.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    nasty_f
    Guest

    Kak da privleka vnimanieto mu

    Molq vi,da mi razkriete nqkoi trik4eta,s koito privli4ate vnimanieto na mom4e,koeto mnogo si haresvate.V smusul kakvo pravite,kak se durjite Moje temata da ne e to4no za tuk,no........iskam prosto savet4eta.6te sum mnogo 6tastliva,ako gi polu4a-mersi predvaritelno!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2

    Re: Kak da privleka vnimanieto mu

    ami nai-dobre kaji na kolko godini si i momcheto na kolko e.Taka po-lesno shte mojem da ti dadem savet,zashtoto si zavisi i ot vazrastta,s edno moje da si po direktna,s drugi trqbva da si po vnimatelna i predpazliva.
    Ne me interesuva, kakvo govoriat za men, osven, ako ne e v moia polza.

  3. #3
    Guest
    az sum na 14,a toi e v 11 kl
    Postoqnno kato se vidime me poglejda,ama samo tova kvo da pravq nz,za da go privleka mnogo ta da doide do mene da si pogovorime

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    pravi se na nedostapna i mu se usmihvai leko kogato se vidite,no kogato te pogledne otvra6tai glava i se druj sas samo4uvstvie.. myjete haresvat nedostapnite momi4eta..

  5. #5
    Бръм Бръм
    Guest
    На некое парти му врътни една свирка.

  6. #6
    Отговор
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Бръм Бръм
    На некое парти му врътни една свирка.
    На парти тоя непознатия 11 клас къде ще го срещне?По темата- без да те отчайвам,ама трудно може 14 год момиче да привлече вниманието на 17год момче,освен ако той не е много загорял.Ся ако кажете всички,че вашите гаджета са на 20 и не знам колко години-те просто са много загорели.За никакви чувства не става въпрос.

  7. #7
    nasty_f
    Guest
    Mersi za suvetite! Iskam samo da kaja,4e v moq grad(mnogo e malak)kolkoto i da ne vi se vqrva hubavite mom4eta sa samo ot 10 kl a v 11kl i v 12 nqma takiva nito puk v po malkite.Ta hubavite sa samo 10 kl i nad 20 godini ima pi4ove.Tova mom4e e ot moq grad,oba4e u4i v drug po golqm i ne go vijdam tolkova 4esto.Oba4e poneje idva za nego lqtna vakanciq i 6te si sedi tuka cqlo lqto,a i na 29 iuni ni e panaira i 6te se vijdame mnogo 4esto.A na partita-nikoga ne moga da go vidq,za6toto nikoi ne pravi,osven da se subereme v poznat priqtel za kupon4e s po blizki(e ne 2-ma 4oveka).A na disko go vijdam prekaleno rqdko.Ta kajete mi pls o6te ne6to.Iskam da se zapoznaem li4no i da si pogovorq s nego oba4e mnogo me e sram.
    I iskam da kaja,4e sum imala 2 gadjeta i 2-roto be6e na 17.Az sum hubavo momi4e(ne iskam da me mislite za samohvalka,ama trea da se uto4ni)i mislq,4e imam 6ansove,ni6to 4e e v 11 kl.6te sum blagodarna ako ima o6te suvet4eta.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    House Music
    Мнения
    126
    Като си имала 2-ма значи си напред в нещата и маи се мислиш вече за голяма Поживеи си поне до 16-17 год. и тогава мисли за големите батковци !!!
    Armin van Buuren - A State of Trance 328 (2007)

  9. #9
    Майната
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Отговор
    Цитирай Първоначално написано от Бръм Бръм
    На некое парти му врътни една свирка.
    На парти тоя непознатия 11 клас къде ще го срещне?По темата- без да те отчайвам,ама трудно може 14 год момиче да привлече вниманието на 17год момче,освен ако той не е много загорял.Ся ако кажете всички,че вашите гаджета са на 20 и не знам колко години-те просто са много загорели.За никакви чувства не става въпрос.

