.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289

    Авта в устата - Ужаст

    как да я разкарам максимално бързо, боли ме много като говоря и като ям!!! отврат. помагаите


  2. #2
    xodi v aptekata i pitai..zashtoto mislq, che tova v ustata ti e afta,a ne herpes az ne sum imala takiva problemi i ne moga da ti kaja ime na konkretno lekarstvo..
    Vsichko, koeto pravim proisticha ot dva motiva-seksualnia nagon i jelanieto ni za velichie.
    Zigmund Froid

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    И аз скоро имах афта в устата. Не съм го мазал с нищо и ми мина за около 1 седмица. Но е гадно

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    мани една седмица максимум 5 дена и да го няма. в събота съм на купон. нема цела вечер да мълча и да не ям... пък и може да ми падне някоя и как ше я целуна баси


  5. #5
    momi4encence
    Guest
    emmm vij beee .......... otid v aptekata i si kypi VACOTHYL i 6ti mine za 2 dena :}{} ai probvai i yspeh \/ \/ \/ \/ \/

  6. #6
    Guest
    na marlq se slaga med i soda(hlqbna) i se maje. bi trqbvalo da pomogne

  7. #7
    дрЕБОсъчко, жабуренето със смрадлика би трябвало да помогне.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    mersi hora ще ги опитам който мога методи..


  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Лекарство - Ваготил. Маже се обаче САМО, САМО, САМО 2 пъти!!! Ако мажеш повече ще стане по-лошо!От личен опит ти го казвам.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Wide awake in Dreamland
    Мнения
    1 074
    содата също помага!

  11. #11

    Re: Авта в устата - Ужаст

    Цитирай Първоначално написано от дрЕБОсъчко
    как да я разкарам максимално бързо, боли ме много като говоря и като ям!!! отврат. помагаите
    Миналото лято и аз имах. Адски много болеше. Знам какво е ... Ходих на зъболекър ... Слагаше ми някакви гадни неща на устата ... да де ... мазеше ме с някви гадни неща ... и така около 4-5 пъти и всичко мина. В началото е малко гадно, но после свикваш. След намазването, устата ти вътре е цялата синя/зелена ама да не ти пука. Важното е да ти мине. Така че ... отиди на зъболекър. Ако не се лъжа всяка една процедура беше 3-5 лева. Успех

  12. #12
    ух знам кфо е гадно и аз имах мажех я със сода по 3-4 пъти на ден и ми мина за 4-5 дена някаде

  13. #13
    хихи пии маситка - на мене дядо ми така ми казваше

    Може би Бог иска да срещнеш много неподходящи хора, преди да срещнеш истинския, затова когато това се случи, бъди благодарен...
    http://glamorous-angels.piczo.com/?cr=6&rfm=y

  14. #14
    Na men puk vednyj mi beshe izlqzla avta na ednata slivicata. Umrqh ot bolka, nishto ne mojeh da qm.Jaburkah se sys soda i mi mina

  15. #15
    Amy-Lee
    Guest
    A nqkoi 6te mi obqsni li ot kakvo to4no se obrazuvat tezi afti,za6toto na men mnogo 4esto mi se poqvqvat i mi super gadno!I iskam nqkak si da se predpazq dokolkoto moga,ama nz ot kakvo stavat???

  16. #16
    от мръсотия стават - примерно като ядеш с мръсни ръце

    Може би Бог иска да срещнеш много неподходящи хора, преди да срещнеш истинския, затова когато това се случи, бъди благодарен...
    http://glamorous-angels.piczo.com/?cr=6&rfm=y

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Kam4eto
    от мръсотия стават - примерно като ядеш с мръсни ръце
    да а също ако дъвчеш примерно химикалки или нещо такова аз имах такъв навик и от това ми се появи една афта и спрях . или ако си наранила местото с нещо мръсно

  18. #18
    Guest
    maji q s pasta za zybi

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Wide awake in Dreamland
    Мнения
    1 074
    и при бебетата се получават!....и се разпространяват много бързо...и си спомням че сесра ми му дава6е малко сода...и изчезнаха (а бяха много) за 4-5 дена

  20. #20

    it's me

    Ами поставянето на сода бикарбонат върху афтата, жабуркане с чай от лайка, смрадлика и мента (ВНИМАНИЕ смрадликата не се пие, за тези, които не знаят) и употребата на Ваготил 1-3 пъти на ден (не се притеснявяйте от това, че препаратът се използва за влагалищни промивки) са ефикасни средства, които би трябвало в рамките на 3-4 дни да премахнат афтата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си