.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: sms za rojden den

  1. #1
    gost2
    Guest

    sms za rojden den

    molq vi se napi6ete minqkoi hubav sms za rojden denili mi daite nqkakav link kadeto ima hubavi mn mi trqbva za priqtelkata mi thank you

  2. #2
    ЧРД на патерица! Извинявай, че закъсняхме с два дни за партито, ама вече ни е много трудно да ти измисляме комплименти за поздравителната картичката!

    ЧРД!Най-важният знак,че остаряваш,е,когато за пръв път не можеш да го вдигнеш втори път,а си вече стар,когато за втори път не можеш да го вдигнеш от първия път!


    Честит рожден ден, скъпа приятелко! Пожелавам ти всичко пожелателно и да "илядиш"! Но не се увличай, защото Лили Иванова ще ти завижда!

    ЧРД и помни: "Като си намокриш прекалено краката те боли гърлото, а като си намокриш прекалено гърлото не те държат краката!"


    ЧРД! Ако днес сте решили да черпите в китайски ресторант - побързайте!Защото,когато китайците разберат,че оризът е само гарнитура,ще настъпи световен глад!

    Скъпи приятелю,ние,всички твои колеги,целия офис,барабар с чистачката ти желаем ЧРД, много здраве и любов,много жени,много мъже и много да почерпиш!Наздраве!


    ЧРД!Абревиатурата ЧРД означава:А)чекай да ти редим далавератаБ)черна руса да те друса!В)чичо руча джанки.Ако знаеш верния отговор,обади се да почерпиш!

    ЧРД,бейби!Аз може да не съм Ванко 1,но искам да бъда номер 1 за тебе! Бъди готина, пусни ми... ключовете от къщата си...


    ЧРД!Аз съм нисък,невзрачен,кривоглед, гърбав нос,краката ми са криви и смърдят.Но красотата е въпрос на гледна точка,затова очаквам да ме поканиш на среща!

    Седя в едно кафе и пиша името ти със солети по масата!И знаеш ли защо го правя!Защото днес имаш рожден ден и аз искам да те схрускам! Честито, сладур!


    ЧРД!Какво ще правиш днес?А утре?А вдругиден?А след един месец, след една година,..винаги?Защото аз съм запазил всички следващи дни в живота си само за теб!

    Нали си имал рожден ден? Чекам да ми пееш.Знаеш ли я оная: "Ой, тигре, тигре, имаш ли пари…" Ела ти да почерпиш, да не дойдеме ние да се почерпиме!



    Fuck is good,fuck is funny,a lot of people fuck for money .If you think the fuck is funny,fuck yourself and save your money

  3. #3
    Guest
    ако има не6то по хубаво от здравето,по 4акано от 6тастието и по желано от любовта нека то бъде твое

    пожелавам ти в живота да намери6 това,което искаш,6анса да го разпознае6,6тастието да го получи6 и силата да го задуржи6-Оби4ам те 4естит рожден ден

  4. #4
    shtlastliv jivot , prekasna mladost , jelaqti navred uspeh , da sreshtnesh trudnusti s radost, da badesh vinagi chovek!!!
    __________________________________________________ ______________
    jelaq ti vsichko po taka i patqt ti da e oseqn s rozovi lista
    __________________________________________________ ______________
    jelaq s rozi patqt ti da kichat ,jivei v pregradkite na mladosta i neka vsqka tvoq misal bade sbadnata mechta!!!
    __________________________________________________ ______________
    jelaq ti milo momi4e da bade6 vinagi krasivo i samo hubavi neshta da palnqt tvoqta dusha!!!
    __________________________________________________ ______________
    jelaq ti buket ot rozi i nikoi da ne te tormozi alkohol v malki dozi i seks v razlichni pozi:P
    КаЖи Ми нЯкОгА Да сИ ОбИчАл,Но нЕ нА ДуМи иЛи нА ШеГа?кАжИ Ми нЯкОгА Да сИ ПоЧyВСтВаЛ КаКвО Е В СъщнОсТ ЛюБоВтА?ИсКаШе мЕ СтАнАх тВоЯ-ТоВа лИ БеШе тВоЯтА МеЧтА?иСкАшЕ Да тЕ ОбИчАм и кАкТо вИнАгИ УсПя!кАжИ Ми нЯкОгА Да сИ ОбИчАл нО Не На дУмИ ИЛи На шЕгА?

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NqKuDe MeJdU AdA i RaIa
    Мнения
    794
    1.kokteila na jivota ti : sladostta na nai-sladkite torti,gor4ivoto na nai-dobrite vina i celuvkata na lubovta.
    2.Посиках от Бог цвете, а той ми даде градина. Поисках му дърво, а той ми даде гора. Поисках му капка, а той ми даде океан.Поисках му приятел И той ми даде ТЕБ. - tova spored men sa6to stava no za lubim 4ovek
    3.Пращам ти червени рози, червено вино в двойни дози и много секс във всички пози.......
    4.neka na liulqk da uhae patq po koito varvi6.. i kristalnata lubov da te svarzva s 4oveka,kogoto ceni6...
    5.budi nejna kato feq , kato kapka biserna voda i ve4no ti badi 6tastliva dori i v trudni vremena.
    6.Badi krasiva za tezi koito te obi4at i o6te po-krasiva za tezi , koito te mrazqt
    7..... neka 6tastieto i radostta badat nerazdelni spatnici v jivota ti i kato orel ot slan4evi lu4i ogrqvat budnite ti dni.
    8.badi diva i krasiva , razglezena kato dete i sme6na , i zavistliva kam vsi4ki maje , badi bezbojnica suetna,vlastna,revniva i dobra kato iztoka ,bezpo6tadna i qrostna kato valna.
    9.badi kato trevata - izpravqi se 6tom te pregazqt.
    Badi kato nebeto - usmihvai se sled vsqka burq.
    Badi kato zvezdite - blizka i dale4na ,
    vinagi darqvai me s lubov.
    10.Badi diva, badi krasiva, badi mlada, badi svobodna zavinagi,badi sveja,badi 4uvstvena , badi tvoite me4ti ili prosto badi sebe si.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си