможно какво ви е мнението?!
    Другия ми въпрос е за Секса в морето какъв е риска? \/

  2. #2
    Аз доколкото сам чел във нета и доколкото зная маи неможе ако жената е още в цикъл не може да забременее а ако е свършил преди 2 дена нз.
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Moje da zabremenee! Ne riskuvaite

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    Po-dobre da ne se riskuva..

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    vinagi ima 6ans no tuk e ni6tojen! i vse pak ima....

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    sf
    Мнения
    134
    vij kakvo skapi
    estestveno 4e ima!
    primerno ako i te4e po 10tina dena(kato na men kakto mi stava 4esto)to 2-3 dni sled kato i e sprqlo okon4atelno e 12-13 den(a tova e to4no sredata na klasi4eskiq menzis-sledovatelno to4no momenta v koito e nai veroqtno da se zabremenee).
    po princip metoda s nefertilnite dni(tozi za koito ti govori6)e edin ot nai nesigurnite.
    a i nezabravqi 4e mackata predpolagam 4e vse o6te e teen togava o6te ne i se e uravnovesil i sinhroniziral menzisa(a i na mnogo macki i do kriti4eskata vse im e neredoven-az sam tipi4en primer za tova) sledovatelno ne se znae to4no koga i e ovolaciqta(kogato se zabremenqva)
    NEDEITE!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    558
    има е човек...има си вероятност...не си разбрал по биология
    Човек,който не може да губи е роден да бъде Лидер...
    Винаги се стреми да догониш човека пред теб...не гледай изоставащия гонещ те...

    Skype registration:eskey88m

  8. #8
    Използвайте презервативи ПОСТОЯННО!!!

  9. #9
    hora ne zapomnihte li 4e vinagi ima veroqtnost da zabremenee?, i tuka ima i to ne e po malka otkolkoto prez ostanaloto vreme, su6toto si e, edna kolejka go be6e obqsnila

    Skype: captainkuchiki

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    В една приказка :)
    Мнения
    396
    koi ne e slysham v chas po biologiq )) ima veroqtnost :P

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    231
    Цитирай Първоначално написано от gigi_00
    Аз доколкото сам чел във нета и доколкото зная маи неможе ако жената е още в цикъл не може да забременее а ако е свършил преди 2 дена нз.
    ako iskash daznaesh i dokato e v cikal moje da zabremenee!kato ne znaete elementarni neshta ne riskuvaite!

  12. #12
    Дам, съгласен съм.Шанс момичето да забременее ВИНАГИ ИМА ! Стига да е полово зряла.За това бъдете внимателни.

  13. #13
    Guest
    потарси в нета думата оволция тока ще разбереш да л може да забременее
    но мисля че та томно тогава започва и се правят най-готините бебета

  14. #14
    Guest
    до 3 дни след края на мензиса няма проблем да се свършва "вътре".

  15. #15
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    Цитирай Първоначално написано от skorfi
    Използвайте презервативи ПОСТОЯННО!!!
    vinagi ima veroqtnost ot zabremenqvane!
    Love you Kris !!!

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    burgas mu e maikata
    Мнения
    251
    nqma zna4enie koga e svyr6il menzisa dori i da e v menzis o6te vinagi ima veroqtnost da zabremenee ako e v ovylaciq pri redovnata menstruaciq tova stava na 12-q den sled kato e sprql menzisa no ne vinagi e to4no togava.ovylaciqta vsy6tnost kogato qicekletkata e gotova za oplojdane i togava temperatura e nai visoka za da se razbere dali si v ovylaciq moje da se izmeri temperaturata s termometyr v anusa no trqbva da se pravo tova mnogokratno i da se razbere koga e nai visoka obiknovenno e okolo 37 gradysa....a za moreto nz nqkoi po kompetenten da kaje
    Вярвай в звездите и синьото небе,в зелените поля и безкрайната шир,в морето и планината чиста.Вярвай в недостиживото, то е там и те чака,просто иди и го вземи!

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    231
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    до 3 дни след края на мензиса няма проблем да се свършва "вътре".
    6TO NE FANESH DA SE OBRAZOVASH MALKO A?
    I PREDI MENSTRUACIQ MOJE,I PO VREME NA MENSTRUACIQ MOJE ISLED TVA SU6TO!6TO NE HVANETE DA PRO4ETETE NQKOQ DRUGA KNIJKA PO TEMATA???ELEMENTARNI NESHTA NE ZNAETE A STE TRUGNALI DA PRAITE SEX BEZ PREZERVATIVI XAXA!NI6TO 4UDNO 4E PREZ DEN IMA TEMI OT RODA NA "DALI SUM BREMENNA" TOLKO STE SMOTANI 4E NQMAM DUMI!

  18. #18
    sled kato e 1 2 dena sled cikula mislq 4e moje da se zabremenee...
    Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ти

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Жената трябва да е отговорна и винаги да се предпазва, дори да има минимална опасност от забременяване. Могат да ти кажат, че много трудно можеш да забременееш и да забременееш от първия път.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Шансът наистина не е голям. Най-малък е шансът за забременяване в дните преди и по време ии може би малко след менструацията. Но все пак си го има тоя шанс. Особено ако не е с наистина точен мензис. Ако свършваш в нея пък съвсем. Абе няма смисъл да рискувайте, ползвайте си предпазни мерки, какво толкова ще ви стане.
    HardC0re and BDSM forever

  21. #21
    Guest
    Неможе да забременее и точка по-въпроса до 3-4-5 дни дори след цикъла освен ако не е няква с адски бързо развитие на яйцеклетката.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    297
    Цитирай Първоначално написано от sineoka_kukla
    Moje da zabremenee! Ne riskuvaite
    dam
    Разбрах че никой не е идеален докато не се влюбиш в него =)


  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от 20/M/Sf
    Неможе да забременее и точка по-въпроса до 3-4-5 дни дори след цикъла освен ако не е няква с адски бързо развитие на яйцеклетката.
    И човек от къде да знае колко бързо се развива яйцеклетката?

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    http://bg.wikipedia.org/wiki/Овулаци...86.D0.B8.D1.8F

    овулацията настъпва 10-14 ден след първия ден на менструацията..и как точно се забременява тогава при положение,че сперматозоидите живеят до 71 часа.ако правиш секс в 4тия ден на менструацията примерно тва означава че сперматозоидите са живи до седмия..а овулацията е чак към десетия.или сперматозоидите направо навлизат в яйчника и плодат наред...

  25. #25
    Вчера ми беше за 1 път и всичко си беше ок с презерватив обаче днес ми доиде ама някакво кафеникакво нормално ли е ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си