.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 64
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia,kv.Levski
    Мнения
    21

    POMO6T GADJETO MI IZNEVERI:(((((((((((

    GADJETO MI IZNEVERI S EDNA OT NAI VERNITE MI PRIQTELKI,I MI PRIZNA PREDI NQKOLKO MESECA VSE O6TE SM V 6OK NO NEMOGA DA RAZBERA EDNO,ZA6TO TOI MI KAZVA 4E TQ GO E SVALILA,A TQ-4E TOI NEQ TQ MI KAZVA 4E E POVE4E OT 3 PATI,A TOI MI KAZVA 4E SA SMO 3 PATI,SEGA NZ. NA KOGO DA VQRVAM,NO NAI LO6OTO E 4E KATO TOI MI PRIZNA AZ MU PROSTIH I O6TE SAM S NEGO NE ZA DQUGO AMI ZARADI TOVA 4E GO OBI4AM,TOI MI OBE6TA 4E POVE4E IZNEVERI-NE,NO NZ. VSE O6TE SE 4UDQ DALI PRAVILNO POSTAPIH 4E MU PROSTIH???MOLQ VI DAITE MI SAVET MN. SPE6NO SE NUJDAQ(HODQ VE4E S NEGO POLOVIN GOD,A BEZ NEGO NEMOGA DA JIVEQ)OBI4AM GO,PLSS POSAVETVAITE ME NE6TO
    BLAGODARQ!!!

  2. #2
    Gledai da q razkarash taq byrzo i da ne ti se pre4ka-4e toku vij pak ti zela MOM4ETO

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia,kv.Levski
    Мнения
    21
    ama tia kaza 4e ve4e ne i puka za nego,prosto tova m/u tqh e bilo sami i edinstveno SEX i ni6o dr. az go smqtah za po-razli4en vse pak e na 20 god. no uvi i v negovata glava nqma dostata4no mozak a pri polujenie 4e az i za edna min. ne sam poglednala drug,kamoli puk sex,ne kato sam s edin sam si smo s nego,ni6to 4e sam na 17 god.OBI4AM GO i sam si smo s nego a toi si misli 4e ima drug-ne nqma samo toi e.....oh

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    МНОГО ИСКАМ ДА ТИ ПОМОГНА НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ МИСЛЯ ЧЕ НЕ МОГА!!!НО ВСЕ ПАК ЩЕ ТИ КАЖА ЧЕ АКО БЯХ НА ТВОЕ МЯСТО ЩЯХ ДА ГО ЗАРЕЖА!ПРОСТО ЗА МЕН ИЗНЕВЯРАТА Е НАЙ-ГОЛЯМОТО ПРЕДАТЕЛСТВО И НЕ БИХ СЕ ПРИМИРИЛА С НЕЯ!НО ВСЕ ПАК ТОВА Е МОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ!!!КАКТО РАЗБРАХ ОТ ТЕМАТА ТИ ВСЕ ОЩЕ ГО ОБИЧАЩИ СИ МУ ПРОСТИЛА НО ВСЕ ОЩЕ НЕ МОЖЕШ ДА СЕ СЪВЗЕМЕШ ОТ ШОКА!!!БИХ ТЕ ПОСЪВЕТВАЛА ДА ПОГОВОРИШ С НЕГО И ДА МУ КАЖЕШ КАК СЕ ЧУВСТВАШ СИГУРНА СЪМ ЧЕ АКО НАИСТИНА ТЕ ОБИЧА ЩЕ ТЕ РАЗБЕРЕ И ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ ДА НАМЕРИТЕ ЗАЕДНО ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА!!!ВСЕ ПАК ВСЕКИ МОЖЕ ДА ДОПУСНЕ ГРЕШКА!!!
    ОХ МАЙ СЪВСЕМ СЕ ОПЛЕТОХ!!!

    ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ МИЛА!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Много честто се налага да правим компромиси за ближния и не само компромиси и съшо лишения и мн неща в името на любовта...Дори по някой път да останем не оценени......моя съвет е че добре си постъпила че си мо простила но ако пак се повтори мисл че знаеш какво да прави....а от тук може да си вадиш извод колко тази най добра твоя приятелка ти е наиситна най добра приятелка....

