.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 61 от общо 61
  1. #51
    Мене математиката не ми върви от както се помня от 5,6 клас колко мъки бяха докато завърша 12 клас Да не ти пука, че не ти върви



  2. #52
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Ц,значи,че си инсайдер

  3. #53
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Не винаги обаче причината да не ви върви математиката е във вас. Математиката не е чак толкова кошмарна, дори и за хора, които си падат по общите приказки. Може да се научи доста лесно стига да попаднете на подходящ учител или на подходящ учебник.

  4. #54
    Голям фен Аватара на 50cent
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    875
    pi4 taq kurva mi pisa 5 dvoiki ne za godinata za sroka i 6teh da ostavam na ispit i nakraq za 2 dni napravih nevuzmojnoto nau4ih celiq o4ebnik po geometriq i po algebra iskarah edna 5ica i posle o6te edna i tam s drugite mi ocenki si gi popravih na 3ka no prez cqloto tva vreme bqh nai gotinoto mom4e na klasa 6tot horata sa me zapomnili 4e sum golqm kuponjiq a ne 4e imam 5 dvoiki i nakraq kato mi pisaha 3 vsi4ki ska4aha radvaha se za men

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    Не винаги обаче причината да не ви върви математиката е във вас. Математиката не е чак толкова кошмарна, дори и за хора, които си падат по общите приказки. Може да се научи доста лесно стига да попаднете на подходящ учител или на подходящ учебник.
    Tака е, учи се, пробвал съм и съм изкарвал убави оценки, ама аз лично имам някъква вътрешна неприязъм към този мил предмет



  6. #56
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Ako matematikata ne ti vyrvi,tova ne zna4i che nqma da uspeesh v jivota!Vqrno e,che pochti navsqkyde se iziskva malko matematika,zashtoto tq e v osnovata na vsichko,no 4ak pyk tolkova.Kakvo znachi da ne ti vyrvi po matematika?Oznachava da imash slabi ocenki!Ako ti se staraesh da zapomnqsh nai-vajnoto,znachi nqma ot kakvo da se pritesnqvash!Ponqkoga ocenkite ne sa realni,zatova ne im vqrvai!Uchi za sebe si!
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  7. #57
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от a_curious_girl
    Тва не е проблем.Е вярно си е че математиката е в основата на доста науки,но не е задължително да я разбираш изцяло.И все пак това може да ти създава известни проблеми
    не си аутсайдер

  8. #58
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    ахахаххааа уауахуахухахаух е тва ме разби
    кви са тия работи, аз бях кръгла нула (математически израз хаха) по математика - пък сега съм студент в унсс (където си изкарах и висшата математика - математика 1 и математика 2) два изпита общо , че и микроикономика и макроикономика , които са много по-шибани и от висшата математика ! демек естствено че няма никакви проблеми че не разбираш нищо, даже си има известен чар - винаги може да помолиш някоя засукана колежка да ти пообясни (обясняваха нещо по кафетата ама аз така и не разбрах - хубаво че вадим пищови )
    и тва за паррите не е верно

  9. #59
    Guest
    Хахахаааааааааа..... Оооооооооо... Нееееее... това просто ме уби!
    Ще дам съвсем пресен пример защо не трябва да се занимаваш с математика. Бившето ми гадже беше математик, с това го приеха и да следва. Издържах го 2 месеца и го разкарах.
    Ами тоя бонак освен за косинусови теореми и за логаритми за друго не ми говореше! Накрая го приеха студент с математика и това беше най-голямото му постижение в живота. Няма приятели, не излиза никъде... по цял ден само задачи решава ... бахти все едно излизах с калкулатор. Сам си направи изводите дали си аутсайдер или не...

  10. #60

    Cool Спокойно!

    хайде! Спокойно! Да аз съм 7 клас и имам известни трудности и ? изкарвам 3,4,5,6 и ?Да аз разбирам формите по математика въпроса какъв е учитела. Инженера е ел техника от математика толкова нужда няма!

  11. #61
    Имаш нужда главно от физика ,химия,биология и да за съжаление малко математика.поне изкарай 5 ! Късмет!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си