.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    kakvo zna4i da ima6 kisti na qi4nicite?

    moje i nqkoi da mi obqsni kakvo e tova,ot kakvo se predizvikva i kak se lekuva?opasno li e?

  2. #2
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Ami da ne te pla6a ama tova e mnogo opasno ne6to! Mogat da se poly4at po4ti na vsqkade v tqloto(otvutre)!Le4imi sa no zavisi v kakuv stadii sa xvanati!!!Ama kato vsqka bolest kolkoto po-skoro se razbere za problema tolkova po lesno se premaxva!Taka 4e (to pazi boje)ako e svurzano s tebe bqgai vednaga na doktor ili po to4no genekolog!Zabravi srama i otivai!!!
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    az imam. dulji se na dishormonalen balans. reshenieto e da te natupchat s hormoni, koito pomagat za 1, no precakvat 100 obshto vzeto. kogato ne ti idva redovno, se poluchavat malki kistichki, koito se slivat po-kusno v edna i zatova e losho. pih kakvo li ne, no e super shibano - ili napulnqvash, ili ti se gadi.ujasno e. vse pak e hubavo da hodish pri ginekolog po chesto, no hormonite precakani li sa.. trudno se opravqt. daje az se chudq kakvo da pravq i skoro trqbva da resha zashtoto ot 5 meseca ne mi e idvalo, a poveche hapove nqma da piq, kakvoto i da stava.

  4. #4
    Guest
    Ne e chak tolkova strashno! Tova e obrazvanie v/u qichnicite, koeto trqbva da bude premaxnato po operativen nachin. Razbira se ima i sluchai, kogato se krie nqkakva opasnost, no tova zavisi mn ot goleminata na tumora i koga e otkrit. Az poznavam mn xora, na koito im se e nalagalo da lekuvat ot neshto podobno i vsichki sa mn dobre v momenta. Nadqvam se i pri teb neshtata da ne sa mn slojni!

  5. #5
    liubopitka
    Guest

    Re: kakvo zna4i da ima6 kisti na qi4nicite?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    moje i nqkoi da mi obqsni kakvo e tova,ot kakvo se predizvikva i kak se lekuva?opasno li e?
    a ako nqkoi kaje i kakvi sa simptomite... dobre 6a e.

  6. #6
    az imah


    ama se opravih ve4e

    te6koe deca vnimavai te
    felacio za si4ki

  7. #7
    Аз също до колкото знам ако се открие на време бързо минава!
    8т. реклама
    бан на профил

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Az imam polikistoza na desniqt qichnik, kazaha mi che nqmalo kak da se lekuva zashtoto sym bila oshte malka za takiva istorii {na pochti 16 sym}. Neznam kvo shte reche tova no syshto mnogo se pritesnqvam.
    Ako naistina imash kisti na qichnika, trqbva da te pregleda ginekolog.Kakto nqkoi po-gore kaza trqbva da zabravish srama i da otidesh.Po-vajno ot tvoeto zdrave nqma!Vse pak rano ili kysno shte iskash da stavash maika, trqbva da si sys zdravi qichnici! Uspeh i pishi kakvo e stanalo.

  9. #9
    Guest
    za moe shtastie nqmam pitah za6toto moq priqtelka mi kaza 4e kato e hodila na pregled sa i otkrili takova ne6to i me interesuvashe kakvo predstavlqva.mn vi blagodarq za infoto

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си