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia,kv.Levski
    Мнения
    21
    e daaa i az taka si vikah kato teb ako si hvana nqkoe gadje-krai do tuka ama obi4m li go ili ne vse edno,oba4e mi doide do glavata i zatova postapih taka,az bqh gotova da q ubiq da i skar6a vratleto no sqka6 ne6to me sprq,ne ne e strah a moje bi tova 4e neiskam da i padam na nivoto i a sega minaha nqkade okolo 3 mes. sled iznevqrata,i tq pak se opitva ne6to da se spriqteli s men,no se 4udq kakvo to4no celi kakvo pak e namislila,no ako ima o6te edin pat 4ak togava mu slagam kraq na vrazkata ni i da si ebat maikata i dvamata

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от bob_marley
    Gledai da q razkarash taq byrzo i da ne ti se pre4ka-4e toku vij pak ti zela MOM4ETO
    da po-dobre taka ne moje da si sigorna 4e pak 6te go napravi
    2 т. системно.

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia,kv.Levski
    Мнения
    21
    pri polujenie 4e toi mi e parviqt,a me e sravnil s nqkva tapa kurva,tova mim4e napravo ne me e ocenil,mn. mi e 4udno sega dali me ceni....e ako sega ne moje bi sl. razdqlata ni 4ak togava 6te razbere kolko sam mu bila skupa,i po kakav li ne na4in sam mu pokazvala 4e go obi4am......oh poludqvam

  9. #9

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia,kv.Levski
    Мнения
    21
    mnogo vi blagodarq za savetite vi!!!ak mi go vzeme 6te i razmaja tapata glavica v ne6to tvardo ama da i s4upq taka hubavo glavicata,no i toi 6te si go otnese za6toto 6te go nakaram da strada 100000 pati pove4e ot mene,mamicata i tapa pa4a 6te q razglobq,vse o6te sam bqsna,mn. vi blagodarq o6te vednaj za savetite........

  10. #10
    Мацка, ако ти изневери още един път няма смисъл да се занимаваш с него... зарежи го, пък ако се е озъзнал остани с него Но аз ако бях на твое място щях да го зарежа, а онази която е била с него... Успех... дано не ти се случва отново

  11. #11
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Цитирай Първоначално написано от Sexy_pise_f
    ama tia kaza 4e ve4e ne i puka za nego,prosto tova m/u tqh e bilo sami i edinstveno SEX i ni6o dr. az go smqtah za po-razli4en vse pak e na 20 god. no uvi i v negovata glava nqma dostata4no mozak a pri polujenie 4e az i za edna min. ne sam poglednala drug,kamoli puk sex,ne kato sam s edin sam si smo s nego,ni6to 4e sam na 17 god.OBI4AM GO i sam si smo s nego a toi si misli 4e ima drug-ne nqma samo toi e.....oh
    1."най-добрата" ти приятелка те е лъгала толкова пъти-имаш ли основание сега да и вярваш!?Не бъди наивна,може да те лъже без проблем,ама НИКАКЪВ!Вземи верно я разкарай,че като нищо може пак да стане нещо(според мен ако той въобще,без значение от човека,може да ти изневери,значи не те обича.ЛИЧНО МНЕНИЕ)
    2.Точно защото е на 20 години въобще не се учудвам от постъпката му-болшинството мъже на тази възраст не търсят сериозна връзка,а дори да я имат не се замислят особено когато изневерят.
    3.Винаги това е най-лошата част-ти дори не си помисляла за друг,а той направо си е чукал друга.Чукам е най-подходящата дума,защото в крайна сметка той не е направил това заради задълбочените си вътрешни нужди,които ти не си могла да задоволиш,а защото просто в този момент му се е шибало,а тя е била под ръка и...абе сещаш се.Пак според мен мисълта за изневяра си е 2/3 изневяра,но той не се и замислил даже да спре.
    Абе като цяло мога да ти кажа едно-ако искаш сериозна връзка те разчитай на него за нея,защото казано направо вече не те обича.