    Ти пък обади. Да си чувал следния израз:Не слагай всички под общ знаменател. Ако видиш, че пичът ти обраща внимание,прави същото и ти - годините нямат много голямо значение(е разликата да не е много голяма де около 5 максимум). Кво ненормално има едно 14-годишно момиче да привлече вниманието на някой по-голям. Ми усмихвай му се по - често, а ако имате някой общ познат, няма да е зле да ви запознае. Възможно е да излезе нещо. Давай само напред и тва е не се отказвай. Успех!!!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    e kvo da ti kajeme preodolei srama si.zagovori go dori i bez da iska6.i nai-vajnoto ne pokazvai 4e te e sram.pokaji mu 4e si zainteresovana ot nego.uspeh \/
    няма любов

  11. #11
    Guest
    Mersi! 6te se postaraq da preodoleq srama si i da probvam da go zagovorq.samo kato go vidq i

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578

    Re: Kak da privleka vnimanieto mu

    Цитирай Първоначално написано от nasty_f
    Molq vi,da mi razkriete nqkoi trik4eta,s koito privli4ate vnimanieto na mom4e,koeto mnogo si haresvate.V smusul kakvo pravite,kak se durjite Moje temata da ne e to4no za tuk,no........iskam prosto savet4eta.6te sum mnogo 6tastliva,ako gi polu4a-mersi predvaritelno!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

    Не знам на какво си способна за да ти кажа

  13. #13
    nasty_f
    Guest
    Nqma zn na kvo sum sposobna.Ti kaji ti kakvo pravi6 puk az 6te si precenq na kakvo ot tova sum sposobna:P

  14. #14
    Guest
    haha macka po na4ina po koito pone pishesh v toq forum i specilano na tazi tvoq tema..mi izglejdash svestno momi4e koeto opredeleno moje da se s pari..a i plus tva ne si malka na 14 godini si..kuv sram te goni bee! q se stqgai!..az lichno momchencata..v momenta sum qko hlutnala po edin sladur..i se borq..tva e i tva trqbva da napravish i ti..bori se..bori se i rano ili kusno shte go poluchish..prosto trqbva da se zapoznaete..postavi si cel i q presledvai..primerno da vleznesh v kompaniqta mu..da razberesh shto za 4ovek e..i nai-vajnoto..zase4ete se nqkolko puti..slu4aino i dumite shte si izleznat ot samo sebe si "zdrastii..nie s tebe ne se li zasichame mnogo chesto" i tam pochni neshto da govorish..ama nikoga ne si sustavqi plan kakvo shte obsujdate..po dobre potursi v neta ili se zapoznai s interesite mu..i zapochni da govorish za tqh..po tozi na4in pone shte si sigorna che nqma da mu e sku4no i shte te zapomni..kusmet!

  15. #15
    Guest
    Фърли му се в краката кажи ,че ти се чука просто си много малка за да го привлечеш с друго ,но по-принцип може да получиш един хилеж по твой адрес малка си за да се занимаваш с 11 клас ахахаха.

  16. #16
    nasty_f
    Guest
    Mersi!Osobenno na 20/M/Sf,nqma da mu se hvurlq v krakata.Abe ina4e prdi6noto mnenie mnogo golqmo MERSI 6te se prstra6a

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    az sum na 14,a toi e v 11 kl
    Postoqnno kato se vidime me poglejda,ama samo tova kvo da pravq nz,za da go privleka mnogo ta da doide do mene da si pogovorime
    AXXAAXAXAXAXXAAXAXXAXAAXXAXA tfa zna4i 4e trea da e na 18 prosto cmex..

  18. #18
    nasty_f
    Guest
    6to ti e tolkova sme6no.Nima ima ne6to lo6o da pitam??

