.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Валя
    Guest

    Как да се съсредоточа?

    Хора,дайте ми съвет!Имам страшно много да уча,особено сега в края на годината,но не мога да се съсредоточа!Като седна да уча и се разконцентрирам,мисля за съвсем други неща,сещам се да направя нещо друго и зарязвам учебника!!!!!!!Не мога да науча,не мога!Дайте ми някакъв сувет,знам че щеи се стори глупава темата,ама...А самите вие как учите,как се съсредоточавате,какво правите!Аз не мога,просто не става! ???

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    В.
    Guest
    Оп,сори пуснала съм темата в грешен раздел!Съжалявам!Все пак искам съвет

  3. #3
    Просто си го постави за цел. Трябва ти воля. Няма друг начин.

    Иначе и аз не мога да се хвана да уча...

  4. #4
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Пий ГинкоПрим на Милко Тошков, или някакъв друг препарат който да съдържа Гинко.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    burgas mu e maikata
    Мнения
    251
    mi prosto si kaji dokato ne si nau4a nqq da praq ni6to ili pyk az si praq ne6tu kat grafik primerno sybota ili nedelq si pi6a ot tolkova do tolkova u4a po tva i tva.izolirai se ot vsqkvi drugi misli ili znai6 kvo na men li4no mnogo mi pomaga pyrvo da legna da se naspq ako sym 1 smqna i mn lesno mi vyrvi u4enieto
    Вярвай в звездите и синьото небе,в зелените поля и безкрайната шир,в морето и планината чиста.Вярвай в недостиживото, то е там и те чака,просто иди и го вземи!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    naloji si volqta i ne misli za stani4ni raboti dokato u4i6.znam 4e e trudno no nikoi nqma da go napravi vmesto teb
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Abe momi4e tova e kato redovnata fraza na na4alnite u4itelki "ne moga da ti naleq ni6to v glavata s funiq".Kak nqkoi dr 6ti dava syveto ako ti postoqnno se razkoncentrira6.Ne moje nikoi da zapovqda na syznanieto ti

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    зависи от теб и как си свикнала да учиш, няма формула за това
    "Целувка за лека нощ"

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от midnight...
    зависи от теб и как си свикнала да учиш, няма формула за това
    Така е.

  10. #10
    mi purvo ne trqq si kazvash "ne moga nishto nqmada nau4a i t.n" men kato mi e sku4no i sum razkoncentrirana go 4eta nqkolko puti dadenoto neshto i sled 5-q put mi stava int` i si go nau4avam

  11. #11
    Цаката да не мислиш за друго е да осмисляш какво четеш!!!!
    Не може да четеш отгоре,отгоре и да очакваш да запомниш нещо.Имам същия проблем с ученето и това ми помага 100%-тово.
    Осмисляй всяко изречение,всяка дума...представяй си го,иначе си е зубрене според мен.А със зубрене-само за 1-2 дни остава в главата.
    I see the angels,I'll lead them to your door.There's no escape now no mercy no more......

  12. #12

    Re: Как да се съсредоточа?

    Цитирай Първоначално написано от Валя
    Хора,дайте ми съвет!Имам страшно много да уча,особено сега в края на годината,но не мога да се съсредоточа!Като седна да уча и се разконцентрирам,мисля за съвсем други неща,сещам се да направя нещо друго и зарязвам учебника!!!!!!!Не мога да науча,не мога!Дайте ми някакъв сувет,знам че щеи се стори глупава темата,ама...А самите вие как учите,как се съсредоточавате,какво правите!Аз не мога,просто не става! ???

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!
    Vij sega :
    1)Ne se zanimava6 s televiziq i tem podobni
    2)Otiva6 na nai osamotenoto mqsto v aprtamenta (kushtata)
    3)Ima6 silna volq

    KASMET!!!

  13. #13
    mojedasumu4enikamamiegolq
    Guest
    ЙОГА!!! Йогата му е майката, учи една година упорито Йога и за следващата няма да имаш никакъв проблем, нито за каквито и да е изпити били те кандидат студенски, или други. Ще се научиш да контролираш какво да мислиш, много е практично пък и ще се научиш да учиш послушай ме

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си