.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    MN_SAM_ZLE
    Guest

    AZ iskam , A toi NE ZNAE

    na4i moq problem e mn smotan!haresvam 1 mom4e i toi UJ me haresva no sme ot razli4ni gradove(az vsqka sedmica hodq tam za 1/2 dena i se vijdame).tseluvali sme se gu6kali sme se -mn pati,no ne sme gadjeta.Kato sam v negoviq grad vsqka ve4er sme "zaedno" v kafeto . az na 1 masa toi na druga(na men mi e mn stranno da otida na negovata masa i da sedna bez da me e pokanil ,a pak toi mi kazva da idvam bez da me e vikal-da ne mi puka ,ama az si znam pak moeto) no sled tva kato si tragvam ponqkoga toi me izpra6ta i togava e momenta za laski i miluvki..ama i az sam luda po nego i ne moga da mu kaja "STOP".Sled kato si tragna ot negoviq grad si pi6em ,govorim po tela,streli i samo tova..
    Ta problema mi do izvestna stepen e 4e nit hodim nit ne hodim.. 1 ve4er se tseluvame ,drugata - ne ..Kato go pitam kakvo iska,kakvo misli 4e 6te stane s nas..toi ne znae..Iskam da se razberem s nego za6toto az mn darja na nego ,ama qvno samo az si darja ...strah me e 4e ako go pitam "6te hodim li ili ne" na nego 6te mu e vse edno za men i 6te kaje "ne"...ne znam...vatre6no se nadqvam da ne e taka..toi mi e kazval mn pati 4e e privarzan kam men,no ne go pokazva osobeno..off ne znam iskam da sam s nego ,no toi ne znae kvo iska.Mn pr sa mi kazvali 4e ne si zaslujava ,no kato sarceto ne me slu6a..az mn dobre osaznavam 4e trqbva da go zareja kolkoto i da me boli( a to 6te e mnogo) mn pati sam plakala i sam se razo4arovala 4e ne me e tselunal kogato sam bila tam..opitvala sam se da go zabravq i takmo da uspeq i toi pak nqkav liuboven sms ili pak kato se vidim me celune i krai na usiliqta mi..pak ne moga da spra da hodq tam...a vsi4ko tova ve4e prodaljava blizo 10 meseca..
    pi6a tuka ne znam za6to - za savet ,za da si izleq makata po nqkav na4in i taka..

  2. #2
    kaji mu onova tam ili hodim ili ne smi 10 meseca ???!!!??? az razbiram 1 2 ama 10 ???!!!??? taq rabota s toq vapros ot otdavna trebeshe da si q svarshila !!!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Миличка така само се измъчваш сама себе си.Мисля че въпреки големите си чувства към него много добре знаеш че това трябва да престане-поговори с него на всяка цена иначе така ще страдаш много.Сигурно осъзнаваш че единствените вазможни изхода са 2-или да тръгнете или не.Ако не тръгнете ще те боли,знам,но и аз съм изпадала в подобна ситуация и накрая сам ме потърси.Сега още сме заедно(от повече от година).Бъди търпелива и не униваи при неуспех

  4. #4
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678
    Iznasi li go
    [img]http://monmonjalaci.hit.bg/MATRIX.jpg[\img]

  5. #5
    Ама ти още мислиш с "ще ходим ли?" ли ?
    Уау.. я си остави годините за информация
    Ама май сте на една възраст, споко Така като чета той може и да мисли, че ходите, ти щом и за бъдещето си му говорила.Ама отде да знаеш, като не те е питал "искаш ли да ходим?" и ти да отговориш "искам да си помисля" ... Чакам ти годините ама и неговите искам !
    Стъпки тихи чувам в нощта,
    Събуждам се със писък жален…
    Вече изпитвам страх и от тъма,
    Но страшното е , че светът не е нормален...

  6. #6
    MN_SAM_ZLE
    Guest
    az sam na 16 a toi na po4ti 20

  7. #7
    Е какво тогава , говори с него.Не е малко дете, че да реагира остро. Разберете се и готово
    Стъпки тихи чувам в нощта,
    Събуждам се със писък жален…
    Вече изпитвам страх и от тъма,
    Но страшното е , че светът не е нормален...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    еми говори с него пък квото стане- стане!вие така мое да продължавате още...
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си