  19. #19

    Kak da privleka vnimanieto mu

    nasty_f sled malko shte ti napishq edna statiq oe spisanie GRAZIA!i se nadqvam da ti pomogne
    Падам,но къде отивам?Потъвам,ще изплувам ли?Дай ми ръка,помогни ми,ако ме обичаш.Моля те спаси ме от смъртта!Не искам да потъна в болката от любовта...

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Някъде,където съм сама!
    Мнения
    192
    Дръж се естесвено,но не занемарявай външния си вид!Това не означава всеки ден да ходиш наклепонтена с пет тона грим,а да слагаш леки сенки,бляък за скули,гланц за устни и задължително черен молив.Обличай в твой стил и не забравяй да бъдеш себе си!
    Admin-Coki:
    огромен размер на снимка в подпис.
    /забрана за ползване на такъв.

  21. #21

    Kak da privleka vnimanieto mu

    EZIKYT NA TQLOTO
    1.Gledame go.Opitvame se da sreshtnem pogleda mu,no ne go "fiksirame".I shtom pogledne kym nas,nebrejno svejdame pogled.
    2.Usmihvame se.Ako toi otklikne na igratas pogledi,otvryshtame s leka mnogoznachitelna usmivka.
    3.Skysqvame distanciqta.Priblijavame se uj nebrejno kym nego.No vnimavame toi da ni gleda.
    4.Demonstrirame "silnite" si strani.Prokarvame prysti prez kosata si,krystosvame kraka,povdigame shiq...Vsichki tezi tipichno jenski dvijeniq shte privlekat interesa mu nachasa.
    5.Smeem se na shegite mu.Poneje nakraq nai-veroqtno shte ni zagovori,preminavame kym vtorata faza na plana.Obryshtame vnimanie na dumite mu,vpechetlqvame se i ponqkoga se vkliuchvame s izrazi kato : "Naistina li?","Neveroqtno!" I razbira se,se smeem ot syrce na shegite mu.
    6.Pokazvame mu,che ni interesuva.E da,ne pitame direktno za finansovoto mu systoqnie,no zadavame vyprosi za interesite mu i ako sluchaino kaje,che igrae tenis,vmykvame : "Vinagi mi se e iskalo da optam,no ne e imalo s kogo".
    7.Pravim komplimenti.Vsichki myje tyrsqt vyzhishtenieto ni.Taka,che bez kolebanie pristypvame kym komplimentite.Tova e polojenieto.
    8.Dokosvame go sluchaino.Ako ne e pritesnitelen,shte go napravi pryv.Ako obache se kolebae,go dokosvame leko po rykata,ramoto ili dopirame kraka si v negoviq.
    Падам,но къде отивам?Потъвам,ще изплувам ли?Дай ми ръка,помогни ми,ако ме обичаш.Моля те спаси ме от смъртта!Не искам да потъна в болката от любовта...

  22. #22
    Guest
    Едно леко отклонение от темата:девойко, ти да не си случайно от Етрополе?

  23. #23
    nasty_f
    Guest
    Ne sum ot Etropole,no imam sau4enik koito ima tam baba i dqdo i si hodi tam,no az nqmam Ni6to ob6to s Etropole.
    Mersi mnogo kisS` `me! 6te probvam da napravq tova koeto si prepisala ot spisanieto.Mnogo milo,4e si pisala tolkova vreme,za da pomogne6 na edno mnogo obarkano momi4e kato men.Thank you

  24. #24
    ATAKABG
    Guest
    Чакайте бе. 11-ти клас би трябвало да е на 17. А тя е на 14. Какво са 3 години разлика? Не виждам никакъв проблем тя да му покаже,че го харесва и да се опита да направи свалката. А и попринцип повечето момчета ходим с по-малки от нас момичета. Никъв проблем не виждам.

  25. #25
    nasty_f
    Guest
    Ami problemat mai e,4e toi e na 18,a ne na 17.No sam gotova da opitam nezavisimo godinite

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си