.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931

    Пеперудка след годинка

    Пеперуди в стомаха, забързан пулс докато чакаш гаджето. Чудя се аз ли съм дефектна след като нито имам пеперуди в стомаха, нито ми подскача сърцето като знам, че ще се видим след малко. Или просто след година и нещо тези неща се заменят от нещо други, нещо по-зряло. Не се вълнувам като ще излизаме, което обаче не значи, че ми е безразлично дали ще излизаме или не.
    Чета някакви статии за такива пеперуди и зачервени лица и се чудя аз ли нещо или е нормално...

  2. #2
    Е, може би не пеперудки,
    но сигурно ти се иска
    непрекъснато да го целуваш
    и да не го пускаш.
    Ако е така, няма нищо страшно.


  3. #3
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Кажи на колко години си и колко време сте заедно

  4. #4
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    А в начлото усещала ли си ги?

  5. #5
    ми то и аз вече нямам такива чувства като пеперудки в стомаха и прочие... но и аз не че съм изгубила интерес към човека с когото съм...
    мисля че си зряла... добре си си, нищо ти няма
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    Пеперудите докато го чакам да дойде да ме вземе ги няма отдавна.Не се притеснявам,че след малко ще се видим.Има тръпка,но просто толкова съм свикнала с него,че за такива неща точно не виждам дори и защо трябва да усещам пеперуди ...
    Обичам те <3 !!!


  7. #7
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    В началото , ако е имало "пеперудки" (макар че не бих го определила точно така ) , всмисъл някаква тръпка , то сега , след една година , това чувство вече го няма , но се появи една сигурност , премина на по-високо ниво , така да се каже

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    На 17 сме и утре правим годинка и 3 месеца.
    Еми то при нас стана дооста сложно..аз си го харесвах и в последствие заобичах, но в продължение на година той си беше пълен женкар и в началото се вълнувах като се срещахме, но после някак свикнах с мисълта, че за него това е нещо обикновено и че преди и след мен се е виждал/ще се види с друга.
    А след като тръгнахме, дори в началото, го чувствах толкова близък, сякаш цял живот съм била и с него и определено не съм се притеснявала. Яко ми беше/ми е да съм с него, да го гушкам, но пеперуди..не мисля.

  9. #9
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Предполагам, че е нормално. При много хора около 1 година лудите емоции и тръпките охлаждат.
    С моя сме заедно от година, ама още ме хваща лудата малко преди да дойде и като го видя и ми цъфва една идиотска усмивка на лицето

  10. #10
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    На 17 сме и утре правим годинка и 3 месеца.
    Еми то при нас стана дооста сложно..аз си го харесвах и в последствие заобичах, но в продължение на година той си беше пълен женкар и в началото се вълнувах като се срещахме, но после някак свикнах с мисълта, че за него това е нещо обикновено и че преди и след мен се е виждал/ще се види с друга.
    А след като тръгнахме, дори в началото, го чувствах толкова близък, сякаш цял живот съм била и с него и определено не съм се притеснявала. Яко ми беше/ми е да съм с него, да го гушкам, но пеперуди..не мисля.
    хехехе 3 години връзка, каква тръпка очакваш да има вече има Свикнение и Обич , истинска любов към човека и ред други чувства по силни от тръпката!

  11. #11
    Абе ние сме 2 години и 7 месеца заедно и още ми е едно такова тръпнещо като знам,че ще го видя.
    Или примерно,ако го видя някъде случайно,без да имаме среща се притеснявам една все едно сме от 2 дена заедно
    Абе тръпка си ми е голяма

    А това,че ти не го чувстваш,не мисля,че трябва толкова да се притесняваш.Може да не си толкова емоционална и чувствителна просто.
    А и след време наистина се чувстват нещата по-зрели вече
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii
    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    На 17 сме и утре правим годинка и 3 месеца.
    Еми то при нас стана дооста сложно..аз си го харесвах и в последствие заобичах, но в продължение на година той си беше пълен женкар и в началото се вълнувах като се срещахме, но после някак свикнах с мисълта, че за него това е нещо обикновено и че преди и след мен се е виждал/ще се види с друга.
    А след като тръгнахме, дори в началото, го чувствах толкова близък, сякаш цял живот съм била и с него и определено не съм се притеснявала. Яко ми беше/ми е да съм с него, да го гушкам, но пеперуди..не мисля.
    хехехе 3 години връзка, каква тръпка очакваш да има вече има Свикнение и Обич , истинска любов към човека и ред други чувства по силни от тръпката!
    Година и 3 месеца Не 3 години

    *Т'ва с усмивката е много гадно Винаги като го видя се усмихвам без да мога да задържа сериозно физиономия на лицето си и това е голям минус, когато му се сърдя. ;р

    *Темата не беше толкова за мен, а за да кажете дали и при вас е така

  13. #13
    Как ми се иска да ги почувствам тези пеперудки пак,но след дълга връзка...не знам... малко е тъжно

  14. #14
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    При мен също ги няма тези пеперуди , а сме заедно от 9 месеца . Но усмивката и аз не мога да си я скрия . Колкото и да съм му ядосана , каквото и да е като го видя иии се усмихвам до уши, всичко ми минава и му прощавам каквото и да е. Естествено не мога без да го видя , както и той мен .Прегръщаме се докато се видим , целуваме се . Усещаме голяма сигурност един в друг , но чак пък пеперуди... За мен това са някакви лапешки обяснения за първите трепети в любовта.
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  15. #15
    ами аз още ги усещам ( но 6 месеца не са толкова дълго време ) според мен наистина просто си по-зряла. пък и не пеперудите са важни а чувствата , ако тях си ги има всичко е ок \/

  16. #16
    Нормално е в началото..

