.
Затворена тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    small_angel
    Guest

    kak da nakaram edno mom4e da se vlubi v men

    pls momognete mi kak da nakaram mom4eto koeto xaresvam da vlubi v men pls pomognete mi.......................

  2. #2
    я кажи нещо повече-по едни и същи места ли ходите,в една компания ли сте,еднакви ли са интересите ви,от едно даскало ли сте...кажи ни нещо повече и ще се опитаме да помогнем

  3. #3
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Дай повече информация вярно!!!

  4. #4
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Ми няма как да го накараш... Можеш да му направиш магия хахахах
    Не, бе сериозно, ако него не го е еня за тебе, каквото и да правиш - той няма да се влюби в теб!
    То ако беше така на света нямаше да има несподелена любов...
    HardC0re and BDSM forever

  5. #5
    ne moje6 da nakara6 nikoi da te obi4a.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от belluci
    ne moje6 da nakara6 nikoi da te obi4a.
    Но можеш да увеличиш шансовете.

    Като започнем от най-баналното - външния ти вид - трябва да се грижиш за себе си и за това да изглеждаш добре. Грим, прическа, подходящо облекло и т.н и т.н.
    Трябва да излъчваш оптимизъм. Да се облечеш в една хубава...усмивка. Да си приветлива, мила, разбрана, не прекалено лигава и не прекалено сериозна.
    И между другото му покажи по някакъв начин, че го харесваш - заговаряй го, предложи му да излезнете някъде, поакажи, че порявяваш някакъв интерес, защото иначе може той дори да не разбере, че "съществуваш".

  7. #7
    ami ne moje6 da nakara6 nqkoi nasila da se vlybi v teb.tova stava ne po predna4ertan plan,a spontanno.no purvo trqbva da my pokazva6 dobrite si strani i da budete purvo priqteli puk pposle moje i da se razviqt ne6tata.yspeh

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Abe q stiga...ne mojelo da nakarash nqkoi da te obicha...momcheto vari go pechi go...mojesh da mu zavartish glavata..e moje bi chak da te obicha ne .. no da mu se haresash na 100% .. stiga da znaesh kak...zashto spored vas Samanta ot Sexat i gradat moje da ima seki ? .. KURVA li e ? Moito mnenie she si zapaza za mene si

  9. #9
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Az mislq 4e nemoje6 da nakara6 nikoi da se vlubi v teb 4akai malko ima edno ne6to moje da zapo4ne malko po malko da se vlubva v teb ako ti se darji6 dobre i kakto trqbva vsi4ko upira do darjanieto a ina4e nqma recepta za vlubvane

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево) такива неща могат да се случат само тук!!!
    Мнения
    184
    Интересно...Той още не те харесва, как така ще се флюби в теб?
    Admin-Coki:
    обиждащи реплики в подпис.
    /забрана за ползване на такъв.

  11. #11
    Бъди различна от останалите. Не винаги модерното и новото е най-доброто.
    Както се казваше на корицата на едни култови тетрадки на които съм се смял като луд, be cool, be different
    Everything changes in a dynamic environment.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    Ох да ти кажа ли ако имаше някакъв начин да накараш някои да се въуби в теб доесега всичките които съм харесвала да са се влюбвали в мен никога не можеш да накараш някой да те обича ако той сам не си го реши затова от тази тема просто няма смисъл можеш да накараш някои да преспи с тебе да те харесва но да те обича никога
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  13. #13
    FiRe_LaDy
    Guest
    Ami ima edna prikazka ` Nasila hubost ne stava ``.taka,che ti ne mojesh da go nakarash da se vlubi v teb nasila.MOjesh samo da se nadqvash i toi da te haresa bez da byde prinujdavan i podtikvan ot nqkogo.I az sym bila v takiva situacii,no po dobre nishto ot kolkoto neshtata da se oslojnqt.Vse pak USPEH

  14. #14
    xa mi macka e taka ne moje6 da nakara6 edno mom4e da se vlubi v teb...ili te haresva ili ne.....ili izpitva ne6to ili ne.....i tva nqma kak da promeni6 kvoto i da pravi6....prosto nz kvo dr da ti kaja

  15. #15
    da...i az imam podoben problem ...emi az predlagam da prou4i6 kakvo haresva,kade hodi i t.n. i da se opita6 da go vpe4atli6 po niakakuv na4in no ne i da se promenia6 zaradi nego...[/quote]

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    ako toi samo ne iska,ne moje6 da go nakara6.Moje6 da se sbliji6 e nego,da stanete priqteli no lubovta ne stava nasila
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  17. #17
    kakvoto i da pravi6,ako ne doide ot samo sebe si,ni6to nqma da stane.Nezavisimo kakva si kato viziq i harakter,ne privli4a6 li edin 4ovek,nqma kak da stane.Moje da si nai-unikalnata macka i pak da ne go privli4a6.Taka 4e budi sebe si,bez da se opitva6 da pravi6 konkretni ne6ta.

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    134
    Любовта нито се копува нито става на сила!Пробвай с отвара но няма да е зле ако дадеш малко информация за момчето!!!

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your nightmares
    Мнения
    177
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Abe q stiga...ne mojelo da nakarash nqkoi da te obicha...momcheto vari go pechi go...mojesh da mu zavartish glavata..e moje bi chak da te obicha ne .. no da mu se haresash na 100% .. stiga da znaesh kak...zashto spored vas Samanta ot Sexat i gradat moje da ima seki ? .. k***a li e ? Moito mnenie she si zapaza za mene si
    Като изключим,че се позоваваш на такива факти съм напълно съгласна с теб! Момчетата са хипер тъпи същества... стига да знаеш как можеш да имаш който си пожелаеш
    Now I will tell you what I've done for you!! 50 thousand tears I've cried, screaming, deceiving and bleeding for you... And you still won't hear me...

  20. #20

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Kazanlak
    Мнения
    3
    Nasila ne moje6 da go nakara6 da te obi4a! Lubovta ili q ima ili q nqma
    Ako si nqma6 usmivka, 6te ti podarq edna ot moite!!!

  21. #21
    kak da nakaram edno mom4e koeto e ludo po men i az po nego da zabravi edna v koqto e vluben i da me zaobi4a nie se poznavame ot 1 sedmica v edin i sa6t kv jiveeme vijdali sme se i predi no predi 1 sedmica se zapoznahme super mnogo se haresvame v4era izleze sas priqteli ot negovata kompaniq i edna S.(momi4e)ot pleven da se vidqt i dnes mi spodeli 4e q obi4a super mn i 4e tova e jenata za nego i tq mu kazala sa6toto i imam 25 dena da napravq taka4e da me zaobi4a men i da q zabravi za6toto na 28 .03.2009g tq 6te doide v sofiq na ispiti v nqkakav universitet i ako q priemat ostavat dvamata molqvi pomognetemi kakvo da napravq

  22. #22
    Аватара на sextazy_baby
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Адреса ми последен е Сърцето ти
    Мнения
    1 132
    Няма как да го "накараш",не става така...

  23. #23
    Темата е стара.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си