  12. #12
    Голям фен Аватара на kAdrOkoSkA
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    587
    Qvno e che vse ediniq luje i che taq moje da e vsqkakva no ne i tvoq priqtelka, zatova si razchisti smetkite s neq Kak moje da sa te mamili i dvamata Nego bih go nakazala, a neq bih q izgonila ot jivota si zavinagi! Sled akto i ti qvno ne mu imash doverie i ne vqrvash che nqma da se povtori iznevqrata... shte e nai-dobre da go ostavish, no ako ne mojesh sega... shte vidish kak postepenno chuvstvata ti shte ohladneqt... prosto ne moje da izpitvash sashtite chuvstva kam nqkoi koito te e lugal (i to s nai-dobrata ti "priqtelka" i to ne 1, a nai-malko 3 puti!) Sama shte vidish che shte ohladneesh kum nego. Shtom veche ti e izneveril (3puti min) znachi nishto ne mu prechi da go napravi oshte 10 puti po tolkova... Zvuchi mn gadno i sajalqvam che ti go kazvam taka no shte e nai-dobre za teb da proglednesh i da napravish tova koeto e nai-dobro za teb! Uspeh macka
    -* Най-голямото щастие в живота е да бъдеш обичан заради самия теб,или по-точно да си обичан,въпреки тебе! *-

  13. #13

  14. #14
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Миличка аз лично изневери не съм прощавала!!!Според мен когато един човек изневери то значи нещо не му харесва във сегашната връзка!Пък и щом го е направил веднъж и си му простила,то значи че ще го направи и втори път!!Това е мойто мнение!Според мен е по добре да приключите,знам че ще ти е гадно щом го обичаш...но аз мисля че щом е изневерил не заслужава повече твоето доверие!!!А за лъжата от страната на двамата!По ддобре не вярвай на никого!И двамата се опитват да се измъкнат пред теб и да ти докажат че не са виновни!Най-добре седни и си помисли много внимателно дали си заслужава да бъдеш още с този човек!!!Аз казах своето мнение...УСПЕХ!

  15. #15
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Мила, с приятеля ми ходим от 10 месеца, и той дори на кафе не е излизал с друго момиче. Изобщо не общува с момичета. Както и аз с момчета. Аз ако изляза на кафе, или пък той, много ще се скараме... Дори не чатим с други. А пък е на 16 години. Дай да се разберем, това не зависи от годините, нито от нищо. Щом ти изневерява, значи НЕ ТЕ ОБИЧА! Разбираш ли?? Аз целувка не бих простила, а ти ми говориш за чукане, и то поне 3 пъти! Нито ходите от години, нито имате деца, нито сте семейство, че да имаш какво да губиш, и да се замисляш дали да не му простиш! Махай го, и си намери човек, който държи на тебе! А тая твойта "приятелка" не си заслужава дори да говориш с нея! Имай си достойнство!
    HardC0re and BDSM forever

  16. #16
    Страхотна приятелка,ау..Аз лично,ако ще да съм пияна и нз ква още,никога не бих пипнала момчето на някоя приятелка..Ако ми е наистина такава.Що се отнася до него..Аз изневери мога да прощавам,но честно да ти кажа..Едно момче или си е свикнало да си кръшка или не..Ако е от първия тип ще го направи отново.Ако ли пък не..сгрешил е,но според мен прекалено брутално.Но ти си знаеш..
    НеЖно в КоЖаТа й БяЛа МоеТо Име НаПиШи.Ще ИзТрЪпНе,ЗнАя,ЦяЛа - МноГо Ще я ЗаБоЛи...НеКа ЧуЕ КаК Си ЛюБиЛ Мен ПреДи ТоВа,ДаЙ й ВсиЧкИ НаШи ДуМи,ШеПнаТи в НоЩТа.ГоВоРи й За МеН,КаЖи й КоЛко БяХ ДоБра.НеКа ЗнаЕ - Аз Те ИмаХ,Тя е СлеД ТоВа...

  17. #17
    Guest
    Това, че толко мн го обичаш и не моижеш без него не означава, че трябва всичко да му прощаваш!Така само ще ти се качи на главата и ще те прай на гъз докато си си му вярваш и го обичаш!Аз лично изневери не прощавам НИКОГА!Щом ти е изневеррил значи нещо в теб не му е било достатъчно и не му е харесвало, така ч моя савет е да го разкараш тоя и да си намериш друг, щом даже ти е бил първия!Той треа да оцени тоя жест,че ти е първия и че си му дала най-детското и истинско нещо в теб, най-скъпото и т.н., а той явно е глупак и не може да го оцени!Така че си намери момче което ще цени всички малки неща в теб!
    А колкото до "най-истинската,най-добрата пр и т.н." - мила такива хора в днешно време няма и ти сама си го разбрала в тоя случай!Няма приятели има само добри познати и хора с които си прекарваш добре!Най-добри приятели също няма - те са в огледалото!
    А на тая твоя уж приятелка и ебавай майката и ич да ти не е !!!!

