.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Moderated: Боли ме, когато се надървя

    Имам странен проблем на 16 съм и а оная ми работа е горе долу 18-19 оба4е кат са надървя страшно мноо почва да ма били


    п.с. не съм девстен ако си мислите че може да е от тва

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 7 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2

    Re: Проблемм

    Цитирай Първоначално написано от Infinity Beast
    Имам странен проблем на 16 съм и а оная ми работа е горе долу 18-19 оба4е кат са надървя страшно мноо почва да ма били


    п.с. не съм девстен ако си мислите че може да е от тва
    няма връзка с девственоста. прай си чикий отвреме на време. тва е щот мноо ти са надарвя, и мене ма боли някой път кът е мноо надарвен.
    2,3,13 tochka

  3. #3

    Re: Проблемм

    Цитирай Първоначално написано от laynovoz
    Цитирай Първоначално написано от Infinity Beast
    Имам странен проблем на 16 съм и а оная ми работа е горе долу 18-19 оба4е кат са надървя страшно мноо почва да ма били


    п.с. не съм девстен ако си мислите че може да е от тва
    няма връзка с девственоста. прай си чикий отвреме на време. тва е щот мноо ти са надарвя, и мене ма боли някой път кът е мноо надарвен.
    i tva sam probval ne pomoga e

  4. #4
    Не поясняваш къде точно те боли? Ствола на пениса, главичката, тестисите. Дай повече инфо.

  5. #5

    it's me

    Възможно е да става въпрос за пенит (penitis) - медицинското наименование за възпаление на пениса. Не се притеснявай, ще мине от самосебе си. Съветът ми е за момента, по възможност, спри да мастурбираш (ако го правиш разбира се, защото може да си от онзи 1 % изключения ) и се опитай да отклониш вниманието си от сексуалната сфера. До няколко дни ще си ОК.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си