  17. #17
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Ненормално ще е да се случва след година. Първите няколко пъти - да

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  18. #18
    Понякога ги усещам, понякога - не. Но след година е нормално...
    valdesbg, след 2 години все пак още ги има, не мисля, че е ненормално.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  19. #19
    Аватара на EeeBobii
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    В сърцата на хората.
    Мнения
    565
    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    Цитирай Първоначално написано от EeeBobii
    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    На 17 сме и утре правим годинка и 3 месеца.
    Еми то при нас стана дооста сложно..аз си го харесвах и в последствие заобичах, но в продължение на година той си беше пълен женкар и в началото се вълнувах като се срещахме, но после някак свикнах с мисълта, че за него това е нещо обикновено и че преди и след мен се е виждал/ще се види с друга.
    А след като тръгнахме, дори в началото, го чувствах толкова близък, сякаш цял живот съм била и с него и определено не съм се притеснявала. Яко ми беше/ми е да съм с него, да го гушкам, но пеперуди..не мисля.
    хехехе 3 години връзка, каква тръпка очакваш да има вече има Свикнение и Обич , истинска любов към човека и ред други чувства по силни от тръпката!
    Година и 3 месеца Не 3 години

    *Т'ва с усмивката е много гадно Винаги като го видя се усмихвам без да мога да задържа сериозно физиономия на лицето си и това е голям минус, когато му се сърдя. ;р

    *Темата не беше толкова за мен, а за да кажете дали и при вас е така

    И една да е, пак е много...чувствата са други , споменал съм ги вече.

  20. #20

    Re: Пеперудка след годинка

    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    Пеперуди в стомаха, забързан пулс докато чакаш гаджето. Чудя се аз ли съм дефектна след като нито имам пеперуди в стомаха, нито ми подскача сърцето като знам, че ще се видим след малко. Или просто след година и нещо тези неща се заменят от нещо други, нещо по-зряло. Не се вълнувам като ще излизаме, което обаче не значи, че ми е безразлично дали ще излизаме или не.
    Чета някакви статии за такива пеперуди и зачервени лица и се чудя аз ли нещо или е нормално...
    При мен е същото,най-много първите 2 срещи да съм имала такива "неща" в стомаха и после взех да го чувствам толкова близък все 1 ще излизам с приятелки не знам така ми е по-добре, не да се треса преди всяка среща,а да си ми е спокойно

  21. #21
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    И аз съм заедно с приятеля ми година и 3 месеца,но още ми "пърхат пеперуди" Още си я има тръпката и "идиотската усмивка",когато го видя

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    На 17 сме и утре правим годинка и 3 месеца.
    Еми то при нас стана дооста сложно..аз си го харесвах и в последствие заобичах, но в продължение на година той си беше пълен женкар и в началото се вълнувах като се срещахме, но после някак свикнах с мисълта, че за него това е нещо обикновено и че преди и след мен се е виждал/ще се види с друга.
    А след като тръгнахме, дори в началото, го чувствах толкова близък, сякаш цял живот съм била и с него и определено не съм се притеснявала. Яко ми беше/ми е да съм с него, да го гушкам, но пеперуди..не мисля.
    имам чувството че това съм го писала аз само че ние сме от 5 месеца заедно и малко взеха да ми омръзват всички момичета които му звънят докато сме заедно.А пеперудите имаше ги но май взеха да изчезват.Но предполагам това е защото съм свикнала с него, преди вълнението е било по голямо, защото не съм била сигурна в него.

  23. #23
    "Пеперудките" са се превърнали в истински чувства, зрялост,сигурност,стабилни взаимоотношения : )) Пожелавам Ви още много любов!

  24. #24
    С приятеля ми сме заедно година и 10 месеца,обаче когато му се обаждам и почвам да се притеснявам все едно сме заедно от седмица-"пеперудките" ми се обаждат Когато го видя и при мене се получава тая усмивка и всичко му прощавам.Ако съм му била ядосана и всичко изчезва..Както някой каза и при мен пречи това,когато му се сърдя-един вид не мога да му се сърдя
    ObIcHaM nApUk Na TeZi , KoItO m3 mRaZqT[!] JiVeQ nApUk Na TeZi , KoItO gRoB mI kOpAqT[!] ZaBaVlQvAm Se NaPuK nA tEzI , kOiTo IsKaT dA sUm NeShTaStNa[!]

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    Не се притеснявай, просто сте малко по-улегнали.
    Нормално е, макар че аз не съм имала толкова дълга връзка и нз как е
    Но пък погледни родителите си, може да не чувстват пеперуди, но като единия не се прибере навреме от работа и др започва да нервничи и да се притеснява.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си