  18. #18
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Тази "приятелка" не ти е приятелка.По-бързо я зарежи.

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Pld
    Мнения
    186
    v lubovta trq se pro6tava stiga da si go e zaslujil predvaritelno. a taq tvoita 'priqtelka' da q maha6 ama ako ne si go e zaslujil.. reji ima ena prikazka 'kogato izgubi6 ne6to 4ak togava ocenqva6 kolko skapo ti e bilo' .puk ako ti stisaka mu go varni ili mu kaji 4e si mu izneverila da viim toi bi li ti prostil
    Loving is not how u forget but how u forgive, not how u listen but how u understand, not what u see but how u feel, and not how u let go but how u hold on.....

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    razkarai taq idiotka priqtelkata si ot obkrujenieto si,a ako priqtelqt ti te izlije o6te 1 put,napravo go zareji,za6oto slked 2 6te doide i 3 i taka
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  21. #21
    dB
    Guest

    Re: POMO6T GADJETO MI IZNEVERI:(((((((((((

    Цитирай Първоначално написано от Sexy_pise_f
    GADJETO MI IZNEVERI S EDNA OT NAI VERNITE MI PRIQTELKI,I MI PRIZNA PREDI NQKOLKO MESECA VSE O6TE SM V 6OK NO NEMOGA DA RAZBERA EDNO,ZA6TO TOI MI KAZVA 4E TQ GO E SVALILA,A TQ-4E TOI NEQ TQ MI KAZVA 4E E POVE4E OT 3 PATI,A TOI MI KAZVA 4E SA SMO 3 PATI,SEGA NZ. NA KOGO DA VQRVAM,NO NAI LO6OTO E 4E KATO TOI MI PRIZNA AZ MU PROSTIH I O6TE SAM S NEGO NE ZA DQUGO AMI ZARADI TOVA 4E GO OBI4AM,TOI MI OBE6TA 4E POVE4E IZNEVERI-NE,NO NZ. VSE O6TE SE 4UDQ DALI PRAVILNO POSTAPIH 4E MU PROSTIH???MOLQ VI DAITE MI SAVET MN. SPE6NO SE NUJDAQ(HODQ VE4E S NEGO POLOVIN GOD,A BEZ NEGO NEMOGA DA JIVEQ)OBI4AM GO,PLSS POSAVETVAITE ME NE6TO
    BLAGODARQ!!!
    Как може да го обичаш тоя льольо? Са щи кааа кво да правиш. Значи зимаш телефона и му теглиш една клетва за майка му. След тва излизаш с приятели да се забавлявате. Гледай да не оставаш сама, щото ще мислиш само за тоя мамут, а той не заслужава.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    TaM nQKaDe
    Мнения
    113
    я ги зарязваи и двамата ко 6е се унижава6 няма смисал тои да ти изневерява и да ти се подиграва зад гърба и ти да му про6тава6
    nObOdY Is PeRfEcT...I`m NoBoDi

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    312
    ooohhhhhh Ani Ani Ani.... Ae da q prebieme taq nae6 li ot koga i se kanq Ti Znae6
    DEBA KURVATA
    KOGA 6E Q 6AMARIME

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от IsTiNsKa_LuBoV
    ooohhhhhh Ani Ani Ani.... Ae da q prebieme taq nae6 li ot koga i se kanq Ti Znae6
    DEBA KURVATA
    KOGA 6E Q 6AMARIME


    ТВА АНИ ЛИ Е?????????????????????????

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    ОООО мила зе ли офертата с по голям от тебе и то пълнолетен...и то незнам колко по голям от тебе....видя ли че няма дори повече и от мене акъл и от които и да е било..а видя ли НАЙ ДОбрата ти приятелка що за стока е....хох....... =D> =D>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си